Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss] RealSigma


RealSigma

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25311-realsigma/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jerry Colton
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: 
Wyjście z gry od razu po zadźganiu gracza nożem , tłumacz sie w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: Witam podczas rozgrywki na serwerze doszło do incydentu w którym moja postać Jerry Colton zadźgała nożem drugiego gracza uciekałem z miejsca i odbiegłem w miejsce bezpieczne bez graczy wokół i odczekałem chwile i wyszedłem z serwera ponieważ poza grą musiałem wykonać pewną czynność która wymagała mojego wyłączenia komputera niestety taka sytuacja miała miejsce i wiem że mogłem być AFK lecz sytuacja tego wymagała i musiałem odejść od komputera . Prosiłbym bardzo o odblokowanie mojej postaci ponieważ blokada uniemożliwia mi prowadzenia ciekawego wątku w organizacji przęstępczej 
Huntington Beach Hardcore Skinhead 714 . Jest to moja pierwsza blokada i obiecuje że zaistniała sytuacja z mojej strony sie nie powtórzy , licze na szanse i przepraszam. 
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie posiadam

Edytowane przez RealSigma
Never Hurts lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Dostalem skarge, że zadźgałeś gracza i wyszedles z gry.. a samo wyjscie z gry po minucie jest totalnie durnym pomysłem - według mnie kara powinna zostać bo sporo mogło się wydarzyć przez ten czas, chociaż decyzje zostawie mixerowi który zapewne sam zerknie w sytuacje po logach - bo ja rowniez na nich wnioskowałem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i wiem jak to wyglądało za co przepraszam ale no sytuacja tego wymagała i nie byłem w stanie nic więcej zrobić . Bardzo mi zależy na tej postaci ale nic innego mi nie zostaje oprócz czekania.

Edytowane przez RealSigma
Never Hurts lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin