Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #79 | Unikalne animacje


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dan aka sqn napisał:

o co chodzi z tą możliwością chodu? mam rozumieć, że np. jak nagram animacje jeżdżenia na desce, odpalę prop deski i odpalę ją jako "chodzenie" to będzie imitacja jazdy na desce? 

Wydaje mi się, że działa to na zasadzie animowania tylko górnej części ciała z dodatkową możliwością poruszania się. Przykład animacji, który podałeś, według mnie jest niemożliwy do stworzenia w takim przypadku, bo wtedy zwyczajnie chodziłbyś z deską pomiędzy stopami, która poruszałaby się samoistnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dan aka sqn napisał:

o co chodzi z tą możliwością chodu? mam rozumieć, że np. jak nagram animacje jeżdżenia na desce, odpalę prop deski i odpalę ją jako "chodzenie" to będzie imitacja jazdy na desce? 

sam myślałem o zrobieniu animacji jazdy na desce i średnio jest to możliwe, bo nawet jeśli zostawisz animacje całkowicie ruchomą (nie tylko góra), to po odtworzeniu animacji postać wraca do pierwotnego punktu jej odpalenia, identycznie jak przy .cwalk, które w trakcie animacji przesuwa postać do przodu, ale kiedy załącza się od nowa, to twój model wraca do miejsca, w którym odpaliłeś animacje i odtwarza sekwencje na nowo - a animowanie tylko góry działa jak na przykład .ramionam2 - animacja nakłada się tylko od pasa w góre, a nogami możesz chodzić, więc przy animacji deskorolki sie to nie sprawdzi, bo po co ci sam ruch rąk skoro twoje nogi robią normalne kroki

dan aka sqn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2024 o 13:58, rodeo napisał:

chuj dolaczam sie do konkursu prezentujac dwa super tance znanego wszystkim ishowspeed oraz sequento aka squlak, porownania wrzuce nizej

1. speed
 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

2. sequento
 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

a to moje

https://streamable.com/a09ovs

XD.gif?ex=665b0f21&is=6659bda1&hm=82b175

 

tak.gif?ex=665b10b4&is=6659bf34&hm=a4ed1

zgasly ci gify

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jeśli chodzi o konkurs na unikalne animacje to jego wyniki zostaną ogłoszone dzisiaj! Powód opóźnienia jest bardzo prosty - rozchorowałem się i nie dałem rady zrobić tego wczoraj. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie! 😄

Tymczasem temat zostaje zamknięty.

Zychvu, WATAHA, Orzeł i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🎉🎉 Wielkie gratulacje dla zwycięzców naszego konkursu na unikalne animacje! 🎉🎉

 

@skoyyyo wygrał nagrodę publiczności dzięki swojej dżdżownicy i zgarnia 1000 vP! 🙌 Jednak animacja jest na tyle niezdarna, że nie możemy jej wgrać w obecnej formie. Skoyyyo, proszę zgłoś się do mnie na PW i napisz, który z dwóch tańców przedstawionych na filmie chciałbyś umieścić na serwerze.

W dniu 31.05.2024 o 10:42, skoyyyo napisał:

(kto nie da lajka to mu nie stanie fajka)

 

 

@The_Danny zajmuje zaszczytne drugie miejsce dzięki swojemu Michaelowi Jacksonowi – świetny sposób na pokazanie, jak można kreatywnie wykorzystać unikalne animacje. 500 vP trafia do Ciebie, a animacja zostanie wgrana na serwer! 🕺

 

W dniu 31.05.2024 o 10:57, The_Danny napisał:

 


@wujas zajmuje trzecie miejsce w konkursie, gratulacje! 🎉 Otrzymujesz 200 vP, a Twoja animacja również zostanie wgrana na serwer!

 

W dniu 31.05.2024 o 05:18, wujas napisał:



Pozdróweczki! 😄

 

Dziękujemy wszystkim za udział! 🚀

kokaxxx, Rudyy, Deeli i 30 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin