Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Ted Slayton] Nie mam pojęcia, bo nie używa tego, pod którym go znam.


Verenar

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/3816-verenar/

Link do konta oskarżonego: Jak w temacie.

Powód składania skargi: Nękanie IC przez wzgląd na OOC

Wyjaśnienie sprawy: Otóż sprawa wygląda następująco. Jestem pewien, że na serwerze grają conajmniej dwie osoby, które darzą mnie szczególną i szczerą nienawiścią, przez to co swego czasu odgrywałem na innych serwerach, na innej platformie. Ów osoby już drugiego dnia istnienia mojej głównej postaci postanowiły napaść na tę postać, po dowiedzeniu się jak się ona nazywa i że to ja nią gram. Dowiedzieli się tego przez kicka za (events flood) i od razu napisali na pewnym discordzie, że już znają nick i będą mnie ścigać. Od pierwszego spotkania z nimi na serwerze i nieudanej próbie napaści było spokojnie i sądziłem, że sobie odpuścili, więc sprawy nie zgłaszałem. Niestety dziś, mniej więcej między godziną 4:00 a 5:00 rano, oskarżony postanowił urządzić sobie na mnie polowanie i gdy mnie znalazł, zaczął po prostu do mnie strzelać. Nie mógł wiedzieć jaki mam samochód, ani że to w ogóle ja nim jadę, bo nigdy go nie spotkałem jadąc tym samochodem i w dodatku byłem zamaskowany. Jedynym sposobem dowiedzenia się, że to ja było ID, które nie zmienia się po założeniu maski, a zrobiłem to jakiś czas przed opisywaną sytuacją. Oskarżony miał dużo czasu, żeby sprawdzić moje ID zanim nick zmienił się na "nieznajomy". Tak więc podsumowując, oskarżony usiłuje uprzykrzyć mi rozgrywkę przekładając OOC na IC. Dodatkowo jestem przekonany, że oskarżony dostał już wcześniej bana zarówno na discordzie, jak i na serwerze za swoje zachowanie.

Dowody:

Pierwszy ss chwilę po kicku, kiedy już się dowiedzieli jak się nazywa postać.

unknown.png

Drugi jak widać z dzisiaj, około pół godziny po akcji.

unknown.png

I tu jeszcze screenshot z akcji napaści i gonitwy po centrum od jednego z napastników.

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż w tym momencie kłamiesz, na screenach z discorda osoba grająca postać Ted'a Slaytona nie występuje. Tak samo na screenie z gry na którym cię gonią osoby grające te postacie nie pisali do Ciebie nic takiego ja discordzie więc twoje argumenty nie mają żadnego powiązania. Szkoda też że nie wspomniałeś o akcji w której nie odegrałeś żadnego strachu przed liderem organizacji przestępczej, ani członkiem gangu. Jako zwykły cywil wolałeś odepchnąć lidera z bronią, a samemu członkowi sam zacząłeś grozić bronią, więc cała nienawiść do twojej postaci wychodzi tylko i wyłącznie z twoich akcji ic. Nie mogę też zapomnieć o twoim Combat logu, gdzie podczas strzelania wolałeś dostałeś bw i wolałeś wyjść zamiast dograć całą akcje do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo ja wiedziałem, że ten lump jest liderem organizacji przestępczej. Dla mnie wyglądaliście jak zwykłe ćpuny, które szukają okazji do skrojenia nowej osoby w mieście. Poza tym postać jaką odgrywam była szkolona by nie okazywać strachu, co nie znaczy, że go nie odczuwa. Gdybym grał terminatora, to nie uciekłbym z tamtego miejsca. Podczas pierwszego spotkania nawet nie miałem żadnej broni, więc nie wiem o czym ty mówisz. Nienawiść wasza jest do mnie a nie do mojej postaci, co potwierdzają ssy z rozmów. Tak się zaplątałeś w swoich kłamstwach, by obronić kolegę, który strzela do mnie bo nienawidzi mnie ooc, że aż zacząłeś pisać brednie. Combat loga nie zrobiłem, tylko odłączyło mi internet zaraz po tym jak wyciągnąłem broń podczas kiedy oskarżony do mnie strzelał. Przez cały pościg miałem ogromne lagi, co ułatwiło oskarżonemu dogonienie mnie i trafianie we mnie. Podejrzewam również, że mogły pójść ddosy w moją stronę. Może i żadna z osób pisząca na ssach nie jest z tym bezpośrednio powiązana, ale powody są takie same i to jest fakt, co dobrze keku wiesz i nie oszukuj chociaż siebie. Eyil aka Sędzia jest prowodyrem propagandy nienawiści wobec mnie, co wie każdy, kto tę osobę zna. Imo jeśli przywódca org. przestępczej w samym centrum zaczyna grozić człowiekowi i później goni go ulicami, to ta organizacja nie powinna w ogóle istnieć. Na koniec dodam, że jedyny związek jaki masz z tą sprawą, to jedna twoja wypowiedź na pierwszym ss, więc raczej nie powinieneś się tutaj wypowiadać, szczególnie jeśli masz zamiar kłamać.
EDIT: Wracając do tematu strzelania... Ja nie oddałem nawet jednego strzału. Miałem takie lagi, że ledwo w ogóle tę klamkę wyciągnąłem.

Edytowane przez Verenar
Maupa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie obrażaj tu nikogo, a po drugie kogo ty niby grasz że byłeś szkolony? Wielki nie okazując strachu cywil który sprzedaje herbatkę panom oficerom. Mówisz o propagandzie, a jesteś z grona osób które same nazywają mnie psem bo stanę w czyjejś obronie. Czy ty w ogóle wiesz o co go teraz oskarżasz? Człowieku piszesz skargę, to wypowiadam się w obronie osoby oskarżonej bo nie mam zamiaru Cię tutaj popierać, a ty nazywasz to propagandą? Napisałeś skargę na forum, nie załatwiłeś tego prywatnie więc każdy użytkownik może się tutaj wypowiedź bez względu na to czy jest w to zamieszany czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznanie się z regulaminem skarg, a w szczególności z podpunktem 2. Twoje wypowiedzi to kłamstwa, którymi usilnie próbujesz wybielić swojego kolegę, dobrze wiedząc jak wygląda sytuacja. Poza tym, żadne grono osób nazywające ciebie psem nie istnieje, więc nie wmawiaj sobie tego. Nikogo tutaj nie próbowałem obrazić, a to jak opisałem wasze postacie to po prostu szczera opinia, która zrodziła się poprzez pierwsze wrażenie, jakie na mnie wywarliście swoją grą.

Maupa lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, dobra trzeba szybko wysterować schizofrenika na odpowiednie tory. 
Wszystko co napisałeś, nie ma żadnego związku z moją postacią, a ty brylujesz w swoim psychicznym szaleństwie. Czynisz ze mnie nemezis i to nie od dziś, a właściwie od zawsze, ale to nie ma większego znaczenia jeśli mowa o tym serwerze, ma jedynie znaczenie w odniesieniu do screenów i tego co tam z siebie wylałeś na forum. Robisz z siebie ofiarę nienawiści, a wszystko co zostało odegrane miało podstawy in - character. 
Wysłane przez ciebie screeny nie dotyczą mnie, a ludzi którzy nawet nie grają i nigdy nie grali na tym serwerze, dlatego nie wiem dlaczego próbujesz to wszystko ze mną powiązać. Za pierwszym razem zostałeś zaczepiony w nocy na mieście. Nikt cię nie uderzył, nikt do ciebie nie strzelał. Zaczęło się od zwykłej rozmowy, a naszym celem było skrojenie cię ze szmalu (nic nadzwyczajnego) i mieliśmy w dupie to, kto odgrywa twoją postać. To nie ma znaczenia czy wiedziałeś, że napada cię Masa z Pruszkowa, czy Ritchie Valens po ostatnim locie. Odepchnąłeś jednego z nas i rzuciłeś się do ucieczki, a my ruszyliśmy za tobą (na dobrą sprawę przebiegliśmy przed jedną ulicę, a później zacząłeś kryć się w zaułkach i wskoczyłeś do rzeki (XD). Popływałeś sobie jakieś kilka minut i zrobiłeś F8 - quit. Zaraz po tym jak zamieniłeś się w Otylię Jędrzejczak, postanowiłeś wyjść z serwera uniemożliwiając nam dokończenie interakcji. Co do drugiej akcji, skłamałeś chyba w każdym możliwym miejscu, ale jakoś mnie to nie dziwi, próbujesz ratować się przed konsekwencjami, które najpewniej cię dopadną. Po krótce narysuję jedynie podstawę tej akcji, bo wszystko jest dostępne w logach. Zostałeś zaatakowany na przestrzeni nieuczęszczanej przez ludzi, szczególnie o tej porze, a cała akcja była rozgrywana in character. Razem z postacią A. Whitley poruszaliśmy się po mieście samochodem i szukaliśmy kogoś, kto nada się pod rabunek (IC narzuciliśmy w organizacji wątek, że potrzebujemy dużej ilości gotówki, dlatego każdy angażuje się w generowanie pieniądza). Jeździłem zamaskowany, odegrałem akcję, że umieszczam głowę pod tapicerką. Po czasie dziewczyna wysiadła z samochodu a ja sam przejechałem się w mniej uczęszczane rejony miasta, przez które akurat  przejeżdżałeś nabijając duty nocną porą. Podjechałem do ciebie tak, żeby dostrzec sylwetkę i wypaliłem kilka pocisków w kierunku samochodu, żeby zmusić cię do zjechania na pusty parking, co też uczyniłeś po wyjątkowo krótkim pościgu. Wysiadłeś z samochodu z bronią palną, z której ODDAŁEŚ strzały do mojej postaci (dobrze gdyby ktoś zweryfikował to w logach, bo Verenar twierdzi, że nie strzelał). W żaden sposób nie było widać tam twoich lagów, poruszałeś się płynnie, robiłeś to długo przed tym, nim akurat na ciebie trafiłem na drodze. Po tym jak otrzymałeś BW (nie wywaliło cię podczas wyciągania broni, leżałeś na glebie i zdążyłem do ciebie podbiec) podszedłem do ciebie a ty zrobiłeś /q quita i nie wróciłeś już do gry przez kolejne 30 - 40 minut (czekałem na serwerze i rzuciłem reporta na to, że uciekasz od rzogrywki). Tutaj przychodzi część, na którą nie mam wpływu, a na której by mi zależało - sprawdzenie logów i potwierdzenie tego przez osobę z ekipy, której zgłosiłem sprawę. 


Teraz kilka słów podsumowania.
Masz na moim punkcie obsesję, wrzucasz wypowiedzi z discorda, których ja nie prezentuję i próbujesz mi je przypisać publicznie. Rzucasz nickiem mojej postaci, bo musiałeś to sprawdzać w trakcie gry (co podkreśla jaką musisz mieć grubą przekminę na bani). Wszystko co ci się dzieje, łączysz z faktem tego, że nakręcam wobec ciebie spiralę nienawiści. Akcje które rozegraliśmy są czyste w perspektywie samej rozgrywki i regulaminu i nie wydaje mi się szczerze, żeby ktoś mógł znaleźć tu jakieś podstawy do ukarania nas. W twoim przypadku sytuacja rysuje się diametralnie inaczej, znacznie gorzej. Dwukrotnie uciekasz od rozgrywki, chamsko wylogowujesz się z serwera, żebyśmy nie mogli dokończyć interakcji. Zachowujesz się jak taki szczur, który ponownie wsuwa się do nory tylko po to, żeby uratować swój bezwartościowy e-charakter. Cały twój śmieszny wywód to stawianie się w roli przegrywa, któremu wszyscy dokuczają i który padła ofiarą szeroko zakrojonej nienawiści. Nie wiem w ogóle co to za argument jest i dlaczego wyciągasz jakieś sprawy, które nie dotyczą tego serwera nawet w najmniejszym stopniu, a czynisz to w skardze dot. rozgrywki. 

Dodam jeszcze jedną rzecz. To, że napadamy Verenara nie jest w żadnym stopniu  wynikiem nienawiści do tego goscia ze strony mojej, czy kogoś z organizacji (przypominam, że na screenie jest widoczna osoba, która tu nawet nie założyła konta na forum i nigdy nie grała na serwerze XD). Wielokrotnie spotykaliśmy go na mieście po tej feralnej ucieczce zakończonej skokiem do wody, a właściwie zakończonej szybkim ALT+F4 (przykładowo w trakcie koncertu w lokalu Mongolsów, kilka razy przejazdem) i nikt nie chciał mu robić krzywdy (to miało miejsce z ~1 tydz temu jakoś) . Ten sprytny lisek na bicie wczorajszego duty założył kominiarę / chustę, więc nie wiem dlaczego próbuje insynuować, że zaatakowałem go bo zobaczyłem jego nick (popiżdżał po mieście jako Nieznajomy, co dostrzegłem w momencie, jak zbliżyłem się do jego pojazdu XD). Akcja przypadkowa, trafiłbym każdego, kto przemieszczałby się w tym miejscu i o tej porze, a konsekwencje takiej napaści nie byłyby nadzwyczaj uciążliwe dla ofiary. 

Edytowane przez Eyil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eyil napisał:

Wysiadłeś z samochodu z bronią palną, z której ODDAŁEŚ strzały do mojej postaci (dobrze gdyby ktoś zweryfikował to w logach, bo Verenar twierdzi, że nie strzelał).

Potwierdzam postać James Walker oddała strzał.

Geldurs, Kekw, Szybki i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem oddać strzał i być może gra to jakoś uwzględniła, ale u mnie był lag, przez co widziałem jak moja postać stoi i obrywa nie tracąc nawet życia. Po chwili dostałem disconnect timed out. Nie powiedziałem, że zacząłeś strzelać, bo zobaczyłeś mój nick, tylko wiedziałeś jakie mam ID, bo wcześniej nie miałem zamaskowanego. Nie mam na twoim punkcie obsesji, bo to ty wysyłasz swoje pionki na wszelakie discordy, żeby robili spam obrażając mnie. Cała społecznośc g2o to potwierdzi.

Edit: Odepchnąlem go, by mieć tę szansę na ucieczkę, a wcześniej to ja zostałem szarpnięty za bluzę i odepchnięty w tył.

Edytowane przez Verenar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Verenar napisał:

Chciałem oddać strzał i być może gra to jakoś uwzględniła, ale u mnie był lag, przez co widziałem jak moja postać stoi i obrywa nie tracąc nawet życia. Po chwili dostałem disconnect timed out. Nie powiedziałem, że zacząłeś strzelać, bo zobaczyłeś mój nick, tylko wiedziałeś jakie mam ID, bo wcześniej nie miałem zamaskowanego. Nie mam na twoim punkcie obsesji, bo to ty wysyłasz swoje pionki na wszelakie discordy, żeby robili spam obrażając mnie. Cała społecznośc g2o to potwierdzi.

Co ma inna społeczność do skargi, którą wystosowałeś? Skup się na tym, że dwa razy uciekłeś od rozgrywanej akcji i próbujesz się zasłaniać disconnectem. Ciekawe, że stało się to akurat wtedy, gdy wbiłem ci bw, a w trakcie całej akcji poruszałeś się wyjątkowo płynnie, prowadziłeś pojazd i byłeś w stanie wyjąć broń, z której strzeliłeś. Zlagowało ci chyba nie tylko ruter, ale też mózg skoro myślisz, że ktoś łyknie twój argument w postaci - gra to uwzględniła, ale ja tego nie widziałem. Masz obsesję na moim punkcie, potwierdzą to wszyscy, którzy cię znają. Wszędzie mnie widzisz, wszystkie 'wyzwiska' w twoją stronę upatrujesz w taki sposób, że kogoś na ciebie nasyłam. Gdyby tak nie było, to nie wysłałbyś tych screenów z discorda i nie próbował przyklepać ich mi. Jak wskoczyłeś do tej rzeki, to złapał cię za nogę Kraken że poszedłeś w disconnecta? Na to też masz jakieś wytłumaczenie?
Dwukrotnie jebnąłeś w rurę z rozgrywki i się od tego nie wymigasz, a cała skarga ma taki motyw, że chcesz uniknąć odpowiedzialności i umoczyć mnie w czymś, z czym nie mam nic wspólnego.

Kekw, HEIR, Geldurs i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Verenar napisał:

Chciałem oddać strzał i być może gra to jakoś uwzględniła, ale u mnie był lag, przez co widziałem jak moja postać stoi i obrywa nie tracąc nawet życia. Po chwili dostałem disconnect timed out. Nie powiedziałem, że zacząłeś strzelać, bo zobaczyłeś mój nick, tylko wiedziałeś jakie mam ID, bo wcześniej nie miałem zamaskowanego. Nie mam na twoim punkcie obsesji, bo to ty wysyłasz swoje pionki na wszelakie discordy, żeby robili spam obrażając mnie. Cała społecznośc g2o to potwierdzi.

Tu muszę się zgodzić z Verenarem. Nie ukrywam, że jako członek ekipy na jednym z serwerów cały czas mamy problem z tymi osobami. Na całe szczęście zostały one już usunięte ze społeczności wielu serwerów. Ja mogę wypowiedzieć się za serwer, na którym jestem w administracji. Co do innych muszę poprosić tu osoby z innych projektów, które odpowiadają za inne serwery. W razie konieczności można podesłać ss-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

unknown.png
Ale co to ma do skargi? Ty będziesz teraz skarżyć się z rozgrywki in - character? 'Halo admin bo mnie tutaj bandyta popchnął na mieście' Weź się benciaku uwal i przestań ośmieszać. 
Wyciągasz tu w skardze to, że ktoś cię wyzywa na discordach. Każdy gracz z tego serwera wykłada na to kitę, że ktoś gonił cię na discordzie, bo jesteś wyjątkowo triggerującym i konfiturskim osobnikiem, co nawet udowadniasz w tej skardze. To zaraz zamieni się w jakieś gorzkie żale Verenara, a nie to jest treścią tej skargi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maupa napisał:

Tu muszę się zgodzić z Verenarem. Nie ukrywam, że jako członek ekipy na jednym z serwerów cały czas mamy problem z tymi osobami. Na całe szczęście zostały one już usunięte ze społeczności wielu serwerów. Ja mogę wypowiedzieć się za serwer, na którym jestem w administracji. Co do innych muszę poprosić tu osoby z innych projektów, które odpowiadają za inne serwery. W razie konieczności można podesłać ss-y.

Ale kim ty kurwa jesteś i co ty chcesz osiągnąć? No, wyzywaliśmy ludzi w internecie, w szczególności takich, którzy nigdy nie ujrzeli światła dziennego i od lat siedzą w piwnicy Fritzla. 
Co to wnosi do tej skargi? Ty myślisz, że to jakieś family friendly zgromadzenie i każdy będzie cię klepać po pupci, bo źli internauci zwyzywali ci kolegę na discordzie? 
Typek dwa razy robi lotę z akcji, insynuuje, że go zastraszam wrzucając wypowiedzi innej osoby. Kończą się wam argumenty, to zaraz ściągniecie tu cały swój discord wzajemnego wsparcia i będziecie wysyłać screeny jak wam ktoś nawrzucał, czy nagrania jak was ktoś gasił na głosówce x czasu temu i to nawet osoby, które NIE GRAJĄ w mojej organizacji.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin