Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Redheads Café


Deathcore

Rekomendowane odpowiedzi

1730999989_redheadscafe3.png.ddbc80ba8b27df5126acdc8a6645c061.png

Redheads Café to kawiarnio-cukiernia założona w 2019r. przez Shirley Leroux. Jest to nowo powstały lokal gastronomiczny, opierający się głównie na tytułowej kawie, wszelkiej maści wypiekach, kończąc na słodkościach typu gofr czy naleśniki. W RHs Café zastać możecie rudowłosą kobietę - baristkę z zawodu, która pała ogromną miłością do swojej pracy. RHs Café ma w swojej ofercie również świeże owoce, herbatę różnego pochodzenia oraz suche przekąski takie jak herbatniki, biszkopty czy też orzeszki. Shirley kieruje się w życiu jednym bardzo ważnym dla niej zdaniem, które brzmi: ,,Nie jestem tym, co mnie spotkało - jestem tym czym postanawiam zostać.’’ Owe zdanie może świadczyć o tym, że Shirley robi to co kocha i jest to jej pasją. Hasłami ulokowanymi na czarnej kredowej tablicy są:


„Jeśli masz zmartwienie – napij się kawy, jeśli się cieszysz – napij się kawy, jeśli jesteś zmęczony – napij się kawy.”

„Zaniechał nawet picia kawy i oczywiście jego mózg przestał pracować.”

 

W Redheads Café panuje przyjemna atmosfera, wystrój wkomponowuje się w klimaty Paleto Bay, jednak jest coś co nie pasuje. Chodzi tutaj mianowicie o porządek utrzymywany przez personel w lokalu, co wręcz pozytywnie zaskakuje, patrząc na ogólny wygląd budynku z zewnątrz. Przechodząc nieopodal kawiarni można wyczuć charakterystyczny, unoszący się w powietrzu zapach kawy.

 

addtext_com_MDk0MzEzMzM5NzM2.jpg.33d84ee541a0faefbba7e3cfee0fc4cc.jpg
 

 

Shirley Leroux to rudowłosa baristka, pracująca na co dzień w swoim zawodzie. Po kilku latach pracy w jednej z lokalnych kawiarnio-cukierni, zaczętej jeszcze w czasach szkolnych, kiedy to chodziła do szkoły gastronomicznej, zdecydowała się na duży krok w przód. Do Paleto Bay przyjeżdżała jako mała dziewczynka, gdyż mieszkała tu jej babcia wraz z dziadkiem. Często zabierali ją na lody do pobliskiej cukierni, która w obecnych czasach dawno stoi zamknięta. Młoda baristka, dowiadując się o upadku jedynej cukierni w Paleto Bay - mieście, które na długo zapadło jej w pamięć przez malownicze krajobrazy, molo oraz widok na ocean, decyduje się na otworzenie własnej działalności. Wsparta finansowo przez rodziców porywa się na zaciągniecie kredytu, by wykupić porzucony budynek i przywrócić go do stanu sprzed kilkunastu lat, co wskazuje na staromodny wystrój kawiarnio-cukierni z przełomu lat 1990-2000.
 

addtext_com_MDk0MzI0MzM5NzQ2.jpg.bfe7e4b17f59b1d99621d58338334f2a.jpg

 

1920711545_Beztytuu.png.ea14e5a48c23536d5e28d6eff2bdb74d.png

Spoiler

unknown22.png.013b17433279d9b30012169f152c7ab3.png

 

 

addtext_com_MDk0NDExMzM5Nzc2.jpg.603d1e991f750097f937b7e05e24b0d5.jpg

 

1917559846_redheadsmenu2.thumb.png.139de711c4ac393c7e6e49f5264ea05a.png

 

addtext_com_MTU0MzQwNzkwNQ2.jpg.4ec1b79f4c65c3265fe3ed205566ce81.jpg

 

Email: (PW na forum)
Lifeinvader: https://li.v-rp.pl/pages/redheadscafe bądź https://li.v-rp.pl/shiiiirley

Numer telefonu: 528350
 

addtext_com_MTU0MzU4NzkwNg2.jpg.981a3f1c79f4144da735a6d7697ac8ad.jpg

 

Cześć! Z tej strony Deathcore. Wychodzę z inicjatywą lokalu gastronomicznego w postaci kawiarnio-cukierni, w której możecie miło spędzić czas, zagadując się z obecnymi tam, otwartymi na ludzi baristami/baristkami, wypić dobrą kawę czy też ucieszyć swoje kubki smakowe zajadając się jednym z wypieków z opcją dobrania do nich świeżych owoców. Mam zamiar prowadzić ten lokal w luźnej atmosferze, chcę, żeby wyglądało to jak typowa, amerykańska kawiarnia, w której po prostu można skorzystać z wi-fi, wyluzować się czy też odpocząć od pracy. Funkcjonariusze pewnie wiele by dali, by udać się na przerwie na kawusię czy też jakiegoś pączka. Jeśli chodzi o pomysły na rozwój mojego przedsiębiorstwa to mam w planach dodawać co jakiś czas nowości do karty menu, organizować coś w stylu napoju dnia, gdzie będą po prostu w dany dzień zniżki na ten produkt. Dodatkowo myślę nad rozwieszeniem swego rodzaju ulotek w dziale życia społeczności IC, ewentualna reklama w radiu Weazel News też wchodzi w grę. Temat o rekrutacji wrzucę po ewentualnym zaakceptowaniu mojego przedsiębiorstwa, w razie pytań proszę kontaktować się za pomocą discorda.
 

 

Edytowane przez Deathcore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin