Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[14.02][CROWED] Keshaun Bavrleybrook ft. TRINI PURR - EVRLAST (Official Audio)


lionelek

Rekomendowane odpowiedzi

14 Lutego w godzinach wieczornych na głównym kanale V-TUBE CROWED STUDIOS oraz wszystkich portalach streamingowych pojawił się drugi singiel promujący album ''RAIN'' artysty. Numer z gościnnym udziałem Trini Purr który całe CROWED ale i Bavrleybrook tak prężnie promował już od ponad miesiąca. Do premiery albumu zostały 6 dni, album dopięty na ostatni guzik. Singiel nosi tytuł ''EVRLAST'' i opowiada o stanie emocjonalnym obydwu artystów, w wersach można usłyszeć słowa jak ,,czy dojde na szczyt skarbie? czy zdołam się utrzymać? czy jadąć w nocy sam ktoś będzie próbował mnie zatrzymać?`` albo ,,media trują dupę aż się zadręczysz, niby życie idealne a się męczysz``. Numer jest zrobiony w gatunku R&B z domieszką rapu gdzie obydwoje wpasowują się w klimat idealnie i pasują do siebie stylem. Na końcu numeru fani mogli znaleźć adnotacje przy której po kliknięciu przeniosło ich na inny film gdzie widać Bavrleybrooka siedzącego na fotelu i mówiącego do fanów o jego zbliżającym się projekcie, w filmie przedstawił pomysł na Giveaway dla swoich największych fanów, artysta pokazał tam biżuterie którą zrobił na specjalne zamówienie by rozdać ją dla swoich fanów.

 

OoA3lbg.png

Spoiler

Keshaun Bavrleybrook mówi filmie: Cześć, witam wszystkich moi drodzy *zaśmiał sie*. Słuchajcie jak wiecie za sześć dni wychodzi mój pierwszy solowy album, nikomu nie muszę chyba przypominać jaki ma tytuł *klasnął w dłonie* Nie chcę zabierać wam czasu więc przechodzę odrazu do rzeczy, jako że wydaje coś tak wielkiego nie może obejść się bez niespodzianek i zaskoczeń, mamy kilka dni do premiery ale nie mogę wytrzymać i mówię wam to teraz.. Powiedzcie kto z was od zawsze marzył o zegarku CROWEXA, hm? Dla wielu rzecz niedostępna, ale teraz macie szansę to cudo *wyciągnął Crowex Daytona przed kamere* To cudo może być wasze, Crowex Daytona z moim grawerem, prawdziwe srebro, bez żadnej lipy plus certyfikat w gratisie *zaśmiał się*. Tak, dokładnie tak, mówię serio ten zegarek wygra ktoś z was *odłożył zegarek i sięgnął po złote kolczyki które przybliżył do kamery* Druga rzecz to te złote kolczyki, piękne co? Coś dla kobiet także bez ściemy, prawdziwe złoto, próba siedem pięć zero i mam nadzieje że nie jednego z was to w jakimś stopniu uszczęśliwi *zaśmiał sie* i na koniec *odłożył kolczyki, do kamery pokazał klucze od auta* Nie jeden z was wie jakim samochodem woziłem dupe, czarny Schafter, moje pierwsze auto *śmiech* teraz już troche zmodernizowany specjalnie dla kogoś z was, zwyciężca dostanie moje auto w prezencie, ten sam samochód w którym kręciłem pierwsze klipy z moją unikalną tablicą rejestracyjną wyląduje pod domem kogoś z was *odłożył kluczyki, rozsiadł się w fotelu* Dzięki wielkie Vangelico za tak dobrej jakości biżuterię, słowo! Teraz wiecie jak ten projekt jest dla mnie ważny, robię tą muzykę dla was, a te prezenty? To coś ode mnie dla was! Razem rozjebiemy tą scene, wierze w to.. Ten album to będzie coś czego w tym gatunku nikt jeszcze nie słyszał, odłączyłem się od życia towarzyskiego żeby wszystko było dopięte, nie śpie, nie jem *śmieje sie* Ale dwudziestego lutego czyli za sześć dni zobaczycie czy było to temu wszystkiemu warte, pozdrawiam wszystkich, co do konkursu i tych cudnych rzeczy, w dniu premiery dowiecie się jak wygrać te rzeczy *puścił oczko do kamery* Warto, mówie wam.. Trzymajcie się mówił Kesh *uniósł łape w góre* Trzymajcie się wszyscy.

Po filmie ukazały się zdjęcia biżuterii i samochodu o którym wspominał artysta, w podlinkowanym opisie u spodu fani znów mogli ujrzeć przekierowanie do numeru Keshaun Bavrleybrook ft. TRINI PURR - EVRLAST, zaraz obok przekierowanie do sklepu z wersjami przedpremierowymi płyty.

 

GfYpEN0.png

zqu4aUo.png

ZKl6pjH.png

k1yrCcC.png

AGL0sAG.png

 

Numer na V-TUBE

 

 

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Keshaun Bavrleybrook

Przynależność (np. do wytwórni muzycznej): CROWED STUDIOS

Numer konta postaci/wytwórni (w zależności od tego jak się rozliczacie według kontraktu): 2348249332 

Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): Ohashi Yuki

Numer konta menadżera: 0254969927

Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): 15%

Link do profilu postaci:https://forum.v-rp.pl/topic/2550-keshaun-bavrleybrook/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Los Santos pojawiła się reklama nadchodzącego albumu Keshauna Bavrleybrooka pod tytułem "RAIN". Premiera albumu datowana jest na 20 lutego 2021 roku. W sieci pojawiła się możliwość pre-orderu pierwszego krążka młodego artysty. Jadąc przez centrum przechodnie i kierowcy zobaczyć mogą na każdym kroku plakaty i billboardy promujące projekt artysty. Jeśli Fani przeglądają media artysty mogli znaleźć link do strony internetowej sklepu CROWED gdzie mogą nabyć wersję preorderową albumu, jak zapowiadał sam artysta fani w dzień premiery dostaną instrukcje co do giveaway do albumu.**

 

plakat2.png

plakat1.png

 

jMjAtHa.png

 

**Ludzie którzy weszli na stronę sklepu internetowego CROWED STUDIOS mogli na stronie głównej domeny ujrzeć wersję preorderową albumu ''RAIN'' i informacje dotyczące giveaway czyli konkursu dla fanów w dzień premiery projektu gdzie do rozdania są nagrody o wartości łącznej około 85.000$, samochód marki Schafter którym jeździł prywatnie sam artysta, ekskluzywny CROWEX Daytona Silver z grawerunkiem K.Bavrleybrook oraz złote kolczyki o próbie złota 750 z grawerunkiem CROWED STUDIOS. Do tego na głównej stronie internetowej można ujrzeć dwa single promujące ''RAIN'' i odniesienie do portali streamingowych gdzie do premiery owe single będą zupełnie za darmo.

 

lMTe38d.png

EsEFbp8.png

Wersja Pre-Order albumu ''RAIN'

Wersja CD - 19,99$

Wersja BOX - 49,99$

Wersja BOX + CD - 61,99$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin