Skocz do zawartości
Gracze online

[10.07] lilma - idgaf

Tito Toscani

Rekomendowane odpowiedzi

**W środku nocy do sieci trafił pierwszy PUBLICZNY kawałek od undergroundowego rapera pod ksywą "lilma" pt. idgaf ( i don't give a fuck ) . Beat w kawałku jest w stylu ambient/opium/supertrap, sam beat artysta znalazł na Discordzie producentów z Europy i nie tylko w formie free for profit do 5k streamów, także wykorzystał go oznaczając jakiegoś producenta z którym nawet nie pisał bo taki był wymóg do użycia go. Voxy mixował i masterował sam lilma w "domowym" zaciszu, korzystając z niektórych kupionych i niektórych zcrackowanych wtyczek. Sama jakość wokalu nie jest do końca zła, jednakże można czasem odczuć nie do końca dobrą akustykę, ponieważ same voxy były nagrywane aucie. Całość uratował porządny mix + z pewnością nie tani mikrofon. **

LYRICS

Spoiler

[Intro]
Yooo

[Verse]

Siedze w nocy słysze głosy, chce utopić się
Dzwoni mi co noc telefon ciągle dręczy mnie
Nie wiem co odpowiedzieć ani co pokazać
Jestem młody, za młody by ciągle płakać
Gubie rytm w twoim tanim kłamstwie
Mącisz w głowie a potem przepraszasz skarbie
Jestem w gównie za wysoko, w pokoju nie złapiesz 
w tra-trapie życie nigdy nie za łatwe
ciągle pytasz, pytasz jakbym wszystko wiedział
a gdy ciemno na niebie śpisz gdy ja przeżywam
"Co do kurwy" mówisz gdy ciągle zdradzam
Wracasz do mnie bo boisz się innego życia
Samotność mnie pożera albo w głowie mam rozpierdol
Zamykam oczy, chcę uciec od tego bladerunnera
Codziennie walczę, żeby się nie poddać i nie wstać
Chociaż serce pęka, muszę jakoś trwać w tym gównie
Świat mnie nie rozumie, dziwki wciąż tylko oceniają,
Miłość i nienawiść mieszają się kubku,
Szukałem spokoju, a znalazłem ukojenie w syfie
W syfie od którego zaczęły się paranoje

PROMOCJA(ala promocja, lilma/farush bojaxhiu wrzucil na swoje li ze takowy kawalek wrzucil)

SS Z GRY

Spoiler

SwjF34g.png

oP8pxtP.png

+ wydatek by nie byc goloslownym
UwzUr7Y.png

(numer nie do wyceny, jest to pierwszy numer wiec z pewnoscia nie bylo by z tego IRL jakiekolwiek kasy)

Edytowane przez Tito Toscani

**J. Melana doszukał się undegroundowego rapera przeglądając godzinami sociale - przesłuchał całość z ciekawości finalnie pozostawiając po sobie lajka oraz przychylny komentarz. Link do utworu skopiował oraz wrzucił znajomym z osiemnastej ulicy (członkom Hoover Locos).**