Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[27.06][UNSAINTED RECORDS] KELLY - COPYCATS FEAT. SETH RONNIE DAGAARD [PROD. KELLY]


yungg

Rekomendowane odpowiedzi

DA0kc8B.jpeg

** Dnia 27.06.2024 na kanale wytwórni UNSAINTED RECORDS, niespodziewanie został opublikowany numer KELLS'A w kolaboracji z artystą Seth Ronnie Dagaard pt. COPYCATS. Tak naprawdę można powiedzieć, że to debiutujący numer Kennyego pod nową wytwórnią a sam utwór może być dobrze już znany fanom artysty, ponieważ grał go razem na scenie z Seth'em na takich wydarzeniach jak BLOCK PARTY w Chumash, Ogromny koncert w ANGELIC ARENA, również z obecnością swojego przyjaciela oraz na DA GOOD DAY bez obecności Dagaarda. Utwór może również być spostrzegany jako pstryczek w nos w strone CELEBRITY PREVIEW, ponieważ dwójka artystów miała sporo razy na pieńku z portalem który po prostu od zawsze szydził z nich. Kelly w najnowszym dość emocjonalnym poście na LI, potwierdził że to pierwszy i ostatni numer przed wydaniem jego albumu oraz pierwszy i ostatni FEAT na oficjalnej trackliście albumu, lecz podkreślił słowo na oficjalnej bo na albumie za pewne może zostać umieszczony numer z innym artystą w postaci BONUS TRACK'A... Artysta również podzielił się oficjalnie okładką albumu który będzie nosić tytuł DOOMED TO FALL**

"Copycats" to utwór, w którym Kelly i Seth Dagaard dzielą się swoimi przemyśleniami na temat oryginalności i indywidualności. Piosenka zaczyna się mocnym wstępem, w którym Kelly przyznaje, że czasem może być przewrażliwiony, ale jednocześnie podkreśla, że nikt nie zna ich z każdej strony. Tekst utworu porusza temat presji społecznej i krytyki, z jaką artyści muszą się zmierzyć, gdy są oskarżani o brak autentyczności.

W pierwszej zwrotce Kelly opisuje swoje uczucia, wyrażając, że wszystko, czego dotyka, staje się martwe, a mimo to, ludzie nie przestają o nich mówić. W refrenie zarówno Kelly, jak i Seth wspólnie podkreślają, że mimo bycia sobą, inni ciągle zarzucają im kopiowanie. Wersy te wyrażają frustrację wynikającą z niezrozumienia przez otoczenie ich prawdziwych intencji i stylu życia.

Seth w swojej zwrotce opowiada o tym, jak ludzie porównują go do innych, co budzi w nim ciekawość, czy te porównania są tylko wytworem ich wyobraźni. Wskazuje na trudność bycia sobą w świecie, który łatwo ocenia i krytykuje każdą zmianę. Seth i Kelly ironicznie zauważają, że mimo ich starań, będą nadal postrzegani jako kopie.

Utwór kończy się mocnym refrenem, podkreślającym ich determinację, by kontynuować swoją drogę, niezależnie od opinii innych. "Copycats" to głos sprzeciwu wobec niesprawiedliwych oskarżeń i manifestacja niezależności oraz autentyczności artystycznej.

(NAPISY DODANE)

★ TEKST:

Spoiler

[Intro]
That's hard 
Two, three, five

[Verse 1 Kelly]
Może momentami jestem przewrażliwiony
Ale nie znasz nas mała z każdej strony 
Może momentami żyjemy w innym świecie 
Dobrze wiemy, że o nas gadać nie przestaniecie 
Zabierz mi powietrze i powiedz, że je kradnę (Yeah)
Wszystko czego tykam, staje się martwe 
Powiedz Mi, że to wszystko dalej będzie grało (yeah)
To nowe życie, bo w tamtym było mi ciągle mało 

[Chorus Kelly]
Cały czas sobą a i tak mówią, że to kopia
Nie rozumiem tego, nie rozumiem tego
Cały czas tutaj będziemy robić swoje
Nie zrozumieją tego, nie zrozumieją tego
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
Czy skopiować mam wdech, czy kopiować mam wdech?

[Verse 2 Seth]
Mówili mi, że wyglądam już jak ktoś, (Już jak ktoś)
Kogo widzieli więcej, znacznie częściej, 
Ciekawi mnie tylko, czy pomyślą, że to coś, (Że to coś) 
Co wymyślili sobie w głowie i nic więcej, 
Bo przecież łatwiej jest być innym, 
W ich oczach zawsze będziesz winnym, 
Postanowisz zmienić coś to, 
Wypatroszą i wyśmieją jakbyś czynił samo zło, 


[Chorus: Kelly & Seth]
Cały czas soba a i tak mówią, że to kopia
Nie rozumiem tego, nie rozumiem tego
Cały czas tutaj będziemy robić swoje
Nie zrozumieją tego, nie zrozumieją tego
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
Czy skopiować mam wdech, czy kopiować mam wdech?

[Breakdown: Seth & Kelly]
Yeah (Maybe)
Ciekawe czy ktoś załapie, 
Śmiejemy się wam prosto w twarz, 
Chciało się dokopać, ciekawe czy ktoś po głowie się drapie, 
Trudząc myśli, dalej swoje pieprz, 
My we dwóch wciąż się będziemy śmiać, 

[Chorus: Kelly & Seth]
Cały czas sobą a i tak mówią, że to kopia
Nie rozumiem tego, nie rozumiem tego
Cały czas tutaj będziemy robić swoje
Nie zrozumieją tego, nie zrozumieją tego
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
I tak powiedzą, że to kopia
Czy skopiować mam wdech, czy kopiować mam wdech?

SSY Z GRY!! (MARZEC)
https://forum.v-rp.pl/topic/22279-kenny-kelly-whitfield/?do=findComment&comment=197448&_rid=17729

 

PROMOTION

Spoiler

★ ''ZARZUTY(Nawiązania)'' w stronę artystów przez portal CELEBRITY PREVIEW.
No ładnie... KELLS, aż tak słabo idzie w Twojej nowej wytwórni, że musisz nagabywać artystów podpisanych przez inny label? Seth Ronnie Dagaard

Czy KELLS jest zwykłym plagiatorem?

Seth Ronnie Dagaard wiemy, że jesteś depresyjny, smutny i tak dalej.

Hey hey - ŚWIEŻA I GORĄCA PLOTECZKA🔥🔥🔥! KELLS 

Nasi fani... Doigraliśmy się... Idziemy siedzieć do Azkabanu. 😭😭😭 KELLS

KELLS coraz częściej widywany jest w towarzystwie Fehu Pandora Skarsgard

Seth Ronnie Dagaard , czy to naprawdę Twoja droga do gwiazd

Halo? Czy trzeba już dzwonić na 9-1-1? Nowe zdjęcie Seth Ronnie Dagaard

W swojej ostatniej piosence KELLY śpiewa słowa „wyjeżdżam i nie chce wracać”. Czy osławiony artysta rzeczywiście nas opuścił?

 
★ WYDARZENIA NA KTÓRYCH BYŁ ZAGRANY UTWÓR COPYCATS
 
TWÓRCZOŚĆ ARTYSTÓW W OSTATNIM CZASIE
KELLS
 
★ KOLEKCJA ROCKSTAR KELLY X WINFREY
 
DAILY GLOBE
 
Emocjonalny wpis KELLY'EGO na LI oraz wrzucenie okładki którą nosić będzie najnowszy album
 

WKŁAD

Spoiler

soon, odegramy tylko to

DANE

Spoiler
  • Imię i nazwisko postaci: Kenny Whitfield
  • Numer konta postaci: 0174559027 
  • NUMER KONTA WYTWÓRNI UNSTAINTED RECORDS: 6504940650
  • PODZIAŁ ARTYSTA 85% WYTWÓRNIA 15%

 

 

 

Edytowane przez yungg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin