Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Krzysiu] orson


orson

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/22937-orson/?tab=activity
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Roderigo Cedano 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary:  
Ucieczka od gry IC. Robisz DM, a po przyjeździe PD po prostu logasz z serwera. Nie na tym to polega.
Członek ekipy nakładający karę: Krzysiu
Wyjaśnienie sytuacji: 
Dnia 29 kwietnia jechałem wozem po davis z kumplem, aż nagle wrogi gang ic otworzył do nas ogień rozpoczynając strzelaninę. Otrzymałem bw i po niedługim czasie wywaliło mi internet. Odzyskałem go chwilę po północy i od razu wyświetliła mi się wiadomość na discord od innego członka organizacji, że dostałem blokadę postaci. Od razu napisałem do Krzyśka na discord, aby wyjaśnić całą sytuację. Kazał mi dołączyć do ticketu, a następnie napisać apelację, tak więc wstawiam ją ponownie bo wcześniej wrzucono ją za mnie, gdzie były uwzględnione dwie osoby w apelacji. Nie uciekłem od żadnej gry i nie zrobiłem tego celowo. Nie miałem nic cennego do stracenia, aby robić taką krzywą akcję i dawać quita bez jakiegokolwiek poinformowania kogoś. Mieszkam na wsi, więc nie raz wywala mi internet przez problemy z połączeniem. Chciałbym wrócić do gry i bez problemu dograć tą akcję z osobami, które zjawiły się po utracie mojego internetu. Pozdrawiam
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin