Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Karach] Firel_Beast


Firel_Beast

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/811-firel_beast/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Karach
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Kasowanie discorda VSM Tattoo

Członek ekipy nakładający karę: Karach
Wyjaśnienie sytuacji: Przyznaje się popełniłem błąd pod wpływem emocji oraz sprzeczki na discordzie usunąłem discorda osoby, z którą ową sprzeczkę miałem, przemyślałem swoje zachowanie oraz uświadomiłem sobie moje dziecinne zachowanie. Po 4 miesiącach nie grania, dołączyłem na serwer, myślałem że okres bana minął, niestety tak nie było. Dostałem bana pod pretekstem dalszego odbywania kary. Myślę, że rok bana to długi okres czasu oraz już odbyłem 4 miesięczną przerwę, na której na pewno ochłonąłem. Nigdy więcej nie dam się ponieść emocjom oraz wyrażam skruchę. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Firel_Beast

tyrone 6 gestosc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej przez jakiś błąd ban, który otrzymałeś stracił ważność. Powinieneś go nadal odbywać, nikt go nie anulował o co dopytywałem resztę ekipy dlatego otrzymałeś go ponownie do dnia, który był ustalony wcześniej. 

Zapomniałeś jednak dodać jednej ważnej rzeczy w apelacji: po wróceniu na serwer - korzystając z broni, która została Ci z poprzedniej organizacji - urządziłeś sobie jako osoba bez panelu strzelanie do przypadkowych osób na South Central, z którymi nigdy wcześniej nie miałeś interakcji, tłumacząc się później na moim serwerowym pw, że to "dawna zwada". Potem na discord napisałeś mi, iż parę miesięcy temu grał tutaj gang, z którymi "mieliście burdę". Serio? Totalny absurd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzyłem wcześniej na forum czy ban nadal był aktywny, po prostu mi się nie chciało zmieniać hasła a wymagało to forum więc nie wiedziałem czy nadal mam bana bo nie pamiętałem o dacie nadania oraz okresu trwania bana. Akcja z driveby była krzywa i przyznaję się, że z tym graczem nie miałem interakcji więc za to przepraszam i nie będe apelować o odblokowanie owej postaci. "Wydaje mi się, że po zauważeniu iż jakimś cudem możesz wejść na serwer mimo banicji chciałeś po prostu sobie poodwalać."  Odnosząc się do tego to grałem 10 godzin bez żadnej skargi oraz żadnego dma i krzywej akcji. Oprócz jednego random sniper dm na moją osobę pod kortem na chamberlain hills. Chciałbym wrócic do normalnej sprawiedliwej rozgrywki, która była przez cały okres czasu na nowej postaci. Za to co zrobiłem nie będę się bronić bo wiem, że zjebałem i za to przepraszam.

tyrone 6 gestosc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu, żeby dalej trzymać cię na tym banie. Usunięcie Discorda VSM Tattoo było ciosem poniżej pasa, ale przeczekałeś już dość trochę czasu i wydaje mi się, że można znowu dać ci szansę. Wracaj do gry, ale po tym, o czym wspomniał tutaj whisper, z całą pewnością będziemy mieć cię na oku i jeżeli podobna sytuacja się powtórzy, zostaniesz odpowiednio ukarany.

Bydlak16, Klonek i Firel_Beast lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin