Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ODRZUCONE] Najlepsze zabezpieczenie anti-cheat


wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.08.2020 o 16:18, Lopez napisał:

Dajecie za przykład WIELKIE PLATFORMY RP, które są chujowym porównaniem względem polskich serwerów. Tam robią przesiew graczy bo mają ich aż za dużo, a tutaj każdy sie martwi czy Ci gracze w ogóle będą xD

Czyli spoko jest przekładanie ilość>jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio zal wam poswiecic 15 minut na napisanie jakiegos zwiezlego tekstu mowiacego chociazby gdzie graliscie, jak graliscie i co planujecie grac tutaj na serwerze? xD

no chyba ze juz przez te 15 minut lepiej zapierdalac na /duty w knajpie i po dwoch dniach kupic nowego draftera zeby sie wozic pod urzedem to wielkie pozdro dla was 

nashi i Sons lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, siarinho napisał:

Czyli spoko jest przekładanie ilość>jakość?

jeżeli chcesz grać w 30 osób to dobra, ale ja wole miec wiecej graczy z którymi mógłbym wejść w interakcje i ewentualnie móc nauczyć ich gry jeżeli mają z tym problem. Jeżeli ktoś jest zakutym łbem, który nie ogarnia podstaw tego trybu to tak czy siak supporterzy go wyłapią więc na chuj wam jakis test gimnazjalny, który tylko odstraszy ludzi? Już wyżej napisałem, że przesiewanie graczy stosuje sie kiedy masz ich nadmiar, a nie kiedy ich brakuje

 

Ja jeżeli nie byłbym przekonany do serwera to nawet jeżeli umiem grać to nie chciałoby mi sie poświęcać kilkudziesięciu minut na pisaniu jakiegoś gówna który ma nijakie zastosowanie. Graczy nie bedzie kilkaset i nie będą sie wpierdalać na serwer drzwiami i oknami jak na gta world, a supporterów jest garstka i jestem pewny, że sobie poradzą z wyłapywaniem osób, które nie powinny tu grać, żadne testy nie są do tego potrzebne

 

Piszecie o tych testach jakby to miało decydować o poziomie na serwerze gdzie każdy zjeb będzie potrafił to zdać bo albo to będzie w chuj łatwe, albo przekopiuje od kogoś i tyle. Jedyne kogo zatrzymają te testy to jakichś jaśków co nie bedą wiedzieli jak sie tutaj znaleźli

Mitsu i tomaszWKE lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lopez napisał:

jeżeli chcesz grać w 30 osób to dobra, ale ja wole miec wiecej graczy z którymi mógłbym wejść w interakcje i ewentualnie móc nauczyć ich gry jeżeli mają z tym problem. Jeżeli ktoś jest zakutym łbem, który nie ogarnia podstaw tego trybu to tak czy siak supporterzy go wyłapią więc na chuj wam jakis test gimnazjalny, który tylko odstraszy ludzi? Już wyżej napisałem, że przesiewanie graczy stosuje sie kiedy masz ich nadmiar, a nie kiedy ich brakuje

 

Ja jeżeli nie byłbym przekonany do serwera to nawet jeżeli umiem grać to nie chciałoby mi sie poświęcać kilkudziesięciu minut na pisaniu jakiegoś gówna który ma nijakie zastosowanie. Graczy nie bedzie kilkaset i nie będą sie wpierdalać na serwer drzwiami i oknami jak na gta world, a supporterów jest garstka i jestem pewny, że sobie poradzą z wyłapywaniem osób, które nie powinny tu grać, żadne testy nie są do tego potrzebne

 

Piszecie o tych testach jakby to miało decydować o poziomie na serwerze gdzie każdy zjeb będzie potrafił to zdać bo albo to będzie w chuj łatwe, albo przekopiuje od kogoś i tyle. Jedyne kogo zatrzymają te testy to jakichś jaśków co nie bedą wiedzieli jak sie tutaj znaleźli

Tak samo jak zakładasz, że na serwerze nie będzie tłumów, można założyć, że tłumy będą. Bo serwer w tym momencie rozwojowym, może być zagadką, gdyż już ściągnął sporą rzesze graczy RP z innych, większych platform znudzonych rozgrywką tam. Napisanie szybkiej opisówki nie powinno zajmować dużo czasu osobom, które zapisują się na rozgrywkę opartą na pisaniu roli swojej postaci w świecie wirtualnym. To chyba logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, siarinho napisał:

Tak samo jak zakładasz, że na serwerze nie będzie tłumów, można założyć, że tłumy będą. Bo serwer w tym momencie rozwojowym, może być zagadką, gdyż już ściągnął sporą rzesze graczy RP z innych, większych platform znudzonych rozgrywką tam. Napisanie szybkiej opisówki nie powinno zajmować dużo czasu osobom, które zapisują się na rozgrywkę opartą na pisaniu roli swojej postaci w świecie wirtualnym. To chyba logiczne.

co byś zrobił nie będzie tłumów, będzie conajwyzej peak graczy w pierwszych dniach rozgrywki i to tyle. Pytanie jak widzisz "test" dla graczy, czy to ma być opis postaci na 150 znaków, czy biografia, opis wszystkich pojęć RP i zasad panujących na serwerze, oraz scenario jak na gta world. Nawet jeśli to ma być jedynie krótki opis to i tak ktoś będzie musiał to sprawdzić i zatwierdzić, przy takim napływie graczy jaki przewidujesz myślisz, że na pewno obecna kadra supporterów będzie miała czas na sprawdzanie tyle podań? Będzie z tym w chuj roboty, w chuj zamieszania i po co? Skoro już wyżej wytłumaczyłem, dlaczego ten test jest zupełnie niepotrzebny i na nic sie nie zda.

Szybki lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Lopez napisał:

jeżeli chcesz grać w 30 osób to dobra, ale ja wole miec wiecej graczy z którymi mógłbym wejść w interakcje i ewentualnie móc nauczyć ich gry jeżeli mają z tym problem. Jeżeli ktoś jest zakutym łbem, który nie ogarnia podstaw tego trybu to tak czy siak supporterzy go wyłapią więc na chuj wam jakis test gimnazjalny, który tylko odstraszy ludzi? Już wyżej napisałem, że przesiewanie graczy stosuje sie kiedy masz ich nadmiar, a nie kiedy ich brakuje

na samych betatestach w szczycie bylo 70 osob, a to byly tylko betatesty czyli otwarta rozgrywka ktora oferowala tylko zwykla gre. mozemy raczej spokojnie przyjac, ze na starcie (po reklamie i po "zwabieniu" graczy) serwer osiagnie prog 100 osob i wtedy glownie ludzie beda chcieli zostac tutaj na dluzej jezeli: 

a) jest wszystko gites skryptowo

b) jest stosunkowo wysoki poziom rp (czyli to co można wywalczyć poprzez napisanie krotkiej, 10/15 minutowej aplikacji)

 

8 godzin temu, Lopez napisał:

Ja jeżeli nie byłbym przekonany do serwera to nawet jeżeli umiem grać to nie chciałoby mi sie poświęcać kilkudziesięciu minut na pisaniu jakiegoś gówna który ma nijakie zastosowanie. Graczy nie bedzie kilkaset i nie będą sie wpierdalać na serwer drzwiami i oknami jak na gta world, a supporterów jest garstka i jestem pewny, że sobie poradzą z wyłapywaniem osób, które nie powinny tu grać, żadne testy nie są do tego potrzebne

 

Piszecie o tych testach jakby to miało decydować o poziomie na serwerze gdzie każdy zjeb będzie potrafił to zdać bo albo to będzie w chuj łatwe, albo przekopiuje od kogoś i tyle. Jedyne kogo zatrzymają te testy to jakichś jaśków co nie bedą wiedzieli jak sie tutaj znaleźli

nijakie zastosowanie? caly watek mowi ci jakie jest zastosowanie aplikacji, a ty pozniej piszesz ze jest nijakie xD

im wiekszy poziom tym wiecej graczy bedzie chcialo przyjsc, najbardziej liczy sie jednak pierwszy rytm wejścia serwera i to czy utrzyma 100 graczy, bo pozniej ludzie patrzą tylko na liczby i jak widza 200 graczy to pomysla "spoko musza sie zajebiscie bawic skoro stale 200 osob" i tez bedzie chcial sprobowac, ale samo wejscie bedzie wymagac od niego MINIMUM pracy - czyli napisanie aplikacji - i w tym momencie sam sobie uświadomi czy jest sens bawic sie z innymi w przyjemny sposob czy lepiej isc na masowke na inne serwery

 

dla mnie ta aplikacja nie robi zadnej roznicy bo chce pograc, zobaczyc jak to tutaj bedzie wygladac i jezeli mam stracic te 15 minut na napisanie aplikacji to i tak czuje ze to lepsza opcja niz zamkniety serwer po dwoch tygodniach z powodu odwalaczy i hujowego rp

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, insxft napisał:

na samych betatestach w szczycie bylo 70 osob, a to byly tylko betatesty czyli otwarta rozgrywka ktora oferowala tylko zwykla gre. mozemy raczej spokojnie przyjac, ze na starcie (po reklamie i po "zwabieniu" graczy) serwer osiagnie prog 100 osob i wtedy glownie ludzie beda chcieli zostac tutaj na dluzej jezeli: 

a) jest wszystko gites skryptowo

b) jest stosunkowo wysoki poziom rp (czyli to co można wywalczyć poprzez napisanie krotkiej, 10/15 minutowej aplikacji)

masz naiwny tok myślenia jak 12 letnie dziecko.  Napisze już trzeci raz, że jakiś teścik ósmoklasisty nie przyczyni się w ogóle do wzrostu poziomu bo:

a) Będzie łatwy do napisania, jeżeli to faktycznie ma być opis postaci który można napisać w 10 minut, wtedy to nie będzie żadna weryfikacja bo jedyne kogo zatrzyma to jakiegoś maćka co nawet nie wie na jakim serwerze sie znalazł

b) Ludzie i tak to rozwiążą z palcem w dupie, bo nawet osoby co są zakutymi łbami znają podstawową teorie jak powinno się grać rp i każdy debil potrafi opisać swoją postać. Co za tym idzie ludzie co grają dosyć miernie i tak sie przedostaną przez ten wasz test i skutek będzie nijaki, jedyne co to supporterzy będą mieli o wiele wiecej roboty, a ludzie będą się zniechęcać bo będą musieli czekać aż im zaakceptują podanie o które i tak nikt nie daje jebania bo jest useless

55 minut temu, insxft napisał:

nijakie zastosowanie? caly watek mowi ci jakie jest zastosowanie aplikacji, a ty pozniej piszesz ze jest nijakie xD

im wiekszy poziom tym wiecej graczy bedzie chcialo przyjsc, najbardziej liczy sie jednak pierwszy rytm wejścia serwera i to czy utrzyma 100 graczy, bo pozniej ludzie patrzą tylko na liczby i jak widza 200 graczy to pomysla "spoko musza sie zajebiscie bawic skoro stale 200 osob" i tez bedzie chcial sprobowac, ale samo wejscie bedzie wymagac od niego MINIMUM pracy - czyli napisanie aplikacji - i w tym momencie sam sobie uświadomi czy jest sens bawic sie z innymi w przyjemny sposob czy lepiej isc na masowke na inne serwery

 

dla mnie ta aplikacja nie robi zadnej roznicy bo chce pograc, zobaczyc jak to tutaj bedzie wygladac i jezeli mam stracic te 15 minut na napisanie aplikacji to i tak czuje ze to lepsza opcja niz zamkniety serwer po dwoch tygodniach z powodu odwalaczy i hujowego rp

A ja Ci z kolei napisałem już trzeci raz dlaczego jest nijakie i to uargumentowałem, ty za to jedyne co piszesz to podania = większy poziom i huj, tak musi być, chuj w to, że realia są inne i porównujecie sytuacje tego serwera do międzynarodowych serwerów, które mają po 600 graczy i muszą ich przesiewać bo inaczej napłynełoby im 1000 randomowych maćków w jeden dzień i z tym nawet supporterzy by sobie nie poradzili. Tutaj z kolei jak sam przyznałeś graczy będzie 100, większość z nich to najpewniej bedą gracze z ls stories, deva czy innej lski jeden chuj zresztą. Większość osób raczej wie na jakim serwerze chce grać, jedynie może być pare przypadków, że wbije jakiś maciek z nickiem Mateusz Kapelusz gdzie dostanie bana po 2 minutach od supportera i chcecie wprowadzać jakieś testy tylko po to, by takie maćki nie wbijały? xD Przypomne, że te testy to dużo pierdolenia dla graczy jak i dla samych adminów i czy to jest gra warta świeczki skoro i tak większość osób wie jak grać, przynajmniej w teorii, a takie maćki to są wyrywkowe przypadki które mogą być usuwane z serwera w minute

 

Zresztą kurwa mając 100 graczy chcecie być rewolucyjni w polskim community i wprowadzać jakieś testy jakby to miało w czymś pomóc, kiedy inne o wiele większe serwery - lsrp, ls stories, dev radzą sobie jakoś bez tego od samego początku i nikt tam nie daje jebania o jakieś głupie podania. Naiwnie chcecie wierzyć, że poprawicie tymi aplikacjami poziom na serwerze, ale rzeczywistość jest inna i tylko będzie więcej zamieszania. Lepiej otworzyć się na nowych graczy, a nie zamykać się w grupkach pseudo elit rp, ja mam wyjebane czy jakiś wyrywkowy mateusz kapelusz do mnie podbiegnie, skoro i tak wiem, że za minute dostanie bana, wole za to pograć sobie z większą ilością graczy którzy może nie grają zbyt dobrze, ale zawsze ich można nauczyć gry

Mitsu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lopez napisał:

masz naiwny tok myślenia jak 12 letnie dziecko.  Napisze już trzeci raz, że jakiś teścik ósmoklasisty nie przyczyni się w ogóle do wzrostu poziomu bo:

a) Będzie łatwy do napisania, jeżeli to faktycznie ma być opis postaci który można napisać w 10 minut, wtedy to nie będzie żadna weryfikacja bo jedyne kogo zatrzyma to jakiegoś maćka co nawet nie wie na jakim serwerze sie znalazł

b) Ludzie i tak to rozwiążą z palcem w dupie, bo nawet osoby co są zakutymi łbami znają podstawową teorie jak powinno się grać rp i każdy debil potrafi opisać swoją postać. Co za tym idzie ludzie co grają dosyć miernie i tak sie przedostaną przez ten wasz test i skutek będzie nijaki, jedyne co to supporterzy będą mieli o wiele wiecej roboty, a ludzie będą się zniechęcać bo będą musieli czekać aż im zaakceptują podanie o które i tak nikt nie daje jebania bo jest useless

1) mowisz o jakichs realiach i rzeczywistosci ktore nie maja jeszcze bytu bo serwer nie wystartowal i nie wiesz czego mozesz sie spodziewac nawet po tych kasztanach co beda chcieli niszczyc gre - to jest dopiero naiwne myslenie, bo sadzisz ze supporterzy (wolontariusze - robia za darmo) beda wszedzie (moze na poczatku administracji bedzie wiecej za dnia, ale to tez utopijna wersja) i co minute beda specowac innego goscia na serwerze, co jest niesamowicie naiwnym mysleniem 

2) nikt nie napisal ze musimy ograniczac sie tylko do historii postaci, zawsze mozna zapytac o kilka punktow z regulaminu, jakis segment z odpowiedziami na temat granego uniwersum. to jest zajecie na max 15 minut, ktore pokaze ze ktos chce grac na tym serwerze i jest nim po prostu zainteresowany, ma to tez swoje minusy czyli odrzuca swiezych graczy ktorym nie chce sie nawet regulaminu przeczytac i jednego watku z opisem uniwersum xD

3) najpierw piszesz ze te testy beda tak latwe ze nawet zakuty leb maciek 12 lvl je przejdzie a pozniej piszesz ze przez te same testy bedziemy sie zamykac w jakims kregu zaawansowanych elit rp o ktorych nikt wczesniej nawet nie pomyslal xD 

4) poniekad te testy maja tez spelniac role nauczania gry, bo zeby na nie odpowiedziec musisz przeczytac z dwa/trzy watki na forum i jakas tresc z tych tematów zapamietasz do dalszej rozgrywki, a jednoczesnie nie popelnisz bledow rozgrywki dzieki nim

5) jasne, mozemy pojsc na utopijna wersje i liczyc na aktywnosc administracji 24/h lub mozemy chociaz na sam poczatek serwera sprobowac z tymi aplikacjami zeby na starcie nie bylo syfu, a potem - jesli nie przyniesie to skutkow - wrocic do otwartej rozgrywki, po prostu nam wszystkim chodzi o to zeby zrobic przesiew graczy ktorzy chca sie wykazac kreatywnoscia i postarac sie pokazac z dobrej strony oraz graczy ktorzy przychodza celowo odpierdalac lub nie interesuje ich poprawna rozgrywka z okreslonymi zasadami (a tych w pierwszych tygodniach bedzie wzmozona ilosc) 

 

to ma byc po prostu cos na zasadzie profilaktyki przed zjebami (wymuszenie przeczytania kilku watkow), nic wiecej, zadne tworzenie gron elit rp bo nikomu nawet to przez mysl nie przyszlo XD

 

Edytowane przez insxft
Sons lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin