Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Life is Feudal: Your Own (serwer)


Jesus

Rekomendowane odpowiedzi

kxWtgJN.png

 

Cytat

Life is Feudal: Your Own to sandboxowa gra z otwartym światem, która pozwala graczom na eksplorację, budowę, rozwój umiejętności i interakcje z innymi graczami. Osadzona w realiach średniowiecznych, gra oferuje możliwość tworzenia własnych osad, prowadzenia rolnictwa, rzemiosła, walki oraz innych aspektów życia w feudalnym świecie. Możliwe jest także prowadzenie własnego serwera gry, co umożliwia dostosowanie rozgrywki do preferencji graczy, jak również modyfikacje gry, takie jak JorvikMod, które dodają nowe funkcje i elementy do rozgrywki.

Gra dostępna jest na Steam: https://store.steampowered.com/app/290080/Life_is_Feudal_Your_Own/

 

ZEDbtlQ.png

Swego czasu sporo grałem w LiFa. Z uwagi na swoje godziny pracy jestem dostępny o niestandardowych godzinach (niestandardowych dla graczy chociażby vajbika) zaś ta gra pozwala cieszyć się interakcją z czymkolwiek o którejkolwiek godzinie. Postanowiłem więc powrócić do tego tytułu trzy miesiące temu, sporo przegrałem w trybie Single Player ale pomyślałem, że warto założyć jakiś mały serwer, aby budować z innymi.
Dlatego też grajków tejże kultowej gry serdecznie zapraszam do wspólnego budowania na serwerze, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Otwarty świat, PVE; stawiajmy na rozwijanie wiosek i handel pomiędzy nimi, można się nakurwiać o ile obie strony wyrażają zgodę.

Na serwerze wgrany jest JorvikMod 2.1.0, można korzystać z SF Moda. Nie można natomiast używać sakiewek (chociażby do powielania żarła) ani wypychać na siłę ludziom wozy z claimów.

 


IP: 149.202.69.38:40116gkR68iZ.png
Livemap: kliknij, aby otworzyć livemape
Discord: kliknij, aby dołączyć

asdasd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://life-is-feudal.org/server/24563/vote/

pod tym linkiem można zagłosować na serwerek. głosów potrzebuję sporo, bo aż kilkaset aby dostać się na pierwsze miejsce 😄 ale można głosować wielokrotnie (raz na 24h bodajże)

 

BĘDZIE MI NIEZMIERNIE MIŁO ZA ODDANY GŁOS, DZIEKUJE 

Edytowane przez Jesus

asdasd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin