Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra;forum/Furix] vkie


azukea

Rekomendowane odpowiedzi

APELUJE NA PROŚBE VKIEGO
Link do Twojego konta globalnego
: https://forum.v-rp.pl/profile/20995-vkie/
Nazwa postaci na którą nałożono karę
: .....................
Rodzaj kary
: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary
: Cheater.
Członek ekipy nakładający karę: Furix
Wyjaśnienie sytuacji
: Witam, wracam ponownie do dzialu apelacji z kolejnym banem, mianowicie: pokazywałem przerobione screeny z "cheatami", dokładniej kiddons menu na discordzie streamujac. Screeny sa całkowicie przerobione i prosil bym o zdjecie bana, chciałbym znow wnieść ciekawa rozgrywke na serwer oraz stworzyć projekt IC.

NapewnoNieVkie and Tetriz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2JsCj6j.png

 

Dawno nie grałem w znajdź różnicę. Ta sama godzina, ta sama sekunda - a tak dużo różnic. Może Ci się to uda wyjaśnić. 

Zacznijmy od początku:

Mamy pasujące godziny, co wskazuje na "identyczne" screeny. 

  1. Mimo tej samej godziny, tej samej perspektywy - cień na budynku różni się pomiędzy zdjęciem pierwszym, a zdjęciem drugim.
  2. Mimo tej samej godziny, pęknięcia na drodze - różnią się między zdjęciem pierwszym, a zdjęciem drugim. W rzekomo tym samym miejscu. 
  3. Cięcie obrazu przy liczniku oraz po lewej stronie ekranu, przechodzące przez podwójną ciągłą.

No i oczywiście dochodzi do tego Twoje multikonto, które utworzyłeś chwilę po otrzymaniu bana.

 

wujas, 5element, Alanitoo and 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly wykonane dwa screeny, jeden z nich zostal tylko przerobiony oraz nadpisany - nie staralem sie o szczegoly w nim. te popsute cienie sa spowodowane lekkim delayem podczas robienia drugiego. Jednak ze biorac pod uwage ze to sa dwa rozne screeny, i jesli posiadalbym takowe oprogramowanie musialbym wylaczyc je i zrobic nowy zrzut ekranu w ciagu 0,300s co jest fizycznie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balem sie w sytuacji w ktorej ktos pomysli ze jestem cheaterem dlatego zrobilem jeszcze jednego "na zapas"Byly wykonane dwa screeny, jeden z nich zostal tylko przerobiony oraz nadpisany - nie staralem sie o szczegoly w nim. te popsute cienie sa spowodowane lekkim delayem podczas robienia drugiego. Jednak ze biorac pod uwage ze to sa dwa rozne screeny, i jesli posiadalbym takowe oprogramowanie musialbym wylaczyc je i zrobic nowy zrzut ekranu w ciagu 0,300s co jest fizycznie niemozliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mnie to nie przekonuje i nie dostałem tego, o co Cię prosiłem, a zarzekałeś się, że tym dysponujesz. Miałeś jeszcze jednego screena, którego przerabiałeś "dla beki" - ale daruję sobie straty czasu na porównywanie i doszukiwanie, że screen został przerobiony.  

 

Apelację odrzucam i nie licz na kolejne szanse na powrót do gry. Przerabiałeś screeny próbując nas oszukać oraz praktycznie natychmiastowo utworzyłeś multikonto po otrzymaniu banicji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin