Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Severall


STVNCX

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Severall to nic innego jak stowarzyszenie tuningowców z całego Los Santos. Marka a jednocześnie firma, która zrzesza fanatyków motoryzacji ponad podziałami, i jednoczy ich cyklicznie w jednym i tym samym miejscu. Elitarna jednostka, skupiająca tylko najlepsze pojazdy w Los Santos i okolic. Event, który tworzą, jest jednym z ważniejszych i huczniejszych imprez motoryzacyjnych w całym stanie, a nawet i USA. Severall jest oficjalną marką w świecie motoryzacyjnym, którą każdy kojarzy a eventy które organizują.

unknown.png

Serwus, tutaj STVNCX i moja aplikacja na stworzenie marki motoryzacyjnej, a w zasadzie projektu, który organizowałby cykliczny event motoryzacyjny w Santos. Po śmierci niedzielnego spotu Lo-Lo na Davis  nic się w tym temacie nie dzieje, a myślę że stworzenie elitarnej grupy tuningowców  zachęci graczy do cyklicznej interakcji i uczęszczania w evencie tego typu. Jeśli chodzi o projekt, wzorujemy się na grupach typu Stanceworks, Raceism/ultrace. Jest to temat zbiorczy, w którym będziemy informować o tym jaki samochód/motocykl/kto należy do grupy, daty organizacji eventu i inne związane z nim rzeczy. Projekt ma na zasadzie być elitą tuningu, aby należność do niego była wyjątkowa i możliwością chwalenia się między znajomymi, tym też wyciągamy rękę do szarych obywateli, którzy po prostu chcą chwalić się poczynaniami z swoim pojazdem razem z innymi, nie widząc potrzeby zagłębiać się dalej w świat motoryzacyjny. Elitarny poziom nie oznacza że bedziemy przyjmować w nasze grona same cheetahy clasic. Będziemy przyjmować każdy samochód/motocykl stworzony z pomysłem smakiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin