Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra] lecik


crushingtheopp

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: lecik

Nazwa postaci na którą nałożono karę: na konto  
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Pomoc w przelewaniu majątku(Zapraszam do wspólnej apelacji na forum)
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Dostałem screenshot w którym przelałem postaci Philip Holland 200 tysięcy (jego należność za udział w kampani reklamowej E-Cola jako menadżer - dałem mu wcześniej, bo poprosił mnie o gotówkę IC, żeby nie czekać na wycenę). Dostałem bana za to że zapłaciłem swojemu menadżerowi forsę za grę IC. Czy Wy naprawdę chcecie mi ukrócić grę za to że rozkręcam grę innym i nie jestem w tym wszystkim skąpy? Bez żartów.
Ewentualne screeny/świadkowie: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w trójkę razem z lecik i kuqe, dostalismy banicję z przelewanie majątku (?). Nie wiedzieliśmy na początku o co dokładnie chodzi, później Grenade wysłał nam screen z sytuacją gdy kuqe będąc świeżym na serwerze na postaci menago lecika, podał mi na inną postać 200k (które notabane miało być boostem na rozkręcenie klubu Jixx) Niestety przez świeżość, kuqe nie wiedział, że Jixx prowadzę na postaci Gabriel Beaudoin i przez niewiedzę przesłał mi pieniądze na postać Sofia Tejedor, na której aktualnie miałem z nimi interakcję. Oddałem mu te pieniądze nie wykorzystując ich w żadnym stopniu. Następnego dnia odegraliśmy wszystko tak jak powinno być, czyli jego postać po odegraniu akcji podała mi pieniądze jako jakiś procent udziałów w klubie. 
Wszystko widać na screenie z logów, które ma Grenade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin