Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Terrance Shackles // rebelshackles


mamut wonderboy

Rekomendowane odpowiedzi

             image.png.59cb531af5b286f2981d6ef0ad0aac4b.png  

 

image.png.1bdcb19456651e1488458df3d776919d.png

Terrance Shackles (urodzony 17 lutego, 1999), znany w sieci jako rebelshackles to Amerykański gitarzysta i wokalista gustujący w różnych odmianach rocka często zaskakując trampoliną swoich możliwości. Jego kawałki sięgają różnych gatunków często łamiąc stereotypy typowego rockmana, ale wszystko sprowadza się do brzmienia gitary elektrycznej. Jego muzyka od dłuższego czasu istnieje w zakątkach znanych serwisów jak V-Tube, niekiedy spotkać go można podczas ulicznych pokazów gdzie przedstawia swoje covery znanych utworów. Gustując w kulturze rockowej zaadaptował charakter buntownika, który często rywalizuje z rządem czy systemem przeplatając to w swoje treści.

Od dziecka wychowany nieopodal Vespucci Beach, jego przygoda z gitarą zaczęła się od czasów szkoły. W swoim High School był członkiem znanej wtedy szkolnej bandy Electric Shotcallers gdzie brał udział w różnych występach jako gość od gitary. Po jego charakterze można wnioskować, że nigdy nie wyrosnął z bycia szkolnym rockmanem, ale życie po ciemnych stronach miasta przesiąkneło jego rockową duszę, przez co zaczął również angażować się w rap jako wokalista. Jest znany wśród systemu LSPD, posiada wpisy za wandalizm, naruszanie mienia czy handel substancjami psychoaktywnymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

internet;

Lifeinvader

rebelshackles - rocker dream

 

 

 

Siema, startuje z chyba pierwszym projektem na serwisie viberp, będę grał gitarzystę który nie trzyma się stereotypu, moje kawałki będą różnorodne i nie będę brnął w jeden gatunek. Dryfuje między rockiem a rapem,  chcę też grać rocka innego i po prostu co mi podpadnie, myślę że jakoś to fajnie złoże. Zamierzam momentami wzbudzać kontorwersję, momentami wjeżdzać na sentyment i momentami po prostu czillować. Chcę też grać na ulicach Los Santos covery znanych piosenek, wszystko wyjdzie w grze. Moja postać widnieje też pod panelem plug'n'play, chcę utrzymywać się również z handlu narkotykami.

Imię i nazwisko postaci: Terrance Shackles
Numer konta postaci: 0160686976

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez mamut wonderboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**rebelshackles aktualnie stara się wyjść na prostą nie w dziedzinie muzycznej. Jego problem finansowy zapieczętowany wydatkami na garażowe studio jest powoli zażegnywany z pomocą czarnuchów stacjonujących nieopodal Vespucci Beach. Terrance podczas swoich dziennych pokazów muzycznych dość często przybija piątki z podejrzanie wyglądającymi kolesiami, z którymi wymienia się przedmiotami. Gitarzysta ma w planach wypuścić kawałek wcześniej nie spotykany na jego rockowym kanale i zacząć bardziej pokazywać się na mieście ze swoją gitarą elektryczną.**

 

2.png

3.png

4.png

rockstar lifestyle might not give up

5.png

Edytowane przez mamut wonderboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**rebelshackles ostatnio często pokazuje się na mieście, jego brzmienia elektrycznej gitary podbijają serca wielu mieszkańców Los Santos. Często jest widywany na imprezach, gdzie grzeje barek tylko po to by grać potem własną muzykę pod lokalem. Na ostatnim balecie w Phoenix Club rebelshackles wypromował kawałek swój jak i noRegrets manny z pomocą mikrofonu do komunikatów. **

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Edytowane przez mamut wonderboy
Specter i lurkin lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin