Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/milliondollarbaby] yankes.


yankes.

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8966-yankes/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: 
Multikonto: 26170
Członek ekipy nakładający karę: @milliondollarbaby
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, w ostatnim czasie dostałem bana na 4 miesiące do którego odwołałem się w apelacji, która niestety czy stety została odrzucona przez co postanowiłem zrobić głupi ruch; multikonto. Jest mi źle, że to zrobiłem bo uświadomiłem sobie w momencie bana za multikonto, że teraz praktycznie mam zerowe szanse na unbana, ale mimo to postanowiłem spróbować. Mój znajomy ciągle mi pisał; “zrób te mk to se pogramy” i tak w kółko aż w koncu uległem i to zrobiłem - nie usprawiedliwia mnie to, wiem to doskonale. Zdaje sobie też sprawę, że moje logi kar nie są wcale małe, a wręcz przeciwnie i to też zmienia punkt widzenia na moją osobę - sam próbowałem ograniczać moje odwalanie co nieraz się udawało i wychodziło to na lepsze bo nie miałem AŻ tak nagannej opini u administracji gdy pisałem jakąś apelacje czy coś.. Jednak z większości banów, a wsumie tych co miałem to się wyłumaczyłem pisząc apelacje - niektóre kary były po prostu niesłuszne i były one dezaktywowane. Chciałbym po prostu odwołać się od bana za multikonto, a za jakiś czas spróbować napisać apelacje o skrócenie pierwszego bana na 4 miesiące, jeżeli ta by była zaakceptowana rzecz jasna. Mógłbym pójść nawet na jakiś układ, że jeszcze jakaś poważniejsza kara - perm czy coś. Serio, zależy mi aby jeszcze pograć na serwisie.
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Edytowane przez yankes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin