Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Bar] Sandy's Heaven


Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Oxl7T9s.png

Sandy's Heaven jest to planowana nowa nazwa niegdyś istniejącego w Sandy pubu, którego właściciel wyjechał z miasteczka zostawiając przybytek bez następcy. Nieużywany przez lata lokal, mieszczący się na parterze budynku, w którym znajduje się na pierwszym piętrze motel, niszczał od swego wnętrza, toteż w tym momencie wymaga on odnowienia. Teraz, świeżo przybyła do mieściny dziewczyna, podjęła decyzję o przejęciu dawnego pubu, coby stworzyć w nim miejscowy ośrodek rozrywki dla wszystkich jego mieszkańców... i nie tylko. Pub po gruntownym remoncie ma w sobie łączyć wszystko to, co najlepsze w klimacie amerykańskiego południa z dodatkami pasującymi do fanów motocykli. Serwowane będą w nim oczywiście - tani lecz dobry alkohol oraz niesamowicie pyszne jedzenie, napełniające po brzegi żołądki wszystkich klientów. Całe Sandy słyszało już plotki o tym co planuje Eliana i każdy kto tylko może wspiera ją w jej zamyśle, zrzucając się na koszty związane z założeniem nowego, integracyjnego lokalu w mieście.

mBVPlrm.png

Lokalizacja
 

Spoiler

aGxCHjH.png
zEccR2o.png

 

OOC


Hej! 
W zasadzie chyba zbyt wiele nie trzeba wyjaśniać. Projekt IC społeczności w Sandy Shores został przyjęty, toteż miło by było założyć w miasteczku coś, co pobudziłoby je do życia, dzięki odwiedzającym znajdującego się na jego terenie lokalu. W grze dotychczas byłam niemal codziennie, co wydaje mi się sprzyja prowadzeniu lokalu, gdyż w najbliższym czasie nie sądzę, aby ta frekwencja spadła do mniej niż czterech/pięciu kilkugodzinnych odwiedzin serwera w ciągu tygodnia. Co do mojego doświadczenia w RP - tak jak pisałam w poprzedniej aplikacji na biznes, którego niestety przez nieprzyjemności IC nie mogłam poprowadzić - gram już około siedmiu lat. Co do samego biznesu... planuję stworzyć miejsce, w którym mieszkańcy nowego środka gry, będą mogli się spotykać w celu odgrywania RP w założonym przez projekt IC klimacie. Oczywiście na celu mam utrzymywanie w ów miejscu dobrego poziomu rozgrywki, stroniąc od krzywych, nieprzyjemnych akcji, a także w zamyśle mam aby urozmaicać grę innym - czy to pracownikom lokalu czy też po prostu klientom swoim (a raczej mojej postaci 😉 ) "ja".
Rozwój biznesu? Cóż... w takiej mieścinie, to myślę, że jednak lokal będzie sobie żył swoim życiem, powstając i po prostu będąc otwartym dla wszystkich chętnych do niego zajrzeć. Rozwojem będą na pewno nowi pracownicy, jeśli się tacy znajdą.
Akcje promocyjne - plotki i strona na LI.

 

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin