Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08/06/21] Rzeźnia w Street Pub


viver

Rekomendowane odpowiedzi

**Ósmego czerwca przed godziną dwudziestą drugą w lokalu Street Pub bawi się wiele osób. Nie mają pojęcia co się za chwile wydarzy. Nagle przed lokal podjeżdzają dwa pojazdy, czarny moonbeam z zaklejonymi rejestracjami, oraz sadler z rejestracją MUDCG. Wbiegają do lokalu wbiega dokładnie pięciu mężczyzn ubranych na czarno z baseballami w dłoniach. Dochodzi do starcia w którym zostaje rannych kilka osób. Jeden afroamerykanin, który był gościem lokalu wyciągnął broń w swojej samoobronie. Chwile potem można było zobaczyć już tylko rzeź. Wiele osób postrzelonych z takich broni jak zwykła dziewiątka czy pistolet automatyczny tec-9. Finalnie napastnicy pakują się do swoich pojazdów i odjeżdzają. Dwójka z nich niestety nie załapała się na podróż powrotną. Jeden z nich ukradł rower, który zaparkowany był niedaleko i nim odjechał przed przyjazdem służb. Drugi uciekł na piechotę.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.06.2021 o 21:17, Czechu napisał:

** W lokalu zostały odłożone dwie bronie. Do kogo należą odciski? **

 

(( Jeśli mieliście rękawiczki to proszę o screen dokładnie obrazujący to, nasi świadkowie twierdzą że tych rękawizek nie mieliście. ))

**Dwie bronie, które zostały odłozone po chwili zostały znów zabrane przez napastników.**

((Posiadacie te bronie na /p? Z informacji, które dostałem na pw wynika, że odrazu je powineli. Może bronie należały do kogoś innego, bo oprócz nas w lokalu jeszcze ktoś strzelał w swojej obronie. Nie chce nic kręcić, ale mnie już wtedy nie było bo zawinąłem. Nie jestem w stanie skontrolować każdego czy mówi prawdę. Jeśli jednak je macie to zgłoście się może do administracji o sprawdzenie kto je posiadał po UID.))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin