Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gastronomia] Whipped Cream


F2K

Rekomendowane odpowiedzi

logo1.png.87feb739bc679dbd9a12f88ba91d4d03.png
 

Victoria Davis, młoda kobieta która w swoim życiu ze względu na ścieżkę kariery zawodowej przeżyła wiele, zdobywając doświadczenia z wielu dziedzin, jest w stanie zabłysnąć na rynku działalności gospodarczych idealnie wpasowując się w zapotrzebowania klientów - tak też narodził się pomysł stworzenia prostej, jednocześnie profesjonalnej kawiarni, która podbije podniebienia klientów. Whipped Cream nie ma być kolejną kawiarnią oferującą zwykła kawę, ma być to miejsce spotkań, biznesów oraz możliwości spędzenia wspólnego czasu z drugą połówką, tak też od ostatnich miesięcy w biznesie jest, stali klienci z dnia na dzień czują niemalże potrzebę przyjścia do kawiarni, rozsiadając się wygodnie na kanapie - czując zapach palonej kawy oraz świeżego ciasta, klienci którzy pojawiają się w lokalnej kawiarni, nie traktują tego miejsca jako zwykłego biznesu, jest to ich drugi dom, z czasem stał się nowym miejscem pracy, gdzie w zaciszu przy relaksacyjnej muzyce można ze spokojem na twarzy usiąść i zająć się swoimi sprawami.

 

lokalizacja1.png.034e0f7e80a9b112bad49ccc28c7a12c.png

 

Spoiler

717dWqB.png

Lokalizacja: Vitus Street / Bay City Ave.
Właścicielka: Victoria Davis
Kontakt: 847014

menu1.png.76493d8a2e66402228df4632de3c007a.png

Spoiler

menu.thumb.png.378c5babbe8847f1c5d0a62f0a034875.png

((ceny zostaną zmienione gdy aplikacja zostanie przyjęta))
character1.png.e96df8fb61223fa21a97c908e41e9b15.png

Spoiler


Hej, jestem Finn i mam 20 lat. Piszę aplikację z chęcią otworzenia kawiarni która idealnie się wpasuje w tętniące życiem miasto. Pomysł na otworzenie kawiarni pojawił się gdy zauważyłem że na serwerze nie ma miejsca gdzie gracze mogą spotkać się o porannej porze i porozmawiać ze sobą popijając do tego gorącą kawę czy zimnego Shake lub zamawiając drugie śniadanie na wynos do pracy. Myślę że ważną informacją jest też to że jestem nowym co nie zmienia faktu iż serwer naprawdę mnie zainteresował o czym może świadczyć ilość godzin które spędziłem grając na mojej postaci. Jeśli chodzi o moje doświadczenie z RolePlay to jest one spore, miałem już okazje odgrywać przeróżne postacie na wielu projektach i platformach głównie była to platforma mta:sa co może już wam nieco podpowiedzieć o jakim serwerze jest mowa. Mam nadzieje że zostanie mi dana szansa której na pewno nie zmarnuje.

 

Edytowane przez Wesley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin