Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Revo] Szakuran


Lemonadee

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Szakuran - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kimberly Tanaka
Rodzaj kary: BAN
Powód nałożenia kary: Przerzut przez Osaka Garage czy jakoś tak.
Członek ekipy nakładający karę: Revo
Wyjaśnienie sytuacji: Co mam wyjaśniać, odwaliłem maniane i żałuje.
Ewentualne screeny/świadkowie: - 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się, że moją apelacją was nie przekonuje więc wam dam litanię bo wiem, że tak wypada.
Mianowicie odstawiłem wielką manianę i myślałem, że przekombinowałem coś i przejdzie mi to płazem ale raczej tak się nie stało i się nie stanie. Nie powiem, że to napełnia mnie jakąś radością bo tak nie jest i wprost przyznam, że żałuję tego co odstawiłem. Chciałem z postaci na postać trochę przesypać "drobniaków" i wycwanić się przez to. Nie wiem czemu mnie na to naszło, może głupota a może łatwość wykonania tego "pseudo-przekrętu" i jak widać stało się i dostałem za swoje. Jedyne co teraz mogę powiedzieć, że przepraszam ekipę za to co odstawiłem i zapewnić, że więcej nie odstawie takiego cyrku bo widzę jakie tego są konsekwencje i no... Są marne, nie ma co owijać w bawełnę. 
Więc teraz apeluje o zdjęcie owej kary albo po prostu skrócenie jej i nie zamykanie tego biznesu/organizacji by nie odcinać ludziom gry, ja dostałem za swoje i mam nauczkę by nie pogrywać sobie w takie rzeczy takimi sposobami i nawet nie próbować takich podejść bo kończy się tak jak to teraz widać i cała sytuacja będzie ciągnęła się nie wiadomo ile i będę się płaszczyć przed wami wszystkimi. 
No prosto z mostu - odstawiłem cyrk - przepraszam, przejechałem się na tym i jeszcze raz mogę zapewnić że więcej nie odstawię czegoś takiego i będę grać czysto by taka sytuacja nie musiała się ponownie powtarzać. 

Zosia, Bunta, chlor i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mogę dodać w sumie jedno. Przerzuciłem to z postaci na postać przez grupę gdyż tamta druga postać to miała być odskocznia i coś tam do gry luźnej też razem z Osaką. Po to było to przerzucane by kupić tam także ciągnik siodłowy by urozmaicić trochę grę i mieć możliwość szerszego manewru i pola do popisu (a sie popisałem teraz nieźle z tym, nie?) i ta druga postać miała być postacią poboczną i TIRowca. Z racji tego też, że polazłem najmniejszą linią oporu i nie postarałem się to wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze poza tym wszystkim to jest moje jedyne przewinienie jakie odstawiłem na tym serwerze. Więc no... Głupio tak pisać ale proszę o jakąś łaskę, każdy robi czasami jakieś głupoty i jestem tego żywym przykładem. Wyrażam skruchę i nie ukrywam tego.
Chciałbym po prostu móc wrócić do gry i odstawić tą sytuację w niepamięć oraz ponownie, jak wyżej, zapewnić iż nie powtórzę niczego więcej w mojej karierze tutaj o ile pozwolicie mi ją kontynuować. Ludzie którzy ze mną grali mogą poświadczyć o tym, że nie jestem mendą i odwalaczem... 
Odstawiłem szambo i proszę ułaskawienie. 

Bunta, PatrykG00, chlor i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin