Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/Edwin ElectroCrazy


ElectroCzubek

Rekomendowane odpowiedzi

ElectroCzubek - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Uterius Smith
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: /q podczas akcji IC, wyjaśniaj na forum.
Członek ekipy nakładający karę: Edwin
Wyjaśnienie sytuacji: Siemanko, sprawa wygląda nastepująco: LSPD mnie wczoraj zatrzymało do kontroli, z czego wynikło że chcieli mnie przeszukiwać. Moja postać miała przy sobie nielegalne rzeczy, więc stojąc pod ścianą zaczeła uciekać, nikt nie ruszył za mną w pościg, nie dałem przy nich żadnego /q to mojemu koledze scrashowało gre, albo poprostu dał /q nie wiem nie jestem doinformowany miejsza o to. LSPD się spłakało do Edwina, żebym wrócił dograć akcje - zacząłem mu pisać że z jakiej racji, skoro uciekłem IC normalnie bez  żadnego odwalania z /q czy coś, Edwin stwierdził że mnie przed chwilą nie było w grze bo to sprawdzał, tłumacząc mu na pw o co chodzi nie dał mi dokończyć zdania wpierdalając blokade postaci. Odwołuje się z powodu, iż pościg był dawno zakończony IC, uciekłem im legalnie bez żadnego /q drogą IC, więc nie rozumiem płaczu ze strony LSPD, że niby miałbym się wracać dokańczać gre. Fakt wywaliło mnie z gry, 5-10min po akcji, jak biegłem gdzieś miedzy blokami, ale tak jak mówie to już było po całej akcji, zdołałem uciec IC i po prostu mnie wywaliło z gierki, wbiłem spowrotem zrespiło mnie w tym samym miejscu między blokami i zaczynając sobie biec dalej, nagle Edwin się do mnie spruł żebym dokończył akcje to tyle... 
Kara jest nie słuszna, proszę sprawdzić logi kiedy do mnie pisali LSPD IC, żebym odwrócił się twarzą do ściany,  zacząłem wtedy odrazu uciekać i tak jak mówie 5min dobre uciekałem, nawet nie musiałem bo mnie nie gonili wgl i ścieło mi gre, zresetowałem szybko kompa i wbiłem spowrotem.

Edytowane przez ElectroCzubek
ivankq, Maupa, Inubis i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vxnewood

Wypowiem się jako osoba, która była przy tej sytuacji i jak to wyglądało z mojej strony.

Zatrzymaliśmy was za niepoprawną jazdę (jeździliście sobie pod prąd, zatrzymaliście się po tym jak wam kazaliśmy zjechać - OK), do tego momentu było wszystko w porządku. Podeszliście (a raczej tylko Ty) pod ścianę, obok Ciebie stał @Spectre i miał cały czas na ciebie oko, nagle wyparowałeś z serwera w tym samym momencie co twój kolega. Nie jestem w stanie potwierdzić tego co miałeś przy sobie podczas zatrzymania, bo jeszcze nie doszliśmy do etapu przeszukiwania, ale za to sprawdziłem odrazu twojego kolegę po tym jak napisał, że musi iść i widziałem, że ma przy sobie broń palną - skontaktował się ze mną na Discord twierdząc, że jej nie miał, że schował ją do schowka (co akurat nie jest możliwe) itp. O reszcie niech zadecyduje osoba rozpatrująca apelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
3 godziny temu, ElectroCzubek napisał:

Fakt wywaliło mnie z gry, 5-10min po akcji, jak biegłem gdzieś miedzy blokami, ale tak jak mówie to już było po całej akcji, zdołałem uciec IC

ale co ty gadasz?

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek nie wyparowałem z dupy, tylko zacząłem uciekać biegnąc kurwa xDD co Ty mówisz, że wyparowałem tak o z dupy z serwera, niech admini sprawdzą logi o której graliśmy, a o której wyjebało mnie z serwa, po czym odrazu wróciłem na to samo miejsce gdzie mnie wyjebało, bo po prostu uciekałem kurwa XDDDD. Nie wyjebało mnie przy was i to gwarantuje. Jak administracja sprawdzi logi to do tego dojdą bankowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

czyli sugerujesz ze trzy osoby nie zauważyły /q twojego kolegi i JEŚLI już uciekłeś to nie zrobiłeś tego w tym samym momencie? okej nawet jeśli to wasza furka jest zablokowana i sobie możesz grać tą swoją super ucieczkę tylko licz się z tym że będziesz poszukiwany.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam. Niestety nie da się sprawdzić, czy rzeczywiście wykonałeś to /q podczas akcji, ale twój dobór słownictwa w apelacji i w stosunku do członka ekipy, który napisał do ciebie po akcji jest według mnie nieakceptowalny. Ponadto, Edwin proponował ci powrót na miejsce akcji oraz jej powtórzenie - odmówiłeś. Jeżeli pojawiają się wątpliwości co do słuszności jakiejś akcji, powinieneś posłuchać członka ekipy i wrócić na miejsce zdarzenia, a nie zrobiłeś tego. No i ostatecznie - dwóm osobom na raz przewidziałoby się, że rzeczywiście wyszedłeś z gry, kiedy nie powinieneś? Nie wydaje mi się. Tym bardziej, że te osoby nie miałyby kompletnie żadnej korzyści z kłamania tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin