Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/TaOwca] daniocha


daniocha

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: daniocha - Vibe Role Play (v-rp.pl)
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Didrik Hansen
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: 
Odwalacz - jeździsz na teren gangu, twierdzisz że widzisz zoo i filmujesz ludzi. Poprzednie kary nic cie nie nauczyły, postać stworzona pod sianie dymu
Członek ekipy nakładający karę: @TaOwca
Wyjaśnienie sytuacji:
Uszanowanie, uważam, że kara nadana przez TaOwca jest niesłuszna. Zacznijmy od pierwszego stwierdzenia "jeździsz na teren gangu, twierdzisz że widzisz zoo i filmujesz ludzi". Prawda, byłem na terenie gangu, oraz trzymałem kamere w dłoni - to tyle co się z tego zgadza. Z mojej strony nie padło żadne słowo, o zoo czy inne tego typu prowokacje. Razem z przyjacielem odgrywaliśmy coś ciekawszego i zabawniejszego niż duty w jednym z biznesów. Również z naszej strony nie było gry, która jakkolwiek może odbiegać od rzeczywistości, bo istnieją takie kanały na różnych stronach, typu youtube. Zaznacze, że chwile wcześniej za podobną akcje z inną organizacją dostaliśmy propsy, sugerując, że fajne i śmieszne. 

"Poprzednie kary nic cie nie nauczyły..." poprzednie kary, które dostałem były powodem mojego niedoinformowania lub niedopatrzenia administracji, których nie chciało mi się wyjaśniać. Moje kary, które mogą zwiastować to, że jestem odwalaczem były dwa, trzy lata temu, kiedy byłem jeszcze świeży w tym temacie. 

"postać stworzona pod sianie dymu" Naturalnie, każda nowa postać, która gra coś świeższego jest stworzona tylko i wyłącznie do odwalania, świetny tok myślenia. Tworząc tą postać nie miałem zamiaru na niej odwalać, tylko zagrać coś innego niż zwykle, ponieważ każda moja postać należała do organizacji przestępczej i nie grało mi to ze sobą.

(( TaOwca (119): Hooddziennikarstwo, trzeba było złożyć aplikacje pod projekt. Po prostu odwalacie. )) - śmieszne stwierdzenie, projekt IC pozwala odwalać? - jak to zostało przez Ciebie uznane.

Nie uważam, że był to szczyt naszych umiejętności, mimo wszystko ban to nieśmieszny żart, gdy osoba, która była zamieszana w całą tą sytuacje dostaje aj, za robienie rapida, mając wcześniej logi za to.

CharlieBo313 - YouTube przyklad

pozdRo
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez daniocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin