Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01/05] Daphne Chamberlain - PUSSY VACUUM (AUDIO)


attention

Rekomendowane odpowiedzi

**wieczorem do sieci trafia zapowiadany utwór aferzystki ze słonecznego miasta pod znakiem Vinewood - Daphne Chamberlain, noszący tytuł "PUSSY VACUUM". Tytuł "DZIEŁA" jest intencjonalnie kontrowersyjny, ale nie jest to niczym zaskakującym, gdy spojrzy się na dotychczasową działalność dziewczyny. Chamberlain znana głównie ze swoich skandalicznych, a zarazem ikonicznych wpisów na lifeinvaderze, postanowiła pójść o krok dalej i znacznie rozwinąć swoją "karierę". Tekst piosenki jest przesiąknięty wulgaryzmami, podtekstami seksualnymi czy nazwiskami lokalnych celebrytek takich jak Dolly Perri @Shellys, Fehu Pandora Skarsgard @Sava, Maxine Koci @sleepwalker, Lou Coulibaly  @styfix wraz z jej obecnym partnerem Marquis North @all american, Madison Evans @Quennie, Malia Parris @ka6i, Lara Kozlova @phenoman, RiRi @only gang members, Kayes @Barru czy Alyssa Marchesi @Lori. Daphne sugeruje tym, że podczas bliskiego spotkania z nieokreślonym mężczyzną mogłaby pokazać wiele twarzy, serwując mu niezapomniane doznania. Prawdopodobnie wspomniała także o nich, aby ich nazwiska podbiły nieco wyświetlenia, jako że nie jest ona szerzej znana w świecie show biznesu. Gatunek muzyczny jest ciężki do określenia, aczkolwiek najbardziej można to uznać za "krzykliwy pop", "hyper-pop", "slut pop" czy po prostu mocno naciągany pop. Sama piosenka może być zaliczana raczej do asłuchalnych albo do tych, które zapadają w pamięć z niekoniecznie dobrej strony - być może taki właśnie jest jej cel.**

 

lifeinvader

(napisy yt)

TEKST

Spoiler

O BOŻE, WYRUCHAJ MNIE x3
Posłuchaj mnie, ty jebany transie

HEY, tutaj DAPHNE CHAMBERLAIN
Największa ździra z tego miasta
Wiesz...
Przyszłam tutaj wchłonąć wszystkich moją pizdą

Jestem dosłownie cipkowatym odkurzaczem

Moje ciastko ma wiele twarzy

Moge byc twoją KAYES, Moge byc twoja RIRI
Zostane twoją MAXINE KOCI, Mogę być DOLLY
Możesz nazywać mnie FEHU PANDORA, gdy ściagam Ci zębami brudnego kondoma

Kozlovej fani nazywają ją fitnesiarą, a jest zwykła kutasiarą
Mogę zaserwować Ci ALYSSA MARCHESI, zaserwuje Ci AALIYAH JOAQUIN
Pokaże Ci MADISON EVANS, ale nie wiem czy jesteś gotowy na ten seans

Dam Ci tą afrykańską głowę, bo na samą myśl od razu płonę
Podam Ci LOU COULIBALY, ale musisz być jak North nadziany

IKONA

Jebana dziwko, jesteś skończona

Chcesz mnie zjeść całą ze smakiem
Jesteś dla mnie jedynie nędznym robakiem
Faceci uwielbiają oglądać te balony
Mój przełyk twoją spermą spaczony
To ciasto Ci się od dawna marzy
Moja cipka smakuje jak seks na plaży
Ledwo co okryta ubraniem, jakąkolwiek tkaniną
Ostatnio ciągle puszczałam się za granicą

 

HEY, SKARBIE

Płacisz mi za tego blowjob

HEY, KOCHANY

WIESZ CO

HEY, DROGI

OPŁAĆ MI KOSMETYCZKE

HEY, MIŁOSNY

WIESZ CO? ODPIERDOL SIĘ

 

DOSŁOWNIE CIPKOWATY ODKURZACZ

WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE MAM POJEMNĄ SZPARE
 

PROMOCJA

Spoiler
  • zapowiedź wejścia do show biznesu oraz samej piosenki w jednym ze swoich wpisów, które często idą w viral - click
  • nawiązywanie do celebrytów w tekście, co może znacznie podbić wyświetlenia przez ciekawość słuchaczy
  • ujawnienie tytułu oraz przypomnienie o premierze utworu - click
  • rozwieszanie plakatów w miejscach obleganych przez ludzi - click
  • udostępnienie okładki wraz z linkiem na story i w osobnym poście - click
  • systematyczne udzielanie się i dodawanie zdjęć na lifeinvaderze
  • kilkukrotne uchwycenia przez fotografa podczas otwarcia Future Pub - click
  • pojawianie się w towarzystwie lokalnych gwiazd
  • wzbudzanie dużego zainteresowania swoją osobą w mediach społecznościowych, jak i poza nimi
  • wywołanie głośnej afery związanej z Lara Kozlova - click, click
  • Fehu Pandora wrzuciła wpis, który można potraktować jako odpowiedź na zaczepkę - click
  • udostępnienia na lifeinvaderze przez mniej lub bardziej znane osoby
  • wpis, w którym dziękuje za ilość wyświetleń, DMS, udostępnień oraz komentarzy - click
  • post na lifeinvaderze Celebrity Preview o konfrontacji z Lara Kozlova i żałosnym zachowaniu detektywa - click
  • post na lifeinvaderze Celebrity Preview o jej relacji z Matthew Pierce, ich rzekomym romansie i starym konflikcie - click
  • post na lifeinvaderze Celebrity Preview o bójce North vs Elijah oraz Chase vs Elijah - "Daphne Chamberlain, która jest zawsze tam gdzie są kłopoty" - click
  • post Percy Pressey na lifeinvaderze odnośnie utworu - click

ODGRYWKA

Spoiler

WYDATKI

Spoiler

WKŁAD WŁASNY ($23 500):

  • wynajęcie studia do nagrania utworu - $5000
  • zakup podkładu muzycznego i wynajęcie producenta - $2000
  • wynajęcie grafika do stworzenia okładki - $1000
  • wykupienie kilkudziesięciu plakatów, które zostały rozwieszone w ruchliwych częściach miasta - $500
  • zdjęcie wykonane przez profesjonalistkę Malia Parris z Parris Eye - $15 000

CLICK

INFORMACJE:

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Daphne Chamberlain
Numer konta postaci: 0797703703
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.):
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz):
Numer konta menadżera:
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera):
Edytowane przez attention
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Maxine odsłuchała utwór w wolnej chwili, z racji że została wielokrotnie oznaczona pod trackiem dziewczyny. Będąc odrobinę w szoku, zaczęła się zastanawiać co jej osoba ma wspólnego z całą twórczością oraz kontrowersyjnym tekstem nowej piosenkarki.** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin