Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[23.04][DSE] CHA$E - PARANOIA (PROD. RAY MILLER) [Official Audio]


champagnenasti

Rekomendowane odpowiedzi

YSF4wbu.png

** Mimo zapowiedzi na 8PM, w Internecie i na wszystkich portalach streamingowych koło 5PM pojawił się zapowiadany wcześniej utwór pt. "PARANOIA". Numer jest pierwszym wydaniem po świeżo podpisanym kontrakcie pomiędzy artystą, a wytwórnią Digital Scale Entertainment, związanej z takimi osobistościami jak Aniyah "Kayes The Producer" Geovanney, Maxine Koci, czy Vivianne Généreux. Chasey kontynuuje stylistykę z ostatniego numeru pt. "CHASEY". W tle słychać sample i gitary, które wyprodukował świeży producent w grze Ray Miller. Zajął się on również mixem i masteringiem singla. Jak sam tytuł wskazuje, piosenka nawiązuje do rzekomej "paranoi" i nieufności, której artysta nabawił się przez różnorakie relacje z kobietami. Za okładkę odpowiedzialne jest studio The Essence Of Photography, rozpoczynając tym samym współpracę na szerszą skalę. Tekst pojawił się na portalach typu askhole.com, czy genius.com. **

aou2VLL.png

Spoiler

Track name: PARANOIA
Album name: ???
Performer: CHA$E
Written by: CHA$E
Produced by: RAY MILLER
Release date: 04/23/2024

 

[Chorus: CHA$E]
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im)
Chcą przejąć kontrolę, jak świadome sny
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im)
Chcą przejąć kontrolę, już nie czuję nic

[Post-Chorus: CHA$E]
Seks i noc, seks i noc

[Verse 1: CHA$E]
Yeah, chciałbym przestać w to grać
Potrzebuję miłości, yeah, kładę temu kres
(Nie mam na to sił, yeah)
Zakute w lodzie mam wnętrze, może je w końcu ktokolwiek rozgrzeje
One chcą mieć moje serce, mogę je zwrócić jedynie pod zdjęciem
Choć potrafią ściągnąć presję, to w moim łóżku jest miejsce tylko dla jednej

[Chorus: CHA$E]
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im)
Chcą przejąć kontrolę, jak świadome sny (Yeah)
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im, ooh)
Chcą przejąć kontrolę, już nie czuję nic (Chcą przejąć kontrolę)

[Post-Chorus: CHA$E]
Seks i noc, seks i noc

[Verse 2: CHA$E]
Proszę, powiedz mi to w twarz
Wolisz moją pełną sakwę, czy raczej mój blask?
Czuję się naiwny, zostawiając na nich swój strzał
Stale trafiam na te same, próbujące wciskać mi fałsz
Jestem taki bezsilny, zależy im bym sprawdził ich smak
Myślą, że są cwane, ale to ja już dawno przejrzałem ich plan
Chcę się poczuć wyjątkowo
Nie chcę dłużej się tym bawić
Proszę, skarbie, rzuć na mnie czar
Spraw bym mógł dla Ciebie zabić
Brak mi tchu, brak mi tchu, brak mi tchu

[Chorus: CHA$E]
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im)
Chcą przejąć kontrolę, jak świadome sny
Mam paranoję, nie potrafię zaufać im (Zaufać im)
Chcą przejąć kontrolę, już nie czuję nic

[Outro: CHA$E]
Chcę się poczuć wyjątkowo
Nie chcę dłużej się tym bawić
Proszę, skarbie, rzuć na mnie czar
Spraw bym mógł się poczuć pełnym

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Chase Love
Numer konta postaci: 9146186010
Przynależność: - Digital Scale Entertainment (15%)
Numer konta wytwórni: - 
8171022499
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/12451-chae-chase-love/ 
Numer konta menadżera: 2398174100 (15%)


Wkład własny ($50,000):
- produkcja beatu i mix/master: https://imgur.com/a/xUrTWV1
- koszty związane z okładką: https://imgur.com/a/MzfIiVO
Gra IC: https://imgur.com/a/sfNvq5f

Spoiler

Promocja wokół materiału:

  • Promowanie numeru w sieci okładką, stworzoną przez studio The Essence Of Photography.
  • Zmienił publikację utworu na dzień później, co mogło przykuć uwagę jego słuchaczy.
  • Zagranie numeru przed większą publiką na wydarzeniu "DO GOOD DAY", wspominanie o tym na social mediach.
  • Dosłownie cztery minuty przed dropem, opublikował storkę z informacją. 
  • Równo z wypuszczeniem muzyki na streamingach, artysta opublikował post promocyjny.
  • Na social mediach DSE pojawił się post, promujący najnowszą produkcję artysty.
  • Masę udostępnień od lokalnych celebrytów, czy osób współpracujących przy produkcji "PARANOIA".
  • Wystąpił na podcaście WRT#2 prowadzonego przez Dudley Webb, co mogło sprowadzić ciekawskich do nowej produkcji.
  • Na mieście pojawiły się dwa nowe billboardy, promujące singiel pt. "PARANOIA".
  • Utwór został puszczony w radiostacji Daily Globe.

Promocja wokół artysty:

  • Wrzucił zdjęcie w bluzie od Eelis Forsberg, promując najnowszy album zespołu Soul Evisceration - Self Diagnosis: Fathomless Dark LP.
  • Opublikował nowe zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki i prezentuje swoje nowe ciało. Na pierwszy rzut oka widać masę nowych tatuaży.
  • Dostał wzmiankę w artykule Celebrity Preview na temat rzekomego romansu pomiędzy nim, a piosenkarką Maxine Koci.
  • Rozpoczął pracę nad drugim singlem promującym przyszły krążek o jeszcze niewiadomej nazwie, prosząc lokalnych producentów o beaty. Post zniknął po jakiś pięciu minutach.
  • Aktywnie prowadzi swoje social media, nie dając o sobie zapomnieć lokalnej scenie i swoim oddanym słuchaczom.
  • Pojawił się jako gość specjalny w trakcie otwarcia hali koncertowej ANGELIC ARENA, na której zagrał razem z gospodarzem HELLSTARS i pierwszy numer ze swojej nadchodzącej płyty. Kilka minut po swoim występie, opublikował podziękowania dla samego Kelly'ego i info o dropie nowej muzyki w naprawdę niedługim czasie.
  • Został dwukrotnie nominowany w tegorocznej edycji Celebrity Awards w kategoriach: BEST RAP ARTIST oraz BEST ALBUM, wygrywając w tej pierwszej. W trakcie odbioru swojej statuetki, krzyknął on zdanie "CGC SOON", które pod postacią krótkiego filmiku z gali było repostowane przez największych fanów artysty, mówiąc o tym, że album zbliża się wielkimi krokami
  • Pojawił się na wydarzeniu, wyprowadzając do walki Lights Out ze swoim utworem pt. "CHASEY". Wersy kawałka zostały podmienione na takie, by jak najlepiej nagrzać publikę do wspólnego skandowania ksywki Zayuana.
  • Wyprodukował utwór Aniyah Geovanney pt. "MOOO!", który pojawił się pierwszego kwietnia w formie żartu.
  • Jego ksywka pojawiła się na wycieku tracklisty albumu "PARADISO" autorstwa piosenkarki ROSA, o której przez moment było głośno za sprawą hucznego wystąpienia na scenie w trakcie trwającego Celebrity Awards. Do współpracy między artystami nigdy jednak nie doszło.
  • Otrzymał dedykowany post na profilu Celebrity Preview, mówiący o rzekomej miłości z Madison Evans i miłosnych rozterkach z Maxine Koci. Chase odpowiedział na to wymownym postem.
  • Oddał slot na koncert młodej artystce Haylee Baker, związanej z wytwórnią DSE, pojawiając się finalnie na końcówce i na scenie u boku takich osobistości jak: Ray Miller, czy Dolly Perri.
  • Podpisał kontrakt z wytwórnią Digital Scale Entertainment, co zostało ogłoszone na social mediach wytwórni i social mediach artysty.
  • Został ogłoszony i finalnie wystąpił  na niewypuszczonym dotąd podcaście u Dudley Webb, gdzie panowie rozmawiali na przeróżne tematy wokół branży.
  • Został ogłoszony jako jeden z czterech artystów występujących na wydarzeniu "DO GOOD DAY" organizowanym przez uczelnię ULSA. Na jego profilu pojawiło się udostępnienie postu. Koncert się odbył, w którego trakcie raper przetestował nowy numer pt. "PARANOIA" i wyrzucił w tłum prestiżowy zegarek. Zagrał również z Kayes niewydany wspólny utwór.
  • Wystąpił na podcaście WRT#2, prowadzonego przez Dudley Webb.
Edytowane przez champagnenasti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin