Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Nemezis5854] Spawaciarz


Spawaciarz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18387-spawaciarz/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dominic Lemon
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: 
Po zobaczeniu zamaskowaną osobę w pobliżu swojego pojazdu dajesz jego unspawn oraz wychodzisz z serwera. Unikanie rozgrywki. (180 minut)
Członek ekipy nakładający karę: Nemezis5854
Wyjaśnienie sytuacji: Generalnie sprawa wyglądała tak, po zejściu z Duty lokalu wyszedłem na zewnątrz aby go zamknąć, w momencie jak widziałem dwie osoby wchodzące do niego od razu wszedłem spowrotem i powiedziałem że zamykam lokal, w tym momencie pojawił się mój pracownik i powiedział że przejmie to, to ja w takim momencie stwierdziłem że jak już przejął zmiane to mogę wyjść z gry bo taki miałem zamiar, poszedłem w strone drzwi i przed wyjsciem odspawnowałem go, po wyjściu z lokalu i odczekaniu chwili dostałem powiadomienie że pojazd zniknął i tak w sumie było (( Mam problemy z internetem, czasamia jakieś akcje które robią np: Wysłanie sms, otworzenie zamnięcie drzwi itp trwają chwile i dzieją się dopiero po kilku sekundach)) I po wyjściu z lokalu widziałem jedynie osobe na motorze, nie mogłem dokładniej zobaczyć czy jest zamaskowana czy nie bo stała na  drugim końcu ulicy gdzie nick był ledwo widoczny, a jak by sie chciało przeczytać to trzeba było przybliżyć się do monitora. No i po odspawnowaniu samochodu wyszedłem po prostu z gierki. Koniec końców po ponownym wejściu zastałem kare, mogę również powiedzieć że mam już przegrane 1132 godziny, i przez ten cały czas nie miałem ani jednej kary, nie zrobiłem żadnej głupoty ani rzeczy przez którą mógłbym zaszkodzić komuś rozgrywke. Według mnie ta kara to jest nieporozumienie sytuacji
Ewentualne screeny/świadkowie:
image.png?ex=6633f6f5&is=662181f5&hm=0648f326068490129334fefd680ed37d37ec45d2744bd0f314c03099ae6a160b&=

WielkiNoob lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, parę rzeczy nie zgadza mi się w twojej wersji.  Według Ciebie twierdzisz, że pojazd odspanowałeś przed wyjściem z lokalu, lecz jak widać na załączonym klipie zrobiłeś jeszcze krok i dopiero po 20 sekundach pojazd się uspawnił. W dodatku według Ciebie osobnik stał po drugiej stronie ulicy, co jak widać nie jest prawdą gdyż sam napastnik stał centralnie przy białym Comecie i na spokojnie jego nick był widoczny- z jego perspektywy widać twój nick. Niżej zarzucam klip który pokazuje słuszność tego AJ.

https://medal.tv/pl/games/gta-v/clips/283D3OXyhDF1up/d1337sdB0JUH?invite=cr-MSxBOVMsMTk1NzExNjAwLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, dziwnie to wyglądało jak wyszedłem z lokalu i stałem przed nim. Tylko z mojej perspektywy to wyglądało tak że po prostu czekałem aż ten samochód zniknie przez te problemy z internetem, też z drugiej strony skąd miałem wiedzieć że osoba która siedziała na motorze przed Cometem miała jakieś plany na nie, fakt była zamaskowana ale bardzo dużo osób jeździ tak zamaskowanych, ona tylko stała przed i nic nie robiła, jakby rozumiem gdyby stała pr nzy drzwiach albo blisko niego to bym nie wychodził z serwera tylko do bym kontynuował narracje, mógł nawet gracz napisać do kogoś z Administracji aby ze mną się skontaktował (Discord, forum), ja bym nie miał z tym żadnego problemu i bym wrócił na serwer to dokończyć. Wracając, pisałem wcześniej o osobniku który stał po drugiej stronie ulicy bo fakt ktoś tam był, ale osoby która była przed Cometem nie zwracałem uwagi, po prostu zobaczyłem że stoi i nic nie robi to jaki problem. Według mnie to jest nieporozumienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest zweryfikować czy rzeczywiście posiadałeś problemy z połączeniem, następnym razem postaraj się odjechać kawałek pojazdem i zobaczyć czy nikt nie chce z Tobą zagrać. Sam osobiści tak robię, wtedy na sto procent zniwelujesz wszelkiego rodzaju wątpliwości. Według mnie AJ można zdjąć, ale werdykt końcowy i tak zostawiam dla @Spectre.

Spawaciarz lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin