Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Fryzjerski] Original Hair Salon


kole70

Rekomendowane odpowiedzi

 

D1Wsl2G.png

 

Original Hair Salon  – świeżo powstała firma znajdująca się w Los Santos. Założona przez 24’letnia Amerykankę o imieniu Monica Williams. Sam zamysł rozpoczęcia własnego biznesu powstał wtedy, gdy dziewczyna podczas pracy w salonie fryzjerskim nabrała sporego doświadczenie – o jej wprawie rzemieślniczej świadczy wielu wychodzących z salonu klientów, później ponownie wracających. W pierwszych zamysłach kobiety salon miał powstać na dzielnicy Davis, z powodu dużego zainteresowania klientów z owych okolic. Lecz po rozmowie z przyjaciółką obie stwierdziły, że nie jest to zbyt bezpieczna dzielnica i mogą obie liczyć się z niemiłymi sytuacjami. Z wcześniej wspomnianego powodu dziewczyna postanowiła otworzyć Salon Fryzjerski w bezpieczniejszych rejonach Vespucci. Według dziewczyny sukcesem salonu będzie to, że powstanie on w mniej zaludnionej części wcześniej wspomnianej dzielnicy. Jest to jedyne w miarę bezpieczne miejsce, które połączy klientów z rejonów Davis.

 

Co chcemy zaoferować w naszym salonie „Oryginal Hair Salon”

Co najważniejsze chcemy, aby każda fryzura, która zostanie zaproponowana każdemu klientowi, będzie nie dość, że odpowiadała jego wymaganiom, ale również opisywała jego charakter, i osobowość. Salon stawia nacisk na fryzury modne, ale również te łatwiejsze… Dla bardziej wymagających klientów będzie możliwość depilacji włosów z miejsc takich jak nos, uszy. Depilacja odbywa się w naszym salonie przy pomocy pałeczek wraz z gorącym woskiem. Cała nasza oferta salonu nie pomija również najbardziej wymagającą płeć damską, oferujemy przygotowanie twojej fryzury na przeróżne uroczystości, fenomenem jest dostosowanie twoich włosów do ćwiczeń fizycznych za pomocą wyspecjalizowanych kosmetyków, ale i również spięcie włosów do walk MMA od pewnego czasu bardzo powszechnych w Los Santos.

orXUzry.png

 

k6GerFs.png

 

OOC:

Hej, mam na imię Adrian i aktualnie w lutym tego roku ukończyłem 24 lata, czyli tyle ile aktualnie posiada moja postać IC. Na GTA V przeniosłem się z pełnym bagażem doświadczeń, które nabrałem na platformie SAMP.  Jak można zauważyć na serwerze Vibe jestem jeszcze świeżynka, ale z czasem nabieram więcej apetytu i nie zamierzam cofać się do poprzedniej platformy. Czemu chciałem stworzyć salon fryzjerski? Ponieważ taki mam pomysł na postać, chce odgrywać słodką wariatkę, dla której salon będzie oczkiem w głowie i miejscem, gdzie będzie spędzać większość swojego czasu. Do biznesu planuje stworzyć profil na Lifeinvader, na który będą, wrzucał każdego klienta i jego mam nadzieje zadowolenie IC. Nie dość, że przyniesie mi to ową reklamę to jeszcze, zachęci graczy do kreatywnego odgrywania, a nie tylko zaoferowania wyboru fryzury i tyle z „wielkiego” salonu fryzjerskiego.  

Edytowane przez kole70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin