Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[30/06][ASTAROTH Records] MOXXXY, Asami Kiyoko - TORMENTED MIND


thaZu

Rekomendowane odpowiedzi

7fw8JfC.png

**W godzinach wieczornych 30 czerwca 2024 roku na kanale wytwórnii Astaroth Records jak i na kanałach platform streamingowych MOXXXY niespodziewanie pojawił się nowy singiel na featuringu którego pojawiła się znana już ze współpracy z artystką, wokalistka i piosenkarka Asami Kiyoko. Utwór TORMENTED MIND pierwotnie pojawił się na samych reelsach MOXXXY lecz dotychczas nigdy wcześniej nie był zagrany live, co artystka miała w zwyczaju czynić przed premierami utworów. Jak na dotychczasowy repertuar artystki, piosenka może po raz kolejny zaskoczyć odbiorców - wydawało się, że LIMBO jest tą "jedyną" eksperymentalną odskocznią MOXXXY jeśli chodzi o mieszanie gatunków i tworzenie bardziej subtelnych linii basowych - lecz i tym razem artystka podążyła krokiem utworzenia czegoś zdecydowanie "delikatniejszego". Co jednak niezmienne - artystka ponownie chwyta się zdecydowanie bardziej wysublimowanych melodii i liryki o którą zadbała sama Kiyoko. TORMENTED MIND tak jak i w przypadku LIMBO to już drugi "smutniejszy" utwór w repertuarze artystki, skłaniający słuchacza do refleksji i utożsamienia się z liryką wśród tych, którzy obecnie sami przeżywają gorszy okres pod względem spraw międzyludzkich i sercowych. Wielokrotnie wspomniane złamane zaufanie, bijąca wokalnie gorycz i bezsilność a wszystko otoczone spokojniejszą i bardziej catchy harmonią melodyjną daje słuchaczowi pełne spektrum odczuć - od momentalnej zadumy przez bezsilny taniec, który jest lekarstwem na cały ból, który nosi w sobie główna bohaterka utworu. Prócz pełnych wokali Asami w niektórych partiach utworu bardziej czuli słuchacze mogą wyłapać adlibs, które są w wykonaniu MOXXXY.**

**Wśród stałych i zagorzałych odbiorców artystki mogą zacząć przewijać się subtelne teorie spiskowe dotyczące powodów publikacji singla, o których sama producentka nie wspomina - Wedle story MOXXXY, premiera łączy się ze wspomnieniami podczas których wspomniany był niedawno obchodzący swój jubileusz utwór SPARK OF HOPE. Sam roczny singiel był nieopisaną zapowiedzią i teasem nadchodzącego wówczas CULT OF THE MOXXXES - co też odbiorcy mogą zacząć łączyć w obecnych chwilach jako subtelna i nienazwaną zapowiedź jeszcze nieogłoszonego kolejnego projektu MOXXXY.**

 

z97LlEW.png

Spoiler

[Verse 1]
Ponownie zapadam się w ten ponury stan
Gdzie myśli czarne tworzą lustra kształt
Ponownie zapadam się w ten ponury stan
Gdzie ponury żniwiarz kostuchą przywitał mnie

[Pre-Chorus]
Zatracam się w wir myśli, tornado wspomnień porwało mnie
Nostalgiczny podmuch czule szumi, obudził blady płomień Twoich oczu
Obietnicy niespełnionej posmak, trzymał mnie w kajdanach niemocy
Dlaczego ciągle powtarzamy ten sam błąd?

[Chorus]
Choć chcę
Nie dam rady już tak żyć
Choć walczę
Nie dam rady tego znieść
Nie dam rady tego znieść
Nie dam rady tego znieść

[Verse 2]
Ponownie zapadam się w ten ponury stan
Gdzie głos Twój prowadzi mnie
Kojący szept mówiący, że wszystko się ułoży
Kojący szept kłamiący, że będzie dobrze

[Pre-Chorus]
Zatracam się w wir myśli, tornado wspomnień porwało mnie
Nostalgiczny podmuch czule szumi, obudził blady płomień Twoich oczu
Obietnicy niespełnionej posmak, trzymał mnie w kajdanach niemocy
Dlaczego ciągle powtarzamy ten sam błąd?

[Chorus]
Choć chcę
Nie dam rady już tak żyć
Choć walczę
Nie dam rady tego znieść
Nie dam rady tego znieść
Nie dam rady tego znieść

Spoiler

Materiał jest częścią dłuższej promocji, nie podlega wycenie.

 

Edytowane przez thaZu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Freya odpaliła utwór podczas swojej porannej rutyny, przemywając włosy pod prysznicem zaczeła analizować w głowie tekst. Mimo wcześniejszych zapewnień Mox' podczas nagrywek że tekst śpiewany przez Asami to tylko wizja artystyczna która faktycznie była tylko wizją w tamtym okresie przemieniła się w coś co faktycznie przemawia przez Judy przez natłok obowiązków i problemów w krótkim czasie**

blacksugar and thaZu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin