Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Archiwum błędów - Beta testy


Tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Opis błędu: Po wybraniu w kreatorze spodni Jeansy 2 (ID 802) nie widać mi nóg. Nie wczytuje mi obiektu. 

Screen/video: Po zdjęciu i ponownym włożeniu jestem ciągle w bokserkach. Nie mam zdjęcia z przeźroczystymi nogami.

 

- Dodane na Jirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Zbyt duży zasięg komendy /p podnieś.

Screen/videohttps://ibb.co/V9RT8Qx

 

- Dodane na Jirę

 

- Dystans został zmniejszony, do przetestowania


Opis błędu: Drgający się nickname (opisy chyba też - sory, ale nie jestem pewny)

Screen/video: Sory za słabą rozdzielczość, ale testuje przy grze włączonej w okienku w HD. Musiałem mieć jakoś szybki dostęp do listy dostępnych komend.

 

- Dodane na Jirę.


Opis błędu: Nie da się zakończyć news. Jedynie przy /news dostajemy informacje tylko i wyłącznie o możliwości wysłania treści wiadomości. 
Screen/video: filmik powyżej, próbowaliśmy przez /news zakoncz.

 

- /tog news
 

^news da się zakończyć przez wyjście z serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Opis błędu: /o wywiad id jak najbardziej działa ale użycie tego przez /wywiad jest niemożliwe (nie działa)
Screen/video: 

 

Opis błędu: /o nie wyświetla dostępnych ofert dla danego gracza
Screen/video: 

 

- Dodane na Jirę.

 

Opis błędu: Nie ma możliwości sprawdzenia numeru telefonu ani pod /stats ani pod /tel (Temat propozycji pochopnych /tel)
Screen/video: 

 

 


4a7W7ej.png
 

 

 

- Dodane na Jirę.

 

Opis błędu: Kwota którą otrzymaliśmy nie jest widoczna na okienku gui które wyświetla się na dole, tak samo jak telefon i pochopne gui tego typu
Screen/video: 

 

 


AeSJOxf.png
 

1CVSbQS.png

 

 

Opis błędu: Komenda /911 lista faktycznie wylistowuje zgłoszenia ale nieco dłuższy tekst nie jest odpowiednio skalowany.
Screen/video: 

 

 


YN34EPJ.png
 

 

 

- To GUI będzie najprawdopodobniej zastąpione czymś innym.

 

Opis błędu: Typ grupy /POLICJA/ (czy jakikolwiek typ grupy ma nasza grupa Blaince County Sheriff's Department) nadaje uprawnienia do używania /news.
Screen/video: 

 

 


gysmE79.png
 

 

 

- Wszystko zależy od nadanych w panelu uprawnień. Po oficjalnym starcie na pewno tak nie będzie. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Komendy /K /M (te normalne jak krzyk tylko pisane z dużej litery po slashu) nie działają, po prostu. Trzeba dodać alias do tamtych komend by gracz mógł pisać krzyk na /K i inne tego typu rzeczy (prawdopodobnie reszta komend również nie działa).
Screen/video: 

 

- Nie wydaje mi się, żeby to był błąd. Osobiście na żadnym serwerze nie spotkałem się z tym, żeby jakiekolwiek komendy były wywoływane przy użyciu dużych liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis blędu: Wyszedłem kiedyś z gry w interiorze i po ponownym zalogowaniu za kilka dni nie mogę się nawet ruszyć. Postać chodzi w miejscu. Na ss'ie widać, że jestem na dachu bo próbowałem sobie pomóc ustawiając status bw i zdejmując go, bo za każdym razem podnosiło mnie trochę do góry więc znalazłem się na dachu. Nawet po teleportacji do innego gracza wciąż nie mogłem się ruszyć. Pomógł dopiero relog po teleportacji do innego gracza, który nie był w interiorze.

Screen/video: https://cdn.discordapp.com/attachments/709830557189537922/711899121492951170/unknown.png

 

- Dodane na Jirę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin