Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio tatuażu/Salon fryzjerski] CUTINK


Blast

Rekomendowane odpowiedzi

asdasd.jpg

 

CUTINK to w przeszłości tylko i wyłącznie salon tatuażu kojarzony z nazwą DINK Dong, a teraz to coś więcej. Po kilkumiesięcznych staraniach właściciela salonów Dino's Barber Shop i DINK Dong (tj. Dino Costa) z urzędem miasta udało się uzyskać zgodę na wykupienie lokalu obok ówczesnego studia i zgodę na połączenie obu firm w jedną. Przedsięwzięcie to kosztowało właściciela ogromnych sum pieniędzy oraz nerwów - lecz udało się. Teraz CUTINK to klimatyczne miejsce, miejsce dla pasjonatów tatuażu ale i również ludzi, którzy pragną zadbać o swój wygląd jeżeli chodzi o włosy. Wszystko w jednym miejscu, czyż nie wygodniej? Ponadto posiadamy wysoko wyszkolony sztab pracowników w obu tych dziedzinach. Sam Dino (właściciel) jest bardzo znanym barberem w mieście Los Santos. Lokal znajduję się przy skrzyżowaniu Cortes St./Magellan Avenue (ówczesna lokalizacja DINK Dong). Oba zawody wymagają od pracownika precyzji w wykonywanych działaniach, więc wszystko się ze sobą pokrywa.

 

 Salon świadczy usługi tatuowania oraz strzyżenia. Można wykonać u Nas projekt od podstaw, przyjść z własnym konceptem czy równie dobrze skorzystać z dostępnej dużej bazy wzorów. Umówić na usługę można się na kilka sposobów: mailowo, telefonicznie, osobiście.

 

 

 

Cześć. W tym miejscu kiedyś był salon DINK Dong, ale trochę się zmieniło. Po długich rozmowach z opiekunami biznesów dostałem możliwość połączenia obu biznesów w jedno miejsce i jeden panel. Otrzymałem zaufanie z ich strony i postaram się tego nie zepsuć. Chcę stworzyć miejsce, które będzie aktywne i klimatyczne. Wydałem dużo dolarków i czasu, aby zrobić wnętrze obu tych salonów. Mam nadzieje, że będzie to fajne miejsce do gry na Vespucci. Jeżeli ktoś z Was chce pograć sobie tatuatora bądź barbera to zapraszam serdecznie. Oczywiście nie można, co zaznaczam pracować na jednej postaci we dwóch profesjach. Nie zobaczycie w salonie gościa co robi dziary, ale będzie Wam oferował fryzurki - NIE. Wszystko reguluje panel i to, że dostęp do obu komend mam tylko ja. Zapraszam do gry! Pozdro 😉

 

 

 

Grafika i tekst: Blast

 

Edytowane przez Blast
MadeMan, Eliteq, Kenni i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin