Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/zeruwek] xenony


xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/1340-xenony/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/3032-zeruwek/
Powód składania skargi: Strzelanie w centrum-
Wyjaśnienie sprawy: Stałem sobie z moim kolegą IC w centrum w sumie to obok parkingi na przy plaży, normalnie graliśmy ic itd a nastepnie podbił gracz zeruwek i
a nastepnie zaczą się kłócić z moim kolegą akcja była dynamiczna, postanowiłem wyciągnąć maczete i podejść do niego aby wyjaśnić o co mu chodzi aodegrał na do czy Joe trzyma maczerte po czym odpisałem ze tak a on wyciągna pistolet i zaczą szcelać do mnie
Dowody: niestety nie mam ale prosił bym o sprawdzenie logów

Dolan i krystiiian lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, jako ze wrocilem troche wczesniej
tak jak na ss'ie wyzej od @homochromia wyjales maczete z /p, trzymales ja w reku. Myslalem ze wyjales ja drugi raz przypadkiem, to napisalem na /do czy wyjales maczete. Odpisales, ze tak wiec puscilem /me patrzac, ze facet wyciaga maczete wyciagnal pistolet i oddal strzaly w goscia. Po calej akcji i banie Twojego kolegi, zaczales pisac ze ''bron biala to biala a czarna to czarna'' (??), porownywac kij golfowy do maczety, mowiac ze niby to to samo. Czlowieku myslisz w jakis sposob? Co bys zrobil, jakbys mial na sobie cos co uratowaloby Ci zycie, a koles wyciagnal na ciebie maczete i moglby Cie w kazdym momencie nim pochlastac?
Jak dostane powtorke z kawalka zajscia, to tutaj wysle.

A tutaj ss od ziomka, ktory dostal bana
image.png.40173d57ff7c5d88e9a8d0afdaf80c42.png
 

Edytowane przez zeruwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miałeś na myśli pisząc że rostrzelałem całe centrum, rozwaliłem typa który nawet nie byl w tej akcji a zaczął strzelać do ciebie i do każdego i tylko jego, ale na mnie poszły reporty bo rozwaliłem typa który odwalił maniane, był na parkingu veapucci i strzelał do ciebie i ja rozstrzelałem tylko jego, suppek mi napisał że pomylił się z banem na 365 mogę dać ssy, w mojej apelacji którą dałem do sprawdzenia napisał że to ja zrobiłem afganistan a tak nie było to mój ziomek wyciąga maczeta a zeruwka rozpoczął strzelaline, więc nie wiem o co chodziło supporterowi jak ja rozjebałem typa który strzelał do zeruwki a nie powinien bo nawet w akcji nie był. To nie ja cię rostrzelałem tylko jakiś typ po za akcja, lezał na bw bo go rozwaliłem na drodze. 

Edit: potem podbiegłem do ciebie i odwaliłem syfa ładując w twoją postać magazynek

Edytowane przez Noof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem napisałem że "broń biała to biała a czarna to czarna" po prostu chodziło mi o typ broni a porównanie maczety z kijem do golfa chodziło mi o jej kategorie czyli broń białą, chyba tego nie skumałeś ale to mniejsza potem zacząłeś cisnąć beke zemnie i pisałeś że się pogrążam i nakłaniałeś trefixa do zbanowania mnie, pisalem ci w gierce że maczetę wyciągnąłem i nie zamierzałem jej uzyć, tak samo ty mogłeś zrobić wyciągając klamkę i mnie postraszyć a nie strzelać do mnie w centrum więc widzisz są róznice pomiędzy tymi rzeczami

krystiiian lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniose się do ssa, napisałem to do zeruwki, wybuchłem śmiechem że to ja dostałem bana na 365 dni za to że rozwaliłem strzelałem a te dwa gagatki chodzi mi o tego rnandoma który strzelał i zeruwke który zaczął ustalmy jeszcze to zeruwka zaczął strzelaline potem postrzelił go random co odwalił maniane i ja tego randoma, rozwaliło mnie to że ja dostałem bana bo reportowali mnie gracze bo pewnie tylko mów nick widzieli, potem mi support napisał pod apelacja że to ja zrobiłem afganistan i zagrałem miasto widmo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako świadek całej sytuacji pozwolę że odniosę się w tej skardze w obronie gracza @zeruwek. Staliście na cornerze w dwie/trzy osoby i ktoś z was napisał na czacie In Character że jeden drugiemu może opchnąć prochy za kwotę 4.000$, wyżej wymieniony gracz to wychwycił, czyli jego postać mogła to usłyszeć więc do Was podbił; nie wiem co dalej się działo w tej gadce bo nie dopytywałem się o szczegóły, wiem tylko że rozmowa skończyła się tym że @xenony wyjął maczetę. @zeruwek jak najbardziej miał prawo również broń, która dodatkowo przeważała i stawiała go na wygranej pozycji; tutaj również nie wiem czemu doszło do strzałów ale skoro w takich miejscach jak środek Vespucci Beach są ustawione cornery to jak najbardziej jest tam też miejsce na jakiekolwiek akcje kończące się bójką i/lub strzelaniną jeśli jest taka potrzeba. Jeśli Ty, @xenony straciłeś te parę tysięcy na cornerze to nie ma co płakać o wirtualną gotówkę i na zachętę do dalszej gry rzezimieszka handlującego dragami to mogę ci pokazać parę cornerów na serwerze, o których odziwo nikt nie wie (sprawdzałem paręnaście razy). Oficer off-duty zachował się trochę chujowo grając lokalnego bohatera, ów gracz robiąc sobie cardio góralem po Vespucci Beach akurat omijał trzyosobową grupę rzezimieszków, którzy byli uzbrojeni i mimo tego że widział że mają broń bo się przed chwilą strzelali to ten na pewniaka zsiadł z roweru i postanowił uśpić grupę stojącą po drugiej stronie ulicy. Ale najbardziej mnie ciekawi zachowanie lokalnego bohatera, który po tym jak (chyba) uśpił oficera postanowił zabawić się w terrorystę i zaczął oddawać strzały w wszystko co się rusza xD oczywiście chłopak dostał bana ale i tak bardzo mnie ciekawi co ten gracz miał w głowie żeby odjebać takie gówno a jeszcze bardziej mnie ciekawi skąd gracze centrum biorą broń białą i broń palną, najwidoczniej ograniczenie kupna broni białej nie pomogło i w środku Vespucci Beach nadal dochodzi do trzody. Zamieszczam jeszcze na dole jedno minutową powtórkę, która została lekko przyspieszona w momencie, w którym jakiś bentrum piłował do mnie pizdę, specjalnie jej nie przycinałem żeby nie było problemów o jakieś krycie potencjalnych dowodów na gracza @zeruwek, więc jeśli ktoś chce robić ultra dochodzenie to wystarczy zwolnić powtórkę w przyspieszonym momencie, oprócz tego widać tam całe zajście od początku do końca. To tyle ode mnie, mam nadzieję że jakoś pomogłem w rozwiązaniu sprawy z skargą @xenony na gracza @zeruwek
 

 

0:12 - @zeruwek oddaje dwa strzały w stronę @xenony
0:15 - lokalny bohater z Police Departament zsiada z rowerka i oddaję strzały z drugiej strony ulicy w stronę bandytów

0:21 - chłop który siedzi już na banie zabawił się w hitmana i rozjebał całe bentrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xenony napisał:

owszem napisałem że "broń biała to biała a czarna to czarna" po prostu chodziło mi o typ broni a porównanie maczety z kijem do golfa chodziło mi o jej kategorie czyli broń białą, chyba tego nie skumałeś ale to mniejsza potem zacząłeś cisnąć beke zemnie i pisałeś że się pogrążam i nakłaniałeś trefixa do zbanowania mnie, pisalem ci w gierce że maczetę wyciągnąłem i nie zamierzałem jej uzyć, tak samo ty mogłeś zrobić wyciągając klamkę i mnie postraszyć a nie strzelać do mnie w centrum więc widzisz są róznice pomiędzy tymi rzeczami

tak jak pisalem wczesniej, wyobraz sobie sytuacje w prawdziwym zyciu. Tytek wyslal powtorke z sytuacji, gdzie widac ze @Noofstrzela do wszystkiego co oddycha i sie rusza, zanim napiszecie skarge to nazbierajcie chociaz dowodow chlopaki 😎🤙

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema mordy powtórka jest tak zrobiona że ho ho, nie strzelałem di każdego tylko strzelałem do tej ddrugiej osoby tytek nie zobaczył za siebie ze ten głąb co strzelał do zeruwki lezał tam gdzie strzelałem, na nagraniu widać że strzelam w kobiete a tak naprawde z kadrem był typ który odjebał maniane nawet nie był powiązany z akcja

Strzelałem do tego białasa tylko co strzelał do zeruwki, wbiłem mu bw więc tam musiał leżeć. 

Edytowane przez Noof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Noof napisał:

Siema mordy powtórka jest tak zrobiona że ho ho, nie strzelałem di każdego tylko strzelałem do tej ddrugiej osoby tytek nie zobaczył za siebie ze ten głąb co strzelał do zeruwki lezał tam gdzie strzelałem, na nagraniu widać że strzelam w kobiete a tak naprawde z kadrem był typ który odjebał maniane nawet nie był powiązany z akcja

Strzelałem do tego białasa tylko co strzelał do zeruwki, wbiłem mu bw więc tam musiał leżeć. 

nie mam nagrania z tego, ale widzialem jak @tetiuciekal od sytuacji i bedac prawie przy irish pubie dostal od Ciebie tapa i zaliczyl zgona XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie dowód, bo wiem że postrzeliłem typa który strzelał gnatem a nie tetiego, więc po co ściemniasz?

chłopie naprawdę, nie wierze w to co piszesz, wpieprzysz że rozjebałem centrum całe chodź rozwaliłem jednego gości z gnatem który nie był nawet z akcja powiązany, teraz nagle pierdolisz że rozjebałem tetiego, argumenty ci się kończą widzę bo nie wspomniałeś o tym nigdzie indziej, więc jak nie dostane dowodu że to ja go postrzeliłem to siedź cicho, po za tym twoja skarga skupia się na tobie, przyznałeś się że strzelałeś, jedynie nie przyznałeś się do tego że to ty strzelałeś ziomuś jako pierwszy, a tak było to ty napierdalałeś jako pierwszy widać to na nagraniu, ja już swoją karę za twoją głupotę dostałem, teraz ty powinieneś dostać, strzelałeś do mojego ziomka i widać to na nagraniu lol.

Edytowane przez Noof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Noof napisał:

dajcie dowód, bo wiem że postrzeliłem typa który strzelał gnatem a nie tetiego, więc po co ściemniasz?

chłopie naprawdę, nie wierze w to co piszesz, wpieprzysz że rozjebałem centrum całe chodź rozwaliłem jednego gości z gnatem który nie był nawet z akcja powiązany, teraz nagle pierdolisz że rozjebałem tetiego, argumenty ci się kończą widzę bo nie wspomniałeś o tym nigdzie indziej, więc jak nie dostane dowodu że to ja go postrzeliłem to siedź cicho, po za tym twoja skarga skupia się na tobie, przyznałeś się że strzelałeś, jedynie nie przyznałeś się do tego że to ty strzelałeś ziomuś jako pierwszy, a tak było to ty napierdalałeś jako pierwszy widać to na nagraniu, ja już swoją karę za twoją głupotę dostałem, teraz ty powinieneś dostać, strzelałeś do mojego ziomka i widać to na nagraniu lol.

teti sam mi napisal, ze dostal hita i padl XD

 

14 godzin temu, xenony napisał:

@zeruwek a odpowiesz na pytanie które zadałem wczoraj, czyli czemu nakłaniałeś @Trefix do zbanowania mnie bo jeszcze nie usłyszałem odpowiedzi

bo powinienes wyladowac na banie razem z kolega, za to co wy robicie w centrum, to ty pierwszy wyjales bron 😐

14 godzin temu, xenony napisał:

co ty sobaita masz że z pod cornera widzisz ludzi którzy są pod irish pubem? 

Edit:chodzi mi o Nicki ic

sobeit na altv nie istnieje, zreszta rozpoznalem po skinie bo gralem z tetim ic przez ostatnia godzine od sytuacji i bylem z nim na glosowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin