Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GRA/GRENADE/ Midnight


Midnight

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3742-midnight/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: David Nava
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Odwalanie? Wjezdzanie w ludzi?
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Zostałem potraktowany jak śmieć przez kolesia który mnie nie lubi bo wytknąłem mu błędy że o LEA wie tyle ile pokazał mu manual, do rzeczy - wbiłem na bombie, oddałem mu rzeczy wszystkie z PD bo "odszedłem" i można powiedzieć że chciałem coś zagrać aby usmiercic postać, mialem status że zarzylem sporą ilosc brudnej koki, zaczalem jezdzic zgodnie z zalozeniem gry, czekalem na jakis 911, dlugo nie potrwala moja jazda bo uderzylem lekko w jeden pojazd a nastepnie na drodze w strone vespucci beach za bardzo dalem gazu, dostalem scinke i wyladowalem w zaulku, stracilem lekko radiowoz ale nie wjechalem w ludzi, tak zreszta widzialem, zdazylem napisac jedną linijke na /do o tym ze doznalem wypadku i zostalem wywalony z prefixem: BAN moim zdaniem to za duzo, mogl ze mna pogadac czy cokolwiek, kara jest zbyt surowa i powoluje sie na to ze przez caly okres gry tutaj nie zlamalem ani jednego punktu regulaminu, dodatkowo udzielam sie i nikomu nie szkodze a wylatuje z prefixem odwalacz? Prosze mnie odblokowac bo rozgrywka we frakcji na mnie czeka, nie bede pokutowal za ego administratora ktory chce sie na mnie odegrac za rzecz wewnątrz frakcji XD
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie mam niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam. Przenosisz "zatargi" OOC na grę IC, skutecznie uprzykrzając swoim zachowaniem grę graczy z PD. Z tego co powiedział mi Grenade i po reakcjach graczy z frakcji, o której wcześniej wspomniałem, stwierdzam, że kara jest słuszna. U nas po prostu nie ma miejsca na takie zachowania. Oczywiście możesz próbować apelować przy innej okazji.

bushmaster i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin