Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[31.01] PRO TAIS X ELECTROROKE (WITH OCEAN WEED) + BONUS TRACK (GUITAR BY RAVEN LOCKHEART)


thelordzibi

Rekomendowane odpowiedzi

** Ostatniego dnia stycznia show business obiegła informacja o kolaboracji rapera Protaisa Wrighta z marką słynącą z produkcji i sprzedaży akcesoriów dla pasjonatów weedu. Mowa o Electroroke.

** Billboardy zalały miasto.

protais_weed.png

** Oczywiście na billboardzie jest Electroroke, nie Electroroke.

** Pierwszą gratką współpracy są dwie autorskie odmiany zioła. 

** Reaper Kush to oczywiste nawiązanie do słynnego alter ego rapera - żniwiarza, które zyskało szczególną popularność po jego płycie Marauding In Paradise. Alter ego w ostatnim czasie nabrało takiego rozpędu, że fani widząc rapera na ulicy nazywają go wprost żniwiarzem. Reaper Kush to nie przelewki, to hybryda z dominacją indicy, prawdopodobnie zawiera genetykę OG Kush i Blackberry.  Odmiana ta niesie z sobą aromat cytrusów, cukierków, a nawet lawendy. Relaksuje i uskrzydla. Aż 32% THC.

** Paradise Kush jest także odniesieniem do nazwy płyty Marauding In Paradise, gdzie znajdowało się wiele metafor z tematem nieba i piekła. Skrzyżowanie legendarnego Pineapple Thai i Blissful Wizard, dominacja sativy. Pozostawia smak wiśni, cytryn, szałwii i sosny, który daje bardzo euforyczny i energetyzujący efekt. Tym razem 20% THC.

** Własne odmiany to jednak nie wszystko. Pojawiły się także poniższe akcesoria.

1. Klasyczny grinder.

mlynek.png

2. Czarne bongo.

bongo.png

3. Bletki typu cones, mega size - 28 cm.

skrety.png

4. Tacka

tacka.png

** Oprócz powyższych akcesoriów dostępne są jeszcze zapalniczki, a nawet paczki zapałek.

** Sprzedaż odbywa się w słynnym Ocean Weed - stacjonarnie i internetowo. Między coffee shopem, a całą kolaboracją trwa ścisła współpraca.

** W dzień kolaboracji Protais wypuścił także luźny singiel, mówiąc wprost - o paleniu marihuany. Brzmieniowo jest to dla niego totalna nowość, bo tam utwór pomimo rapowej nawijki wjeżdża w klimaty jazzu i soulu. Track powstał w kolaboracji z wschodzącą gwiazdą ciężkich brzmień - Raven Lockheart z stajni Crowed, która w kawałku popisała się swoimi umiejętnościami gitarzystki z bardziej subtelnej strony, niż na swoich własnych kawałkach. O kolaboracji tej dwójki zrobiło się już głośno razem z plotami, które zaczęły to nagłasniać po tym jak Protais był widoczny z Raven pod Suga Tower, a po tym wrzucił z nią wspólną fotkę na swojego LI.

 

** Rapgenius.

Spoiler

 

[intro]
chodź ze mną, zapal to ze mną
forsa i zioło, wszystkiego jest pełno
chodź ze mną, zapal to ze mną
forsa i zioło, wszystkiego jest pełno
jestem już poza kontrolą, jestem już poza kontrolą
jestem już poza kontrolą, jestem już poza kontrolą

[verse]
rzucam rymem, jestem już wysoko i płynę
wszystkie problemy poszły razem z dymem
moja suka jest piękna jak mój kush
więc zamknij się już czarnuchu i to skrusz
francuskie korzenie ale oczy jakbym był z chin <-- raper ma francuskie korzenie, bo jego matka pochodzi z Francji, od palenia jednak prawie nie widzi na oczy, stąd porównanie do Chin
mam dwie twarze ale ani ja ani moje blety nie są slim <--- raper w swojej kolaboracji wydał blety w rozmiarze Mega Size - więc nie są one slim + jest tutaj także drugie porównanie, artysta ma swoje alter ego niczym Eminem - Slim Shady jednak nie jest nim, bo na nikim się nie wzoruje
rzucam rymem, jestem już wysoko i płynę
wszystkie problemy poszły razem z dymem
moja suka jest piękna jak mój kush
więc zamknij się już czarnuchu i to skrusz
francuskie korzenie ale oczy jakbym był z chin
mam dwie twarze ale ani ja ani moje blety nie są slim

[chorus]
kochaj mnie jak swój stuff, zapal to ze mną
na stosie forsy się ze mną baw, tego jest pełno
kochaj mnie jak swój stuff, zapal to ze mną
na stosie forsy się ze mną baw, tego jest pełno
tego jest pełno
powiedziałem, że tego jest pełno
tego jest pełno
powiedziałem, że tego jest pełno

 

 

vaza vaza, xDDD, Paulka and 21 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Bruno siedząc w aucie natknął się numer następnie wrzucił go sobie na głośniczki odpalając przy tym fajeczke... Stojąc na światłach kiwa rytmicznie banią w rytm kawałka po czym dodaje pod nosem...**

Też coś kiedyś nagram. **uśmiechnięty wrzucił bieg i ruszył spod zielonego światła**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin