Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM\boa] OloZawodowiec


savagehitta

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/18608-olozawodowiec/
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Mowa nienawiści.
Członek ekipy nakładający karę: boa
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem perm bana prawdopodobnie za napisanie pod tematem Huntington komentarza - "jebać komune, przecz z cenzurą" - nie pamiętam dokładnie jak to było, wszystko macie pewnie w logach forum. Nie uważam, żebym komuś ubliżył albo żeby to była mowa nienawiści. Nie obraziłem uczuć religinych, rasy, pochodzenia etnicznego, seksualności itd.  Mogę się nie zgadzać z tymi zasadami panującymi na serwisie (równoramienny krzyż) ale to nie znaczy, że się do niech nie stosuje. Jedyne co miałem na celu to w żartobliwy sposób wyrazić swoją dezaprobatę, parafrazując popularne solidarnościowe hasło. Nie miałem na celu obrazić Ciebie Boa ani nikogo innego. Rozumiem, że mógł Ci się Boa nie spodobać mój komentarz, mogłeś nałożyć punkty karne za użycie wulgaryzmu albo dać blokadę postowania na kilka dni. Rozumiem też, że przejmowanie przysłowiowej pałeczki i zaczynanie zajmowania się półświatkiem nie należy do łatwych czynności ale to nie znaczy, że masz "wsadzać do więzienia gościa, który ukradł cukierka". Kara jest zdecydowanie wygórowana i proszę o jej zniesienie, ewentualnie zamianę na inną.

(Wrzucam za OloZawodowiec)

Edytowane przez savagehitta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin