Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Revo] Szakuran


Lemonadee

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Szakuran - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kimberly Tanaka
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: Przerzut przez Osaka Garage czy jakoś tak.
Członek ekipy nakładający karę: Revo
Wyjaśnienie sytuacji: Co mam wyjaśniać, odwaliłem maniane i żałuje.
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

chlor, Bunta, CrySpyx i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że moją apelacją was nie przekonuje więc wam dam litanię bo wiem, że tak wypada.
Mianowicie odstawiłem wielką manianę i myślałem, że przekombinowałem coś i przejdzie mi to płazem ale raczej tak się nie stało i się nie stanie. Nie powiem, że to napełnia mnie jakąś radością bo tak nie jest i wprost przyznam, że żałuję tego co odstawiłem. Chciałem z postaci na postać trochę przesypać "drobniaków" i wycwanić się przez to. Nie wiem czemu mnie na to naszło, może głupota a może łatwość wykonania tego "pseudo-przekrętu" i jak widać stało się i dostałem za swoje. Jedyne co teraz mogę powiedzieć, że przepraszam ekipę za to co odstawiłem i zapewnić, że więcej nie odstawie takiego cyrku bo widzę jakie tego są konsekwencje i no... Są marne, nie ma co owijać w bawełnę. 
Więc teraz apeluje o zdjęcie owej kary albo po prostu skrócenie jej i nie zamykanie tego biznesu/organizacji by nie odcinać ludziom gry, ja dostałem za swoje i mam nauczkę by nie pogrywać sobie w takie rzeczy takimi sposobami i nawet nie próbować takich podejść bo kończy się tak jak to teraz widać i cała sytuacja będzie ciągnęła się nie wiadomo ile i będę się płaszczyć przed wami wszystkimi. 
No prosto z mostu - odstawiłem cyrk - przepraszam, przejechałem się na tym i jeszcze raz mogę zapewnić że więcej nie odstawię czegoś takiego i będę grać czysto by taka sytuacja nie musiała się ponownie powtarzać. 

Zosia, CrySpyx, Bunta i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mogę dodać w sumie jedno. Przerzuciłem to z postaci na postać przez grupę gdyż tamta druga postać to miała być odskocznia i coś tam do gry luźnej też razem z Osaką. Po to było to przerzucane by kupić tam także ciągnik siodłowy by urozmaicić trochę grę i mieć możliwość szerszego manewru i pola do popisu (a sie popisałem teraz nieźle z tym, nie?) i ta druga postać miała być postacią poboczną i TIRowca. Z racji tego też, że polazłem najmniejszą linią oporu i nie postarałem się to wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze poza tym wszystkim to jest moje jedyne przewinienie jakie odstawiłem na tym serwerze. Więc no... Głupio tak pisać ale proszę o jakąś łaskę, każdy robi czasami jakieś głupoty i jestem tego żywym przykładem. Wyrażam skruchę i nie ukrywam tego.
Chciałbym po prostu móc wrócić do gry i odstawić tą sytuację w niepamięć oraz ponownie, jak wyżej, zapewnić iż nie powtórzę niczego więcej w mojej karierze tutaj o ile pozwolicie mi ją kontynuować. Ludzie którzy ze mną grali mogą poświadczyć o tym, że nie jestem mendą i odwalaczem... 
Odstawiłem szambo i proszę ułaskawienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin