Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] LesBianco Restaurante


Rafalsky

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.d9e8421c4283fb61afbfb0dcb6239369.png

Les Bianco Restaurante

Pierwsza restauracja powstała w Mediolanie w 1993 roku. Jest to włoska restauracja, która łączy w sobie elementy pizzerii oraz włoskiej trattorii. Restaurację tą wyróżnia niesamowity smak potraw, które w większości są przyrządzane przez fachowych kucharzy specjalizującymi się włoskimi potrawami oraz oryginalna pizza, która jest przyrządzana w opalanym drewnem piecem do pizzy. Ponadto lokal wyróżnia się niepowtarzalnym wystrojem, który nadaje wspaniałego klimatu podczas wieczornych randek zakochany par.

1.thumb.png.1b6472f47922dbc7f276850fb0a367db.png

Co wyróżnia naszą restaurację?

Restauracja nasza zarówno w technice przygotowania potraw jak i w wystroju nawiązuje do prawdziwie włoskiej tradycji. Jednak LesBianco to nie tylko pizza, z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się oferowane w naszych lokalach tradycyjne dania kuchni włoskiej. Dbałość o atrakcyjne i oryginalne menu, szczegóły wystroju i profesjonalna obsługa powodują, że w naszych lokalach goście mogą poczuć się jak w prawdziwej włoskiej trattorii.

menu.thumb.png.19951b41971e7294a4a2a354eeb4ccb1.png

 

Out Of Character

Cześć, na imię mam Rafał i postanowiłem otworzyć na tym serwerze włoską restaurację, która szczególnie bazuje na pizzy. Skąd ten pomysł? Otóż na każdym serwerze Role Play, który było poza Los Santos, a znajdował się w małym miasteczku tworzyłem taką skromną restaurację, która niesamowicie tętniła życia, a włoski klimat był uzupełnieniem wieczornego grania np. w Fort Carson bądź też w innych, mniejszych miasteczkach naszego starszego poprzednika SAMP’a. Moja postać jest mocno związana z radiostacją w Weazel News, stąd też nie chcę grać kelnera bądź też mechanika samochodowego. Ostatnimi czasy nie ogranicza mnie czas stąd też znalazłem zajawkę na powrót do Role Play’a i mam nadzieję, że uda mi się stworzyć niesamowite miejsce dla różnorodnych środowisk, które pojawiają się na tymże projekcie. Jeśli chodzi o moje doświadczenie na scenie to sięga ono 2010 roku. Prowadziłem też wiele razy San News na dużych projektach, stąd też wiele osób może mnie kojarzyć. Ściągnąłem również tutaj wiele starych znajomych, także o aktywność biznesu nie ma co się martwić - jestem przekonany, że wszystkie osoby, które aktywnie spędzają czas ze mną na serwerze pomogą mi rozwinąć skrzydła, a sam klimat, który tam stworzymy przyciągnie większą cześć graczy. Jako, że rozgrywka w tym momencie trwa w Los Santos zdecydowałem, że LesBianco Restaurant zostało wykupione przez osoby, dobrze obracające gotówką oraz przemieniło się w sieciówkę, rozrzuconą po różnych krajach na świecie, w tym nasze miasto. Dodatkowo chcemy wykorzystać uniwersum GTA i stworzyć restaurację pod szyldem, który mamy dodany czysto w grze, powodując jeszcze większe wpasowanie się w klimat samego LS.
Biznes również będzie wykorzystywany często
podczas różnych eventów organizowanych przez Weazel News, dzięki niemu chcemy zapewnić dużą interakcję pomiędzy gracz - radiostacja, a to za sprawą ciekawych show jakie proponuje nam In Game @Bończa.

 

Edytowane przez Rafalsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**LesBianco Restaurante uzyskało profil na Lifeinvaderze, na którym można zamówić dania na wynos, nawiązać współpracę z lokalem, bądź też dowiedzieć się więcej informacji nt. menu.**

https://li.v-rp.pl/pages/lesbianco

Edytowane przez Rafalsky
Bydlak16 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Lokal otwiera rekrutację w swoje szeregi na stanowisko kelnera/kelnerki. Poszukuje również kandydata na stanowisko kierownika. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej restauracji, gdzie również widoczny jest formularz zgłoszeniowy. ((Ślijcie swoje podania na PW, format dowolny)).**

Bydlak16 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin