Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam do gry/oprowadzenia po serwerze]


Olcia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!
Szukam kogoś kto oprowadziłby nowego gracza po serwerze. Spokojnie doświadczenie w RP mam, gram od bardzo dawna, więc chodzi mi głównie o mechanikę gry itd. (Dodam, że gram tylko postacie żeńskie) 
A i jeszcze jedna sprawa; tak szczerze obojętnie czy półświatek/branża/biznes zagrać jestem w stanie wszystko. 

Jeżeli ktoś byłby chętny; zapraszam we wiadomości prywatnej na discord - olunia_24 

Edytowane przez Olcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze odpisz prosze napisalem do ciebie moje marzenie to oprowadzic cie po serwerze rp vibe rp jestem dobrym graczem chociaz czasami jak sie nawciagam kokainy to mi aafta wylaccza prawa polkule tak prszepraszam chcialbym z toba spedzac noce zasypiac i budzic sie obok ciebie chcialbym abysmy razem przemierzali vespuci i calowali sie w usta rozpisujac pelne akcje roleplay na conajmniej 2 linijki czyli jakies 150 znakow ze spacjami. Czy to nie brzmi kuszaco gdy posrod gangu taksowkarzy ja chwyce cie za dlon i bardzo mocno przyciagne do siebie zlapie za bioderko i ucaluje w twe jakze slodkie usteczka i juz zawsze zawsze zawsze bedziemy razem nigdy sie nie rozlaczymy a kto wie? czy ta milosc ic przerodzi sie w cos wiecej? Czy te wszystkie wspolne wieczory na vespucci przerodza sie we wspolne chwile spedzane w okolicznych lokalnych barach gdy bedziemy siedziec naprzeciw siebie i spogladac sobie czule w oczy ty bedziesz saczyla swoj ukochany shake waniliony a ja proteinowy bananowy 81g bialka w 500ml z domieszka mutant mass waniliowy. Bede twoja ostoja milosci zawsze bedziesz mogla do mnie wrocic i napisac a nawet zagram w gry ktorych nienawidze i zrobie to dla ciebie bo kocham cie i kocham tylko ciebie nigdy nie pokochalem tak zadnej innej jak ciebie czy to sen czy to realizm a moze martwa natura bo moj korzen jest totalnie sztywny gdy tylko sobie pomysle o tym co moglibysmy robic razem a czego jeszcze nie robimy bo nie odpisalas mi na wiadomosc ktora do ciebie wystosowalem prosze odpisz bedziemy szczesliwa rodzina bede chodzil po zakupy i nie tylko wiesz o co chodzi? kocham cie skarbenku olenku jestes taka piekna przypuszczam ze duzo piekniejsza od swojej jakze zgrabnej i boskiej simki boze olciu kocham cie calym sercem chce byc ojcem twoich dzieci chce byc z toba w zdrowiu i chorobie chce cie utrzymywac i nie tylko... Kocham cie odpisz na zawsze twoj kaczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin