Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/SPRUNK] StraightouttaLA


Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/14206-straightouttala/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Duke yildiz
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada postaci
Powód nałożenia kary:  
najpierw grasz niewidomego czlowieka w garniturku, zaczepiasz ludzi na vespucci, po czym zmieniasz sie w skinheada z baseballem i szukasz okazji aby kogos oklepac
Członek ekipy nakładający karę: sprunk
Wyjaśnienie sytuacji: -Pierwsze (najpierw grasz niewidomego czlowieka w garniturku) No i tu jest błąd, bo na początku tej postaci przez długi czas grałem tureckiego skinheada, przestalem na nim grac przez tydzien/dwa dołączyłem do gangu, potem po gangu grałem sobie na motocykliscie i dopiero wtedy w końcu wbiłem na duke yildiz, który był po prostu postacią jak mi się nudzi.

-drugie (zaczepiasz ludzi na vespucci) No na początku, na pierwszej akcji jak @sprunk był na zastępczyni to po prostu udawałem że to mój podwójny R, no i nawiązałem kontakt z gościem który tam stał bo jego simka była na afku, no i se po prostu gadaliśmy, aż przyjechal sprunk to wtedy wsiadłem do auta i chciałem udawać niewidomego po czym po chwili wysiadłem, oraz usłyszałem że ta dziewczyna chce zgłosić coś tam wtargnięcie chyba czy naruszenie, to zacząłem uciekać bo udawałem tylko niewidomego by wyłudzić pieniądze, po prostu szybki sposób na zarobek po przez udawanie choroby, w drugim przypadku jak byłem na vespucci parking, a @sprunk przejeżdżał tam krążownikiem no to podszedłem do dwoch dziewczyn i spytałem czy mają dać coś pieniędzy dla niewidomego człowieka, jedna powiedziała normalnie że niestety nie, a druga zaczęła być agresywna, więc jej odpowiedzialem tym samym, po czym ta nazwała mnie źle, to nazwałem ją źle i była krótka wymiana słów, no ale wrócilem do nich bo byl tam mój ziomek, udajemy że jestesmy bracmi po prostu, no i on z nimi gadal to powiedzialem zeby nie gadal z dziwkami, po czym sprunk znów wrócił na parking i wtedy ja zacząłem uciekać na drugą strone, i sprunk odpalił na chwile sygnały no i wiedziałem że jedzie do mnie a i tak bym nie miał szansy na ucieczke, więc się zatrzymałem i on chciał tam ode mnie ID etc.. I powiedział żebym nie zaczepiał ludzi no to postanowilem zastosowac się do twoich rad i nikogo więcej nie zaczepilem (oczywiscie to było IC), chociaz nie uwazam ze tam to to było zaczepienie

-trzecie (po czym zmieniasz sie w skinheada z baseballem i szukasz okazji aby kogos oklepac) No i tu racja, zmieniłem się w skinheada czyli w to co grałem na początku bo nadal nim mogłem być, to nic nie zmienia że się przebiore w kogos bogatego a potem w skinheada, chcieliśmy wraz z ziomkiem kupić narkotyki IC, normalnie była gadka wszystko super aż w końcu gość na motocyklu mnie okradł, dał mi pustą torbe jak dałem mu kase bo zaoferował mi przedmiot torba za 1100$, no i ja zaakceptowałem, sprawdzam tą torbe a tam pusto, no to biegne po swojego brata IC, bierzemy auto ja biore baseball'a, no i go gonimy, az w koncu uderzylem w auto bezdomnego i tam wywiązała się akcja IC, gdzie z nim gadałem, no i gadamy gadamy no i ten motocyklista stoi po drugiej stronie i cos krzyczy, to mu odpowiadam aż w końcu po prostu podszedłem do tylnich siedzen w moim aucie i odegralem ze wyjmuje baseball no i go wyjąłem, no i zacząłem iść w jego strone i wtedy tepnął się sprunk i napisałem mu na b, ale nie wiem czy to zignorował czy nie, ale dostałem blokade w trakcie gdy pisałem mu na w ze chce isc z nim na drugi vw by to wyjasnic, bo nie chce tego robic jak jest tam duże zgromadzenie. No i na tym to się skończyło


Nie chciałbym dostawać unblock'a postaci tylko po prostu żeby zdjąć wpis jeśli się uda, bo nie ukrywam że nie miałem na myśli wtedy odwalać ale możliwe że sprunk to odebrał inaczej, nie wiem..  Nie chciałbym mieć tego po prostu wpisu.
Ewentualne screeny/świadkowie:
Ruczol lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
9 godzin temu, StraightouttaLA napisał:

Nie chciałbym dostawać unblock'a postaci tylko po prostu żeby zdjąć wpis jeśli się uda, bo nie ukrywam że nie miałem na myśli wtedy odwalać ale możliwe że sprunk to odebrał inaczej, nie wiem..  Nie chciałbym mieć tego po prostu wpisu.

dodatkowo chce Ci uświadomić że wpisy nie są usuwane.

Ruczol lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja rozgrywka polegała na podbijaniu do graczy, celem żebrania, wzajemnego obrażania, żadnej kreatywnej gry, prowadziła ona najwyżej do wywoływania bójek w Vespucci. Sytuacja zanim dostałeś blokadę to zapewne jedna z wielu, dlatego proszę tutaj @Spectre o zagłębienie się w logi gry zablokowanej postaci, aby zapoznać się bardziej z powodem. Przejdźmy do sedna znijaczonej według mnie twojej gry, zacznijmy od początku.. Zakładasz postać turecką, grasz turka, po czym postanawiasz przyodziać się w biały garnitur, laskę i wrzucić sobie /opis pachnie bogato, tylko po to aby udawać niewidomego, żebrać i podbijać do każdej grupy ludzi. No spoko, nic bym do tego nie miał, ale w momencie jak zauważyłem kolizję dwóch graczy na parkingu vespucci i z auta wyszedł łysy koleś z opisem skinhead, wraz z baseballem na plecach tylko po to, żeby oklepać gościa który był ofiarą wypadku, zapaliła mi się lampka, bo skojarzyłem jakoś nicki, okazało się, że po prostu rozgrywasz coś, co można rozbić tak naprawdę na trzy postacie i tym skinheadem okazałeś się ty xD.

- prowokator szukający zaczepek i okazji żeby się ponapieprzać, powyzywać, skinhead pochodzenia tureckiego który w wolnych chwilach lata w białym garniaku wypsikany drogimi perfumami o lasce aby żebrać gotówkę od ludzi, 3w1

Kawa Nescafe 3w1 SKLEP - porcja.eu

A no i pozwole dorzucić sobie filmik z krótkiego feedbacku jak wygląda twoja rozgrywka w Vespucci

 

Warszawiak i Arigiine lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzisz w tym klipie, gość sam rozpoczął tą bójke więc ja się broniłem jeśli o tym gadamy. Nie będę tu się rozpisywał ale sam zaczął bójke, którą po chwili chciał anulowac bo jego zdaniem "biegałem jak małpa" Gdy ja wykorzystywałem po prostu umiejętności bójki w tej grze.

"żeby oklepać gościa który był ofiarą wypadku, zapaliła mi się lampka, bo skojarzyłem jakoś nicki, okazało się, że po prostu rozgrywasz coś, co można rozbić tak naprawdę na trzy postacie i tym skinheadem okazałeś się ty xD." Jaką ofiarą? Nie chciałem klepać żadnego bezdomnego po zderzeniu, tylko gościa co siedział po drugiej stronie na motocyklu, który mnie okradł. Tłumaczyłem ci to już na PV, ale ty odrazu wyjebałeś mi blokade postaci, gdy ja chciałem ci to wytłumaczyć na innym VW. Jakiego obrażania? Ja odpowiadam tym samym, co inni do mojej postaci mówią.. Jeśli mnie wyzywają, to czemu ja mam ich nie wyzywać? Jakoś mi się nie wydaje żebym wywołał jakąś bójke na vespucci kolego. I nie nazywaj mnie prowokatorem bo nim nie jestem, odpowiadam tym samym co ludzie do mnie mówią, jeśli wyzywają mi postać, to ja zwyzywam ich, jeśli ktoś będzie chciał bójke, to ja się będę bronił. PROSTE, Powiedz mi ja zacząłem bójke? Czy on.. No właśnie, sam sobie odpowiadasz XD
image.png.9ffa5d26d50bced2e97f11f112dcd84d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to ty uczestniczysz w tych bójkach, chcesz teraz robić z siebie ofiare każdej gównianej sytuacji w jakiej bierzesz udział i na wszystko masz własne usprawiedliwienie, nie widząc nigdzie swojej winy? To ty pierwszy podchodzisz do ludzi, to ty wychodzisz z inicjatywą, to ty i twoje podejście do gry rodzą takie sytuacje. Na resztę pytań odpowiem najwyżej dla grona rozpatrującego.

Vesa i Elvis lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin