Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Grenade] Bangeusz


bangeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3645-bangeusz/ (jak domniemam o to chodzi [?])

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Gary Crooks
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Odwalanie, apeluj na forum
Członek ekipy nakładający karę: Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Sprawa wygląda następująco (już pominę fakt, że dostawałem niejednokrotnie niesłusznie AJ, wolałem sobie poczekać niż płakać na forum). A więc do rzeczy - wczoraj wieczorem PRZEZ PRZYPADEK uderzyłem jakiegoś typa (nie było to IC, po prostu pomyłka), a ten jak gdyby nigdy nic wbił mi BW. Z flustracji i zdenerwowania sytuacją od razu wyszedłem z gry. Jakie było moje zdziwienie dzisiaj kiedy próbowałem wejść do gry. Niedość, że dostałem BW, to jeszcze za to dostałem bana. Bardzo mi przykro, że muszę tracić czas po pracy na pisanie apelacji. Administrator Grenade był świadkiem całego zajścia i mimo to otrzymałem bana. Pozdrawiam serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Multum ludzi, tańczyliśmy regge, paliliśmy jonity IC, osoba którą uderzyłem nie była częścią tej grupy (tudzież imprezy).

Edytowane przez bangeusz
link do konta
Verenar i St6321 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Świadkiem całego zajścia był Revo, który Ciebie od początku specował i ja pod koniec, bo Revo musiał na chwilę pójść afk.

2. To nie było przypadkowe uderzenie. Zobaczyłeś typa, podbiegłeś do niego i zacząłeś go bić, on nawet obok Ciebie nie był, przechodził okrężną drogą można powiedzieć. - To nie było przypadkiem. Wszystko widziałem, także nie kłam.

3. Wbił Ci BW, bo go zacząłeś okładać pięściami, dlatego nie możesz go winić 😉

4. To, że dostałeś AJoty, to tylko świadczy o tym, że jeszcze nie nauczyłeś się dobrze zasad RP.

5. Po zajściu, jak dostałeś BW, pokazałem się i zapytałem "co się stało", ty zobaczyłeś, że stoję nad Tobą i dałeś /q.

6. Te 'multum' ludzi widziało jak odwalasz i Twój kolega, który (dla jego szczęścia) jeszcze nie dostał kary, a podobno też odwalał razem z Tobą.

Podsumowując, odwalałeś i nie potrafisz się do tego przyznać. Kara jak najbardziej słuszna. Odpocznij sobie i przemyśl czy warto tak dalej robić.

 

Revo i OG KUSH lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwowałem Cie od momentu, gdy gracze z organizacji Lost MC (O ile dobrze pamiętam) Zgłosili, że wbijasz bw po bw, staraliśmy się wyjaśnić akcję, gdy Ty cały czas stawałeś nie dojść nikomu do słowa i nie chciałeś wyjaśnić sytuacji. Puściłem Cię, lecz to nie znaczy, że nie obserwowałem, moment, za który dostałeś bana widział Bart, ja niestety musiałem przestać Cię obserwować, gracze, z którymi miałeś interakcje na parkingu również powiedzieli, że odwalałeś, fakt faktem wyszedłeś również z gry, gdy dostałeś BW, co też nie było Twoim dobrym zachowaniem, bo niejako uciekłeś od gry.

Bart lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bart napisał:

3. Wbił Ci BW, bo go zacząłeś okładać pięściami, dlatego nie możesz go winić 😉

Pretensje mam tylko i wyłącznie do administratora który nałożył na mnie karę.

 

12 godzin temu, Bart napisał:

2. To nie było przypadkowe uderzenie. Zobaczyłeś typa, podbiegłeś do niego i zacząłeś go bić, on nawet obok Ciebie nie był, przechodził okrężną drogą można powiedzieć. - To nie było przypadkiem. Wszystko widziałem, także nie kłam.

Oczywiście, że kłamię.

12 godzin temu, Bart napisał:

5. Po zajściu, jak dostałeś BW, pokazałem się i zapytałem "co się stało", ty zobaczyłeś, że stoję nad Tobą i dałeś /q.

Nie wiem co to znaczy 'stać nad kimś', ale ja dostałem BW i nikogo nie widziałem. Możliwe, że po BW tak niefortunnie kamera mi się ustawiła, że po prostu nie widziałem. Nie widziałem również kiedy napisałeś 'co się stało'. Radzę sprawdzić w logach serwera. 

12 godzin temu, Bart napisał:

Podsumowując, odwalałeś i nie potrafisz się do tego przyznać. Kara jak najbardziej słuszna. Odpocznij sobie i przemyśl czy warto tak dalej robić.

Nie pozostaje mi nic innego jak się pożegnać w takim razie 🙂 

12 godzin temu, Revo napisał:

Obserwowałem Cie od momentu, gdy gracze z organizacji Lost MC (O ile dobrze pamiętam) Zgłosili, że wbijasz bw po bw, staraliśmy się wyjaśnić akcję, gdy Ty cały czas stawałeś nie dojść nikomu do słowa i nie chciałeś wyjaśnić sytuacji. Puściłem Cię, lecz to nie znaczy, że nie obserwowałem, moment, za który dostałeś bana widział Bart, ja niestety musiałem przestać Cię obserwować, gracze, z którymi miałeś interakcje na parkingu również powiedzieli, że odwalałeś, fakt faktem wyszedłeś również z gry, gdy dostałeś BW, co też nie było Twoim dobrym zachowaniem, bo niejako uciekłeś od gry.

Również radzę sprawdzić logi kto ile razy leżał bez sensu. Cała ta organizacja i poziom RP tych chłopaków pozostaje wiele do życzenia. No ale coż, skoro administracja daje przyzwolenie na taki słaby poziom gry w organizacjach - to wasza sprawa, nie mnie to oceniać. 

Verenar i St6321 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Członkowie ekipy przede mną ładnie podsumowali całą sprawę. Poza tym -  skoro sam stwierdziłeś, że temat jest do zamknięcia, a na serwerze pisałeś, że "nie masz zamiaru już tutaj grać" i "można wlepić ci bana", nie pozostaje mi nic innego, jak odrzucić. Oczywiście masz prawo apelować ponownie po określonym regulaminowo czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin