Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] Kapixxo


Kapixxo

Rekomendowane odpowiedzi

Link do  Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/626-kapixxo/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Josette Laughlin 

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada Postaci

Powód nałożenia kary: "Chamskie bicie duty spółki na anty-afku w własnym interiorze"

Członek ekipy nakładający karę: Brtmss

 

Wyjaśnienie sytuacji:

02.05.2024 dowiedziałem się poprzez Discord o sytuacji, która miała miejsce w mojej grze. Podczas mojej nieobecności w domu, moja dziewczyna zalogowała się na moje konto bez mojej wiedzy, na dane które były zapisane. Uważam, że nałożona kara, czyli blokada postaci, była zbyt surowa w stosunku do zaistniałej sytuacji bo nigdy nie korzystałem z oprogramowania anty-afk. Została użyta animacja a następnie zablokowany przycisk chodzenia, dziewczyna totalnie nie znała konsekwencji tego co robi. Mimo że rozumiem potrzebę egzekwowania zasad, uważam, że kick lub usunięcie możliwości interakcji w grze byłoby bardziej odpowiednie tym bardziej, że jeszcze nigdy na tej postaci nie otrzymałem żadnej takiej kary. Moja postać istnieje od 3 lat, zawsze starałem się prowadzić ją sumiennie i uczciwie. Choć zdaję sobie sprawę z błędu pozostawienia danych na komputerze, a moja partnerka nie powinna korzystać z mojego konta w taki sposób, to nadal uważam, że zasady serwera nie zostały naruszone w sposób wymagający tak surowej kary. Chciałbym podkreślić, że moi koledzy z gry, z którymi prowadzę spółkę, również ucierpieli z powodu tej kary, mimo że nie byli zaangażowani w zaistniałą sytuację. Zainwestowaliśmy dużo pracy i pomysłów w naszą spółkę, i blokada postaci jest dla nas wszystkich dotkliwa. Taka sytuacja która się wydarzyła więcej miejsca mieć nie będzie, dane już nie są zapisywane a ja sam przyłożę wszelkich starań aby to zrekompensować. Mogę oddać gotówkę którą w tym czasie zarobiła oraz zadeklarować się że za następne przewinienie z pełną świadomością przyjmę perm bana na Vibe. Zależy mi na tej postaci oraz prowadzeniu rozgrywki na niej. Mogę przyjąć też inny wymiar kary do zaistniałej sytuacji jednak blokada postaci jest zbyt surowa. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej apelacji. Mam nadzieję, że moje argumenty zostaną uwzględnione, a kara zostanie zmieniona na łagodniejszą.

Ewentualne screeny/świadkowie: BRAK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Siemanko! W zasadzie nie widzę tutaj nawet porządnego powodu do mojej odpowiedzi, podsumowałeś to tutaj sam.. ale nie róbmy sobie jaj dziewczyną zalogowała Ci się na komputer, włączyła duty spółki, uruchomiła animke i zablokowała Ci guzik. To brzmi jak historia wymyślona w pięć sekund aby tylko wycofać się z słusznie nadanej blokady. Co do Twojego podsumowania samemu to nawet napisałeś, że to zrobiła ONA, a za działania osób trzecich na Twoim PC odpowiadasz Ty, nie powinna takowa sytuacja mieć miejsca juz pomijajac fakt, że ta cała historia o dziewczynie się nie klei kupy.

Warszawiak i Spectre lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin