Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[06.05] Pandora Live - Coyotes Bike Run Q&A


Sava

Rekomendowane odpowiedzi

**Wieczorem 06/05/2024 osoby, które weszły na vtube mogły napotkać się na live prowadzony przez vCEO Astaroth Records jak i członkinię kapeli Soul Evisceration - Fehu Pandory Skarsgard. Relacja na żywo zapowiadana wcześniej w social mediach, na celu ma przybliżyć widzom i ciekawskim Coyotes Bike Run. Wiele osób, dla których rajd motocyklowy może być czymś nowym miały możliwość zadać kobiecie pytania**


Śmiało zachęcam do zadawania pytań w postach, byśmy mogli rozwinąć temat wydarzenia!


xEb1jdH.png**Fehu Skarsgard poprawiła na sobie koszulkę, upewniła się, że wszystko działa jak należy. Podparła się dłońmi o blat i wsunęła na niego tyłek, siadając wygodnie.**

Fehu Skarsgard mówi: Dobra... chyba działa? Na bogów, nigdy nie robiłam live wcześniej takiego, więc wybaczcie mi wtopy techniczne, ale jestem w tym bardziej zielona jak Wattie Reid w grze na perkusji. Co to my na dzisiaj... Coyotes Bike Run moi mili! To już w przyszłą niedzielę, więc postanowiłam, że super będzie pogadać z Wami o tym.

**Fehu Skarsgard zerknęła na czat, poprawiając warkoczyki. Napiła się łyka energetyka i odstawiła puszkę na boku**

Fehu Skarsgard mówi: Co to za miejsce...? Sklep muzyczny. Niedługo o nim usłyszycie więcej, ale! Jak już mamy tu pewne grono, to podyskutujmy o rzeczach, które nurtują część z Was względem nadchodzącego wydarzenia.

**Fehu Skarsgard wzięła przygotowaną kartkę, pokazala krótko do kamery wylistowane punkty.**

Fehu Skarsgard mówi: Tak, mam to wypunktowane. Zacznijmy od podstaw. Czym jest w ogóle Rajd motocyklowy i co będziemy tam robić?

Główna zabawa polega na tym, że zbierzemy się na parkingu przy barze Ocean's Bounty Bar. Każdy motocyklista może wpaść - czy to na crossie, szlifierce, czy cruiserze. Razem, pojedziemy szykiem w parach na miejsce docelowe w Sandy Shores. Trasa długa? Owszem, dlatego zatankujcie swoje maszyny i sprawdźcie ich stan techniczny przed podróżą - to istotne.

O szyku i jak w nim jechać będziemy wrzucać post na stronie wydarzenia, więc polecam obserwować. Dobrze jednak już teraz szukać kogoś, kto pojedzie obok nas w parze!

**Fehu Skarsgard zerknęła na czat, napiła się ponownie, by zwilżyć gardło**

Fehu Skarsgard mówi: Jakie motocykle najlepiej się sprawdzą? Wygodne. Crossy, czy ścigacze pewnie podołają, ale uprzedzam - po takiej drodze tyłek może wołać o pomstę do nieba. Niemniej, jest to impreza dla każdego miłośnika jednośladów.

Osobiście moje typy, w co warto pójść na taką trasę..? Hmmm...

**Fehu Skarsgard zaczęła wyliczać widocznie czasem zastanawiając się nad wyborem.**

Fehu Skarsgard mówi: Western Chief, to na pewno... spory, masywny, ale wygodny. Marabunda też tu zrobi robotę. Ogółem sakwy są zbawienne na takie wypady... Co dalej... Western Big Dude czy Western Zombie Chopper... Western Sovereign - oooo to też dobry wybór. Mam jednego, wiele lat mi służył i sprawdza się mega na drogę. No i WMC Wintergreen... to by było moje top of the top. Niemniej pamiętajcie - to Wam ma się dobrze jechać, bylebyście mogli spakować najbardziej niezbędne rzeczy na drogę.

**Fehu Skarsgard buja lekko głową w rytm muzyki, która leci w tle. Czyta chwilę wiadomości na czacie.**

 

Spoiler

 

OQddBYp.pngFehu Skarsgard mówi: Dobra... co ze sobą zabrać? Ogółem na miejscu będzie pole namiotowe z możliwością wynajęcia namiotu dla siebie. Nie musicie więc takowego pakować. Warto spakować coś na przebranie, wodę. Na pewno dokumenty i gotówkę, by móc operować na miejscu. 

Jest to też teren pustynny, wiec pamiętajcie o osłonie twarzy podczas jazdy jak i oczu. Nie ciężko o to, by ziarna piachu wpadły w oko, a to już krok od nieprzyjemności. 

**Fehu Skarsgard przeciągnęła się, nucąc dalej utwór Mansona pod nosem przy czytaniu wiadomości od ludzi**

Fehu Skarsgard mówi: Dalej... Jakie atrakcje Was czekają? O człowieku haha! Największą na pewno jest sam przejazd w szyku motocyklowym.

Kolejne rzeczy?

**Fehu Skarsgard ponownie zaczęła wyliczać na palcach**

  • Turniej bokserski...
  • Turniej Dart czy tam jak kto woli - rzutek...
  • Konkurs na najlepszy strój...
  • No i istotna dla mnie rzecz - zbiórka krwi.

Tutaj zachęcam, by każdy nim odda się chłodnemu alkoholowi, by odwiedził punkt od DCMC! Wiecie, dla Was to chwila, a dla kogoś może być zbawienne, naprawdę. 

Na zawody bokserskie i w dart obowiązują zapisy, więc wrzucę Wam na czat link i zapraszam chętnych, bo trochę do wygrania jest.

**Fehu Skarsgard mówiąc o tym zapostowała w czat link:** click

Fehu Skarsgard mówi: Dodatkowo, dalej też sprzedajemy koszulki rajdowe. Przypomnę, że dochód z ich sprzedaży jest CAŁKOWICIE przekazywany na wsparcie ochrony kojotów, zamieszkujących tereny pustynne w San Andreas. Tu macie więc kolejny link i do nich... o pyk

**Fehu Skarsgard mówiąc o tym zapostowała w czat kolejny link:** click

Fehu Skarsgard mówi: Ogółem pamiętajcie, że impreza nie jest tylko dla motocyklistów. Mając wóz też możecie wziąć udział. Tu po prostu zapraszamy już bezpośrednio na miejsce docelowe imprezy w Sandy Shores - dokładne namiary damy już na dniach.

**Fehu Skarsgard zerkęła krótko na wejście do lokalu, napiła się znów energola**

Fehu Skarsgard mówi: Dobra, bo monolog mnie nuży... jak macie jakieś pytanie? To odpowiedni czas na to, byśmy podyskutowali o wydarzeniu. Dawajcie swoje uwagi, spostrzeżenia, czy pytania, byśmy mogli wspólnie je rozwinąć!

 

 

OOC:

Materiał nie podlega wycenie, jest bardziej jako działanie promocyjne wydarzenia 🙂

 

 

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Martina Maslowsky nie miała pytań bo na wszystkie swoje dostała odpowiedzi, zwłaszcza na to, czy można dołączyć nie mając motoru. Ucieszyła się, że mimo wszystko może wziąć udział w imprezie. Zamiast pytania wrzuciła krótki komentarz.**

Widzimy się na miejscu, Fehu! Świetna inicjatywa!

Sava lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Martynza napisał:

**Martina Maslowsky nie miała pytań bo na wszystkie swoje dostała odpowiedzi, zwłaszcza na to, czy można dołączyć nie mając motoru. Ucieszyła się, że mimo wszystko może wziąć udział w imprezie. Zamiast pytania wrzuciła krótki komentarz.**

Widzimy się na miejscu, Fehu! Świetna inicjatywa!

**Skarsgard uśmiechnęła się szeroko do kamery i pomachała żwawo**

Widzimy! Nie mogę się doczekać!

Martynza lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin