Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/slimetalk] russianplayer


russianplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1122-russianplayer/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Siemion Prokopchenko
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: Niechęć do gry IC(180 minut) + Charles Stearns - Gra pracownika budowy na cornerze(120 minut)
Członek ekipy nakładający karę: slimetalk
Wyjaśnienie sytuacji: skrót - PG ze strony Nataly Parker, brak /opis, AJ za grę IC moją i postaci niżej wymienionej 'świadkowie'.

Stojąc na /corner ni stąd, ni zowąd, wjechał radiowóz LSSD, z dwoma funkcjonariuszami wewnątrz, Nataly Parker i Tony Nebraska. Po krótkiej rozmowę z ów funkcjonariuszami i próbie gry IC jak przystało na cywilizowanych ludzi, postać Nataly Parker nie wytrzymała i wystrzeliła w moją stronę z tazera. Oba osobniki, które podjechały w radiowozie, nie przestawiły się (brak /opis) oraz wykazywali bardzo znikomą i amatorką grę. Po dostaniu z tazera napisałem zdenerwowany /b czy dacie mi grać ic? Odpowiednią po chwili był AJ na 180min, za brak chęci do gry IC. Po pierwsze, mam coraz większe wątpliwości do prawdziwości twierdzenia, że LSPD czy inne frakcje porządkowe, przyjeżdżają na cornery po dostaniu zgłoszenia, wydaje mi się, że ktoś z uprawnieniami /a widzi, że ktoś siedzi na cornerze, następnie przekazuje te informację drogą ic, albo ooc. Raz nawet pewien pan zapomniał zniknąć i dziwne, że chodził koło nas. Kolejną sprawą jest PG oraz brak profesjonalizmu IC, gdzie to drugie jest indywidualną i nie podważalną sprawą, ale wolałem o tym wspomnieć, takiej amatorki nie widziałem jeszcze na żadnym serverze. Wątpliwa motywacja do działań IC, dodać do tego PG i mamy piękną mieszankę. Wspomnę tylko na końcu, że jeśli wydajesz komuś rozkaz podejścia/odejścia to nie zapomniał do kogo to mówisz, bo potem dzieje się klops.
Ewentualne screeny/świadkowie: Charles Stearns, screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, russianplayer napisał:

(...) wydaje mi się, że ktoś z uprawnieniami /a widzi, że ktoś siedzi na cornerze, następnie przekazuje te informację drogą ic, albo ooc.

Nikt z administracji nie bawiłby się w takie coś. Stojąc na cornerze masz określony % szans, że LSPD oraz LSSD otrzyma zgłoszenie na 911 (automatyczne ze skryptu) o prawdopodobnym handlu narkotykami i miejscu tego procederu. Miałeś po prostu niefart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, whisper napisał:

Nikt z administracji nie bawiłby się w takie coś. Stojąc na cornerze masz określony % szans, że LSPD oraz LSSD otrzyma zgłoszenie na 911 (automatyczne ze skryptu) o prawdopodobnym handlu narkotykami i miejscu tego procederu. Miałeś po prostu niefart.

Nadal czekam na odpowiedź odnośnie 'apelacji'. Natomiast dziękuje za informacje, nie wiedziałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od początku. Dostaliśmy zgłoszenie na 911 odnośnie sprzedaży dragów. Zaczęliśmy się rozglądać a tam natrafiliśmy na was tylko i wyłącznie pytając czy wszystko gra.

unknown.png

unknown.png

 

Następną koleją rzeczy, chciałem dostać od was ID, sprawdzić was i najwyżej puścić. Wydałem wam polecenie "podejdźcie pod mój radiowóz".

unknown.png

 

Polecenie było przedstawione aż trzy razy.

unknown.png

unknown.png

 

Mimo odległości i próby zglebowania Ciebie uniknąłeś to (PRZEBOLAŁEM)

unknown.png

 

Twoją reakcją był płacz

unknown.png

 

 

 "Oba osobniki, które podjechały w radiowozie, nie przestawiły się (brak /opis) oraz wykazywali bardzo znikomą i amatorką grę."

 

Opis nie jest wymagany we frakcji SD. Jak widać na załączonych obrazkach grałeś Polską policje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale twój post w ogóle nic nie wniósł w odpowiedzi na ": Niechęć do gry IC(180 minut) + Charles Stearns - Gra pracownika budowy na cornerze(120 minut)" Stwierdziliście, że jebniecie mnie z paralizatora od tak, jedna linijka /me ze strony funkcionariuszki czyli próba zrobienia pg oraz zakaz udawania budowlańca. Koniec końców AJ za posiadanie narkotyków przy sobie (mowa o Charlesie), a jeśli chodzi o mnie to chciałem grać normalnie jak zawsze, ale się nie da. Wyciąganiem ssów z logów nie polepszyłeś swojej pozycji serio.

 

edit. chciałem wyciągnąć telefon i zadzownić na LSPD, że jacyś oszuści udają służby porządkowe, ale nie da sie. Jakby zabrać wam te paralizatory i pukawki to wasza gra skończyłaby się.

Edytowane przez russianplayer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin