Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[warsztat]Terrain Customs


bulkaa

Rekomendowane odpowiedzi

mesa.jpg

Terrain Customs to firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze samochodów terenowych, SUV i specjalnych. Naszą pasją są samochody terenowe, a także z szeroko rozumianego segmentu SUV i SUV Premium. Terrain Customs zajmuje się modyfikacją samochodów 4x4 i przygotowaniem ich do wyprawy na ciężki piaszczysty i błotnisty teren oraz podróże na kilkanaście dni. Wiedzę o tym w co wyposażyć samochód wyprawowy czerpiemy z własnych – wypracowanych latami doświadczeń ze szlaku. Każda realizacja, każda rozbudowa jest wynikiem przeanalizowania potrzeb klienta i możliwości danego pojazdu. Doradzimy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości i uchronimy Cię przed niepotrzebnymi wydatkami.

Terrain Customs Offroad Club 4x4 wraz z nowopowstałym warsztatem Terrain Custom powstaje Club zrzeszający fanów jazdy terenowej, siedziba klubu znajduje się w warsztacie, a organizowane imprezy i wyprawy są ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców Los Santos. Terrain Customs posiada klika samochodów terenowych które można wypożyczyć i wraz z przewodnikiem wybrać się na wyprawę 4x4 po Stanie San Andreas. 

warsztata2.png

Historia projektu 4x4... Warsztat wywodzi się z małego miasteczka Paleto Bay u podnóża góry Chillad skąd wywodzi się właściciel Cody Parker - to tam zaczynał swoją przygodę z samochodami terenowymi pracując w warsztacie swojego ojca. Po przyjeździe i osiedleniu się na stałe w Los Santos rozpoczął prace w warsztacie 101 w którym pracuje do tej chwili. Po kilku miesiącach złapania znajomości w świecie motoryzacji oraz współpraca z Tune Center nabrał siły by założyć swoją działalność w LS - za pierwsze zarobione dolary zakupił garaż na skrzyżowaniu ulic Alta St / Las Lagunes Blvd i przystąpił do pierwszych przeróbek samochodów terenowych. 

warsztatat1.png

 

Terrain Customs w swojej ofercie ma wiele do zaoferowania są to między innymi pełne modyfikacje samochodów terenowych mowa tu o całkowitej modernizacji zawieszenia jak jak nadwozia - metalowe zderzaki, wyciągarki, snorkele i różnego rodzaju terenowe akcesoria. Poza modyfikacjami wizualnymi i technicznymi realizujemy wymiany i modyfikacje silników w samochodach 4x4.Oferta Klubu Terrain Offroad obejmuje przede wszystkim organizacje wypraw 4x4 po całym stanie San Andreas oraz imprez związanych z sportem samochodowym. Głównym zamiarem Terrain Custom  zrzeszenie wszystkich terenowych świrów oraz nowych osób które są sprawdzić się w terenie dzięki możliwości wypożyczenia terenowego auta u nas.

 

Cytat

cześć, postanowiłem zrobić warsztat pod fury terenowe i SUV gdzie wszyscy właściciele takich wozów będą mogli przerobić swoje autko i bawić się razem z innymi dzięki stworzeniu Klubu w którym będę organizował takie wyprawy. Myślę że znajdą się na to chętni mimo wszystko chyba nie było jeszcze takiego projektu na tym serwerze. Oczywiście by to wszystko ruszyło będzie uruchomiony fanpage na LifeI oraz grupa dla osób 4x4 w pełni IC. Co do mnie to myślę że pare osób mnie stąd zna, moja styczność z warsztatami w grze i poza nią jest dość mocno rozbudowana, a prowadzenie biznesu nie będzie dla mnie żadnym problem lecz pomocą do prowadzenia swojej postaci w grze.  

 

Pawlik, szmusi i Neqik lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin