Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

[Projekt IC] Społeczeństwo Śledzenia Kryptozoologii (Cryptology Tracking Society)


grubasiontko

Rekomendowane odpowiedzi

iuVSXM6.jpegKryptozoologia od lat zmywa sen z powiek dla śledczych z całego świata. Stworzenia jak i zjawiska paranormalne oraz kryptydy, które według kilkudziesięciu tysięcy niepotwierdzonych relacji żyją w rejonach Parku Krajobrazowego Góry Chilliad oraz jego najbliższych okolicach (Paleto Cove, Cassidy Sound, Kanionem Raton i samą Górą Chilliad). Kryptydy widziane były także na terenach Góry Gordo, Pasma Górskiego San Chianski, Góry Josiah i dalej odległych terenach jak Wzgórza Tongva czy Gór Tataviam. Rozległy teren bytowania tychże stworzeń których istnienie nie jest potwierdzone naukowo, przyciąga wielu turystów z całego świata, detektywów prowadzących śledztwo na własną rękę czy grupy czubków którzy prowadzą poszukiwania w sposób trywialny i wszelkimi dostępnymi środkami. Przykładowo: Mit Wielkiej Stopy zakorzeniony jest od lat w kulturze Stanu San Andreas, nie ma co się dziwić, w końcu wizerunek Wielkiej Stopy pojawił się na pieczęci Miasta Los Santos, więc poszukiwacze twierdzą też że istnienie Wielkiej Stopy ukrywają władze Stanu jak i Hrabstw Los Santos oraz Blaine. Teorie potwierdzają także wszelkie ślady znalezione na terenach zalesionych w całym Stanie, poparte zdjęciami amatorów, zebranymi kępami sierści (bizonów, jeleni, bobrów czy innych dzikich zwierząt) a także najsłynniejszym już filmem Pattersona-Gimlina który ukazuje postać przypominającą małpę która przechadza się przy Kanionie Raton.


qLHo8Hc.pngSpołeczeństwo Śledzenia Kryptozoologii (ang. Cryptology Tracking Society), oddział Hrabstwa Blaine to grupa zrzeszająca miłośników poszukiwań tych stworzeń i zjawisk paranormalnych. Wielu członków uważa się jako naoczni świadkowie istnienia Wielkiej Stopy (Sasquatch), Kozła (Goatman), Człowieka-szczura (Ratman), a także innych zjawisk niewyjaśnionych (kontakty z obcymi, porwania przez obcych i tym podobne). Oddział finansowany głównie przez Epsilon. Członkowie są także w dużym odsetku częścią samego Epsilonu. Głównymi protagonistami w tej historii są Gregory Flournoy oraz Thomas Winchester, to oni główno-dowodzą całym przedsięwzięciem na terenie Hrabstwa Blaine i Los Santos, myślący pod dużym względem bardzo materialnie na ten temat. Zdjęci z anteny Blaine County Talk Radio za swoją powściągliwość do narkotyków i kontrowersyjne tematy wpływające na rozszerzającą się działalność marki, zostali tam tylko jako niezależni dziennikarze współpracujący ze stacją.

 

W dniu 1.07.2024 o 22:25, grubasiontko napisał:

 

hWOkoq1.pngJaskinie na terenie Blaine County skrywają wiele tajemnic, niektóre odkryte, odkrywane czy już wyjaśnione. Wiele rzeczy jest dopowiedzianych i sprowadzonych do miana miejscowych legend, tak też było z grotami w Jaskini Reyot na Pustyni Grand Senora w Blaine County. Wielu twierdzi że znajduje się tam "Księżycowe Źródło", swoisty magiczny eliksir na wszelkie dolegliwości, składnik wielu magicznych wyrobów czy najczystsza woda w całym Stanie San Andreas, to możemy potwierdzić. Jednak nasz zespół z Wozu Transmisyjnego numer 36 ze studia numer 21 udał się tam z innych powodów.

 

Gregory Flournoy oraz Thomas Winchester (na zdjęciu odpowiednio od lewej), czyli skład wozu numer 36, po zawiadomieniu a także według swoich dojść postanowili zbadać jaskinie pod względem dowodów na przebywanie tam Wielkiej Stopy oraz w związku z narastającą ilością niewyjaśnionych zaginięć oraz krążącej po internecie mapie zaginięć która w 90% pokrywa się z mapą jaskiń i grot skalnych na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Nie sposób wspomnieć tutaj także o wielu takich miejscach w Stanie San Andreas, gdzie właśnie w Hrabstwie Blaine znajduje się wspomniana Jaskina Reyot. Całkiem odsłonięta, z wyrwaną kratą zabezpieczającą to niebezpieczne miejsce przed przypadkowymi gapiami, przy drodze szutrowej niedaleko głównej drogi przemierzającej przez całe Hrabstwo. Według przewodników, jaskinia ma około 0.62 mili (dokładniej: 1006 jardów), miejscami wąska na 20 cali, co wcale nie pomaga w przemierzaniu w jej dół, bo jest pochyła ciągle. Duża wilgotność i brak wentylacji sprawiają że jest to męczarnia, jednak nie dla wszystkich. Zawodowi grotołazi twierdzą że jest to świetny trening przed cięższymi wyprawami, dla naszych "grotołazów" ten trening okazał się zabójczy i pełny strachu.

Przypięci do liny która pozwalała na bezpośredni kontakt z ekipą na zewnątrz z powodu braku zasięgu telefonicznego oraz nawet radiowego, rozpoczęli podróż w nieznane, w kierunku zbiornika wodnego na samym końcu jaskini. Już w połowie zejścia zaczęli napotykać ślady które były ewidentnie nie pozostawione przez poprzedników którzy odważyli się wejść do wnętrza kompleksu jaskiń. Gregory Flournoy jako licencjonowany łowca wielkiej stopy (legitymujący się numerem licencji 2004/535/53-3) stwierdził jednoznacznie, że są to ślady Włochacza (Wielkiej Stopy). Nieustraszeni, zaczęli schodzić na niższe poziomy jaskini aż po długim czasie dotarli do zbiornika wodnego (Księżycowego Źródła). Pomimo braku łączności po chwili został nadany sygnał S-O-S za pomocą dopiętej liny. Ekipa Blaine County Talk Radio na górze usłyszała kroki które były bardzo pospieszone przez nienaturalne dźwięki jakiegoś zwierzęcia oraz metaliczne odgłosy, dochodzące z wnętrza jaskini. Było pewne że Gregory oraz Thomas albo zostali zjedzeni albo uciekają przed czymś dużym. Po dłuższej chwili i nasilających się dźwiękach z wnętrza ciasnej jaskini wyłoniła się dwójka zmęczonych grotołazów z ramienia wozu numer 36. Zdyszani i bardzo ekspresyjni w swoim zachowaniu rozpoczęli wejście na antenę radia na falach 96.5FM (Blaine County Talk Radio).

 

Or1chsS.pngAudycja Blaine County Talk Radio: Mamy kolejne szarpnięcia! Wydaję nam się, że nasi śmiałkowie albo wydostają się na powierzchnie, albo... schodzą w głąb, czyjegoś przewodu pokarmowego!

Thomas Winchester: Uhm... tutaj Thomas Winchester, z Blaine County Talk Radio! Byliśmy tam! Byliśmy na jaskini, mogącej być legowiskiej Wielkiej Stopy! Najprawdopodobniej go widzieliśmy! Jego, albo jego podobnego! Jest ze mną Gregory... ugh... był ze mną tam, na dole. Jest świadkiem, wszystko co tam się wydarzyło, miało miejsce na prawdę. Jesteśmy w posiadaniu dowodów, mogących świadczyć o tym, że legenda, nie będzie już tylko legendą!

Gregory Flournoy: (dyszenie) Gregory Flournoy z Blaine County Talk Radio, byliśmy na dole, w połowie długości podczas powrotu Thomas zaczął nadawać sygnał S-O-S z pomocą liny, zna się na grotołaztwie i wiedział jak się zachować. To wyglądało jak... Cholera wie co, jest tam kompletnie ciemno! Kurewsko wielka, ciemna kreatura, ledwo przeciskał się za nami. Byliśmy dużo szybsi, kroki i dyszenie ustawało kiedy byliśmy coraz wyżej... Nie sądziłem że coś takiego może żyć w tak niedostępnym i nieprzyjaznym środowisku.

Thomas Winchester: Mamy zdjęcia, mamy nagranie odgłosów, jakie wydobywały się z wnętrza tej cholernej jaskni! Byliśmy tam i wiemy, że legenda, to już nie jedynie legenda - to najprawdzisza prawda, jaką zaserwował nam Matka Natura, wydając na świat to monstrum! Jeśli ktoś, kiedyś powie, że Wielka Stopa to bujda - osobiście zabiorę go do tej jaskini. Osobiście pokażę mu moją kolekcję dowodów, potwierdzającą jego istnienie. Wiemy, że jest wśród nas! Nie tylko on, cała reszta istot, nie z tego świata. Rozejrzyjcie się, mogą być obok was, na każdym kroku!

Gregory Flournoy: Konkretny materiał, już niedługo na waszych ekranach komputerów i telefonów. Skleimy to w jedno i wystawimy jak najszybciej. Jak narazie - omijajcie jaskinie Rayot przy Baytree Canyon Road na Pustyni Grand Senora... Z opowieści świadków, bestia lubuje się w żerowaniu późnym wieczorem. Byłem przeciwny tej wyprawie jednak Thomas wyciągnął mnie jako skład wozu numer 36 ze studia 21 Blaine County Talk Radio. Nie obsrałem się ale już raczej nigdy więcej tam nie wejdę. To było gorsze niż spotkanie z czarnoskórym w ciemnej uliczce na Ranczo czy Davis. Słowo! Ściągamy sprzęt i przemoczone ciuchy, będziemy czekali na Wasze telefony w Community Hour które już dziś. Oczekujcie bo relacjonujemy to dla Was, Gregory Flournoy oraz Thomas Winchester, wóz numer trzydzieści-sześć ze studia numer dwadzieścia-jeden.

Na zdjęciu przedstawionym obok wywiadu widać zdjęcie przed wejściem do jaskini, na dwudziestym jardzie jej całej długości. Gregory oraz Thomas to dwójka śmiałków która bez względu na bezpieczeństwo poszła tam w poszukiwaniu śladów Wielkiej Stopy. Według miejscowych opowieści, to właśnie jaskinia jest miejscem żerowania czy też leżem tego Włochacza. Naoczni świadkowie widzieli to samo co nasi reporterzy: Wielka, włochata ciemna kreatura, dysząca i charcząca. Oprócz tego znaleźli tam także porzucony przez poprzednich śmiałków sprzęt wspinaczkowy i pomagający w eksploracji jaskini.

Materiały dowodowe w postaci zdjęć zostaną przedstawione tylko i wyłącznie przez sposób ich sprzedaży lub dobrowolnej dotacji do biura Łowców Wielkiej Stopy, oddziału Blaine County, niniejszym jest to własność intelektualna oraz materiał dowodowy przedstawiający leże Wielkiej Stopy w miejscu jej żerowania, warty $400.000 (słownie: czterysta tysięcy dolarów amerykańskich).

Cl7hQ2G.png

Thomas Winchester & Gregory Flournoy dla Blaine County Talk Radio

OOC: Bezpośrednia kontynuacja postaci Gregory Flournoy @grubasiontko oraz Thomas Winchester @DreamsWorthMoreThanMoney która ma na celu pogranie czegoś ciekawszego niż prowadzenie naszych głównych postaci na których prowadzimy obecnie rozgrywkę w innych sektorach rozgrywki. Projekt celuje w interakcje z każdą częścią społeczności serwera która tylko będzie zainteresowana bądź padnie przypadkowemu foliarskiemu pieprzeniu o zjawiskach paranormalnych z którego wyniknie także jakakolwiek rozgrywka która da ciekawość. Kontynuowanie krzewienia foliarstwa i zabawy na rzecz porządnej rozgrywki jaka była wykładana w projekcie Blaine County Talk Radio. Mile widziany jest każdy zainteresowany, jednak nie będzie tutaj miejsca na jakieś discordy czy na granie OOC jak to ma w zwyczaju duża część osób. Będzie można Nas czasami złapać bezpośrednio w grze bądź nawiązać interakcje poprzez lifeinvader. 
 

Spoiler

Nazwa biznesu/Projektu IC: Cryptology Tracking Society
Postać lidera: Gregory Flournoy
UID postaci lidera z panelu gracza: 44217
Nick Discord: grubasini
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: Jeszcze nie wybrano, będzie podany raczej w przyszłości. Projekt globalny.
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Projekt IC
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): N/A
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): N/A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.199c4dbe6524cd68ae98ff787f48fc9a.png

Cześć, Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta. Popraw grafikę w temacie

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy organizacji prywatnych.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu, który prowadzisz. W swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu, kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa)

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.


Pamiętaj, że twoim obowiązkiem jest aktualizować temat przynajmniej raz na 30 dni!

„Do what you feel in your heart to be right – for you’ll be criticized anyway.”
„Hate is too great a burden to bear.”


Click here

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7gaHOxf.pngZawsze marzyłeś aby wybrać się na ekspedycje i przygodę? Może połączyć to z świetnym tematem jakim jest istnienie Wielkiej Stopy? Możesz wybrać się z nami w jedno z miejsc w których kontakt z Włochaczem jest nieprawdopodobnie wysoki! Zarejestruj się zgodnie z poniższymi punktami i udokumentuj z nami istnienie saskłacza w Stanie San Andreas. Nasi wyspecjalizowani przewodnicy chętnie zabiorą właśnie Ciebie na zorganizowaną wycieczkę po Wzgórzach Tongva, San Chianski, Górze Chiliad, Wzgórzach Palomino, Górze Josiah. Górze Gordo czy Kanionie Banham. Nie ma szczególnych pór oraz dni na ekspedycje, wycieczka ogłaszana jest na długi czas przed jej odbyciem tak aby zorganizować ją jak najlepiej i jak najwięcej chętnych załapało się na uczestnictwo. Bardzo często organizowana jest druga ekspedycja celem rozbicia grupy na mniejszą ilość osób.

 

YXw0tNr.pngRestrykcje:

Limity wiekowe
21 lat to minimalny wiek abyś samotnie uczestniczył w ekspedycji, bez opiekuna powyżej 21 roku życia.
Limit wiekowy nie dotyczy:

  • Osób które mają opiekę w postaci kogoś powyżej 21 lat,
  • Obecnego personelu militarnego,
  • Były personel militarny (odprawiony z honorami)
  • Obecny rekrut lub czynny student college lub uniwersytetu,
  • Absolwenci college lub uniwersytetu z udukomentowanymi stopniami,
  • Obecni pracownicy zatrudnieni w jako funkcjonariusze publiczni (fire, police, emt, etc.)

Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane na wyprawach, tym bardziej psy.

Broń
Nie jesteś upoważniony aby posiadać przy sobie broń podczas ekspedycji chyba że wyruszasz samotnie. Wokół innych uczestników możesz posiadać nóż, maczetę, włócznie, gaz pieprzowy itp. ale nie broń palną. Nie ma potrzeby abyś posiadał broń kiedy jesteś w grupie.
Nie ma obecnie udokumentowanych przypadków ataku saskłacza na ludzi. Czasami one zbliżają się i straszą ludzkich intruzów w nocy, ale nie atakują ich.
Or1chsS.pngBroń w nerwowych rękach naraża wszystkich wokoło na niebezpieczeństwo. Jeśli regularnie podróżujesz z bronią w Twoim samochodzie albo kamperze, to nie jest problem, ale broń powinna pozostać w Twoim pojeździe, dopóki nie oddalisz się na bardzo długi dystans.

Proces rejestracji, itp.
Musisz wysłać e-mail na [email protected]
W temacie wiadomości zamieść region ekspedycji do której chcesz przystąpić (Blaine/Los Santos County).
W wiadomości zawrzyj:

  1. Twoje imię i nazwisko oraz hrabstwo w którym mieszkasz,
  2. Twój aktualny numer telefonu,
  3. Region ekspedycji którym jesteś zainteresowany/na,
  4. Wspomnij o tym że przeczytałeś całą stronę FAQ oraz znasz opłaty.

Akceptujemy płatności kartą oraz wirtualną kartą oraz przyjmujemy płatności PayPal.
Kiedy Twoje zgłoszenie zostanie zaakceptowane i zostaniesz przydzielony do ekspedycji, oraz Twoja płatność zostanie zaakceptowana otrzymasz od Nas kontakt i zostaniesz dodany do listy mailingowej w której będą zamieszczane ważne informacje.
Ekspedycje nie są anulowane z powodu pogody. Wybieramy jednak miejsca ekspedycji które są najmniej narażone na załamanie pogody.
Powinieneś zarezerwować sobie czas na długo przed planowaną ekspedycją jeśli wiesz że na pewno chcesz skorzystać z wycieczki. Wiele osób czeka do ostatniej chwili aby zarejestrować swoje uczestnictwo i okazuje się że ekspedycja jest pełna. Zdarza się to często, więc dołącz jak najszybciej jeśli masz plan uczestniczyć w tym z Nami.

Opłaty oraz udogodnienia
Opłata za uczestnictwo w ekspedycji waha się między $300 a $500, w zależności od wycieczki. Jeśli zgłosisz chęć uczestnictwa, rfHheJs.pngzostaniesz poinformowany o dokładnych opłatach za ekspedycje w naszej odpowiedzi.
Jeśli zamierzasz uczestniczyć w ekspedycji w grupie, musisz przekazać nam informacje na ten temat, tj. wielkość grupy, wiek uczestników oraz ich relacje z Tobą (współpracownicy/rodzina/itp.). W tym wypadku, opłata będzie ustalana indywidualnie.

Opłata jest do spraw organizacyjnych całej ekspedycji oraz na opłacenie każdej specjalnej zgody, zakup potrzebnego paliwa, wynajęcie innego pojazdu czy też uiszczenie opłaty rządowej. To zajmuje dużo czasu aby zrobić to wszystko poprawnie. Opłata także pomaga regulować czy osoby zainteresowane są zdecydowane na wycieczkę i jej zorganizowanie.
Członkowie CTS, z którymi spędzisz ekspedycje to nie przewodnicy a bardzo doświadczeni amatorscy badacze którzy działają na zasadzie wolontariatu aby pomóc zainteresowanym w poprawnej ekspedycji i odkrywaniu.
Dorośli towarzysze niepełnoletnich uczestników mogą liczyć na zniżki w opłacie, ale zależy ona od każdej ekspedycji. Możesz dyskutować o wysokości tej zniżki z administratorem CTS podczas swojej rejestracji.

Warunki dla uczestników:

  1. Przed ekspedycją jesteś zobligowany do:
    a) Wysłania i odebrania e-maili,
    b) Sprawdzania prywatnych wiadomości,
    c) Odbierania wiadomości głosowych,
  2. Musisz posiadać sprzęt kempingowy (jeśli wymagany) oraz odzież odpowiednią do warunków pogodowych które mogą wystąpić podczas ekspedycji.
  3. Musisz zabrać ze sobą swoje jedzenie, napoje oraz wodę.
  4. Musisz zapewnić sobie transport do miejsca zbiórki/na miejsce siedziby CTS.
  5. Jeśli jesteś niepełnosprawny lub masz problemy z jakimiś czynnościami, musisz to zgłosić podczas rejestracji na ekspedycje, dzięki temu dobierzemy ją do Twoich możliwości, przykładowo:
    a) Jeśli nie widzisz w nocy, zostaniesz przydzielony do ekspedycji podczas dnia,
    b) Jeśli masz trudności ze wspinaniem, długimi wymarszami, zostaniesz przydzielony do krótszej, mniej wymagającej ekspedycji która ma krótką trasę z miejscami przeznaczonymi do odpoczynku,
    c) Jeśli masz problem z łączeniem różnych czynności, przykładowo jazda samochodem, operowanie krótkofalówką oraz nocną aktywność, zostaniesz przydzielony do ekspedycji razem z organizatorem.

Opłata nie zawiera opłat za posiłki podczas ekspedycji. Musisz wziąć ze sobą swoje jedzenie, tak jakbyś wyruszał na własną rękę. Próbowaliśmy cateringu na jednej z ekspedycji i zabiera to bardzo wiele czasu oraz uwagi aby to organizować, dlatego najlepiej i najefektywniej jest zabrać to na co masz ochotę i to co zazwyczaj jesz. Osobiście polecamy kanapki, wrapy czy burrito które jest łatwe do zjedzenia nawet w drodze oraz na przerwie w marszu.

OOC:
Ruszamy z aktywnością dla każdej grupy na serwerze, będą to wycieczki na których dostaniecie fajną i ciekawą dawkę foliarskich informacji, miło spędzicie czas i nie będzie to kilka godzin nudnej gry. Każdy zgłosić się może, ale osoby prowokujące i grające dosłownie gówniany roleplay zostaną w trakcie wyrzuceni. Chcemy dać Wam czas jak i porządną rozgrywkę która jest odcięciem od bicia duty czy gnicia w tej samej grupie osób. Możecie umówić się ze znajomymi w gierce czy załatwić taką ekspedycje na wyjazd firmowy. Wszystko jest możliwe, my udostępniamy taką możliwość jako organizacja tego z naszej strony. Daty nie są ścisłe, umawiamy się na konkretny pasujący termin a w wypadku osób pojedyńczych - zostanie wystosowany jeden termin z określoną ilością miejsc, bo też chcemy uniknąć gnoju (dodatkowo wiemy że nie będzie to zbyt popularna rozrywka). Zgłoszenia tylko i wyłącznie w formie IC lub przez forum, nie mamy discorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin