Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Kryptowaluty


Ajman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No, właściwie to załamanie będzie na giełdzie, bo Binance został pozwany za rzekome pranie pieniędzy. No i jak można spojrzeć po ostatnim twittcie Muska ethereum się ostro załamało,  -100 procent mam ; (   także zrobił wszystkich w chuja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak za dzieciaka kilkanaście lat temu się kopało bitcoina, bo to było na topie... kilka lat później można było nim płacić np. na zalukaj chociażby

teraz sobie pluję w brodę, bo gdzieś to mam tylko dyski ze starych laptopów i kompa mam pouszkadzane (próbowałem odpalić ale tylko dziwny dźwięk słychać)

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jesus napisał:

pamiętam jak za dzieciaka kilkanaście lat temu się kopało bitcoina, bo to było na topie... kilka lat później można było nim płacić np. na zalukaj chociażby

teraz sobie pluję w brodę, bo gdzieś to mam tylko dyski ze starych laptopów i kompa mam pouszkadzane (próbowałem odpalić ale tylko dziwny dźwięk słychać)

pytanie co masz tam uszkodzone, bo jeśli piny to może być słabo. Rozumiem hard wallet ale to zainstaluj portfel na innym kompie i wpisz fraze odzyskiwania i jaki to dysk talerzowy czy ssd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marsu12 napisał:

pytanie co masz tam uszkodzone, bo jeśli piny to może być słabo. Rozumiem hard wallet ale to zainstaluj portfel na innym kompie i wpisz fraze odzyskiwania i jaki to dysk talerzowy czy ssd?

talerzówka, panie te dyski mają już prawie 15 lat 😄

jak podpiąłem dysk do kompa to taki dźwięk tylko słychać tonowy i nic się nie działo więcej

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

aktualna strata w okolicach ponad 50% kapitału. Za tyle ile ostatnio kupiłem ETH w tym momencie mógłbym mieć z 3 - no ale trudno. Nikt nie spodziewał się majowego załamania rynku, także hold i może w 2021 pęknie nowe ATH w co wierzę przy wejściu ETH 2.0

natomiast szkoda, że wiele sił działa teraz na giełdy kryptowalut i to w negatywnym sensie. Dziś oficjalnie UK zamknęło dostęp Brytyjczyków do korzystania z Binance więc teraz na dniach mogą być kolejne spadki, choć liczę, że Brytyjczycy nie sprzedadzą aktyw na takich spadkach i wszystko powędruje do portfeli z giełd. Czekam na moment, gdy BTC osiągnie na dniówce 42k to będziemy mogli myśleć nad nowym ATH - w tym momencie jest kiepsko. Chociaż na duchu podnosi myśl, że BTC zaczynają się interesować nie tylko przedsiębiorstwa prywatne, ale też państwa więc wkrótce BTC może osiągnąć kuriozalne ceny w co mam nadzieję. 

Dla osób, które zamierzają w to wejść i zastanawiają się czy warto - jak nie teraz, to nigdy lepszej okazji na tak łatwy pieniądz nie znajdziecie. Uśredniajcie ceny, nie wchodźcie all in w jedno aktywo i powinno być cacy. Sam plułem sobie w brodę, że nie zostawiłem nic USDT w kieszeni na te spadki. Pieniądze zamrożone - póki nie sprzedane, to bez straty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin