Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Life is Feudal: Your Own (serwer)


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

kxWtgJN.png

 

Cytat

Life is Feudal: Your Own to sandboxowa gra z otwartym światem, która pozwala graczom na eksplorację, budowę, rozwój umiejętności i interakcje z innymi graczami. Osadzona w realiach średniowiecznych, gra oferuje możliwość tworzenia własnych osad, prowadzenia rolnictwa, rzemiosła, walki oraz innych aspektów życia w feudalnym świecie. Możliwe jest także prowadzenie własnego serwera gry, co umożliwia dostosowanie rozgrywki do preferencji graczy, jak również modyfikacje gry, takie jak JorvikMod, które dodają nowe funkcje i elementy do rozgrywki.

Gra dostępna jest na Steam: https://store.steampowered.com/app/290080/Life_is_Feudal_Your_Own/

 

ZEDbtlQ.png

Swego czasu sporo grałem w LiFa. Z uwagi na swoje godziny pracy jestem dostępny o niestandardowych godzinach (niestandardowych dla graczy chociażby vajbika) zaś ta gra pozwala cieszyć się interakcją z czymkolwiek o którejkolwiek godzinie. Postanowiłem więc powrócić do tego tytułu trzy miesiące temu, sporo przegrałem w trybie Single Player ale pomyślałem, że warto założyć jakiś mały serwer, aby budować z innymi.
Dlatego też grajków tejże kultowej gry serdecznie zapraszam do wspólnego budowania na serwerze, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Otwarty świat, PVE; stawiajmy na rozwijanie wiosek i handel pomiędzy nimi, można się nakurwiać o ile obie strony wyrażają zgodę.

Na serwerze wgrany jest JorvikMod 2.1.0, można korzystać z SF Moda. Nie można natomiast używać sakiewek (chociażby do powielania żarła) ani wypychać na siłę ludziom wozy z claimów.

 


IP: 149.202.69.38:40116gkR68iZ.png
Livemap: kliknij, aby otworzyć livemape
Discord: kliknij, aby dołączyć

Cajsior, antoine yn i Sons lubią to

asdasd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://life-is-feudal.org/server/24563/vote/

pod tym linkiem można zagłosować na serwerek. głosów potrzebuję sporo, bo aż kilkaset aby dostać się na pierwsze miejsce 😄 ale można głosować wielokrotnie (raz na 24h bodajże)

 

BĘDZIE MI NIEZMIERNIE MIŁO ZA ODDANY GŁOS, DZIEKUJE 

Edytowane przez Jesus
Cajsior i Sons lubią to

asdasd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin