Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Fryzjerski] BUBBLEGUM HAIR SALON


Shangiso

Rekomendowane odpowiedzi

NlzjYci.png

 

BUBBLEGUM HAIR SALON - niedawno powstały salon fryzjerski działający w dzielnicy Vespucci przy Goma St. Salon fryzjerski posiada swoją ofertę usług dla damskiej, jak i męskiej części miasta mimo nietypowej koncepcji samego salonu, który za wizytówkę marki postawił znaną z serii anime Princes Robot Bubblegum. Lokal poza samym nawiązaniami do postaci znanej z anime posiada wiele souvenirów związanych z motoryzacją z względu na zainteresowania samej właścicielki. BUBBLEGUM HAIR SALON jest raczkującym miejscem, powstałym hobbystycznie jako odskocznia od codzienności, nie znajdziesz tutaj naciąganych słówek i sloganów, a zwyczajny salon fryzjerski ceniący klientele i samo podejście do kunsztu fryzjerstwa.

 

G314uuQ.png

Parę słów OOC:

Cześć z tej strony Shangiso. Wychodzę z inicjatywą otworzenia salonu fryzjerskiego, który wnętrzem odda zainteresowania mojej postaci. Pomyślałem, że to ciekawy pomysł, gdyż moja postać jest pasjonatką motoryzacji oraz anime i może to się fajnie prezentować w salonie, wzbudzić zainteresowanie. Co więcej w taki sposób powstała by konkurencja na Vespucci, z czego może wyniknąć ciekawa rozgrywka. Chciałbym, by to było przyjazne miejsce do rozgrywki, gdzie każdy grać poczuje się swobodnie.

Specter, Hassha, anti i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin