Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mafineeek] Castle.


Castle

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Castle.

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nathan Halstead,

Rodzaj kary: Ban,

Powód nałożenia kary:  Bug Abusing,

Członek ekipy nakładający karę: Mafineeek

Wyjaśnienie sytuacji: 

Czołem kochana ekipo, przychodzę z kolejną apelacja odnośnie banicji za bug abusing; chociaż wygląda nieciekawie, to niczego nie robiłem dla żadnych zysków (gotówka leżała na koncie), a tym bardziej nie używałem jakichś zewnętrznych programów w momencie, gdyż wiedziałem, że tak i tak nadmiar zostanie zabrany przez trzykrotne zgłaszanie o błędzie. Mogłem niby nie łowić, ale robiłem to od miesięcy, dodatkowo wszyscy łowili, a bug pojawił się niespodziewanie dopiero trzydziestego maja, więc uznawałem, że zostanie, to jak najszybciej załatane, a cały nadmiar /wykasowany/ po wszystkim. Nie przeszło mi przez myśl nagranie całej sytuacji, tak to wszystko byłoby najlepiej zobrazowane, ale też nikt nie zwrócił uwagi, żebym pokazał, jak to faktycznie wygląda z mojej strony. No nic, skończyło się, jak skończyło - wyciągnięte zostały pewne lekcje na przyszłość, stąd też moja jedyna prośba o umorzenie/zamiana kary banicji, żeby móc kreować losy nowej postaci w wolnych chwilach. Dzięki!

Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Castle
Poprawka do profilu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

W pewnym stopniu akceptuje, skracam Twojego bana do dwóch tygodni od dnia dzisiejszego, jednakże blokada postaci zostaję na miejscu - pamiętaj aby następnym razem nie używać bugów bo kończy się to właśnie w takowy sposób - miłej gry w okresie wakacyjnym.

Castle i WATAHA lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin