Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/sebek] josek


zachod

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Na wszystkie.
Rodzaj kary: Ban forum/gra.
Powód nałożenia kary: "Niewlasciwe zachowanie w kierunku administracji"
Członek ekipy nakładający karę: Sebek
Wyjaśnienie sytuacji: Złożyliśmy apelację z chłopakami wczoraj od idiotycznego FCK, które nadał sebek i zostawiłem tam post, gdzie podsumowałem krótko jego brak logicznego myślenia jako Gamemaster i to, że psuje notorycznie gre na tym serwerze bardziej myślącym jednostkom. Prawdą jest, że użyłem tam raz czy dwa razy kurwa jako przecinka co sprawia, że post może być nieco wulgarny, ale nie skierowałem w jego kierunku ani 1 wyzwiska, więc nie rozumiem z jakiej racji zostaje zbanowany na 10 dni do takiego stopnia, że nie mogę wejść na serwer. Skoro nie zrobiłem nic karygodnego w grze to dlaczego nie mogę do niej wejść? Na te forum to wykladam juz laske bo widać, że do niczego się ono nie nadaje, pomimo wielu dyskusji, gdzie angażują się gracze z półświatka przestępczego nadal jest te same gówno co było i nikt nie ma zamiaru tego zmieniać bo na czele fantastycznej trójki stoi sebek.
Ewentualne screeny/świadkowie:

 

Od razu chciałbym zaznaczyć, że dobrze by było jakby apelacje rozpatrzył @Karach i przyjrzał się również poprzedniej apelacji https://forum.v-rp.pl/topic/7017-grasebek-rogolowsky/?tab=comments#comment-47948. Z wiadomej przyczyny, że jest możliwość, że sebek z bomby to odrzuci nie podając żadnych argumentów tak samo jak w/w apelacji rogolovskiego. Już nawet nie chodzi o sam werdykt, ale Karaś skoro jesteś nad nimi i to Ty dobierasz tych gości na te stanowiska to weź przestudiuj jakie zasady figurują w tym śmiesznym regulaminie organizacji przestępczych skonstruowanym przez nich jak na rok 2010, gdzie roleplay raczkował. I w jaki sposób rozpatrują apelacje o blokady postaci, gdzie jest rozpisane wszystko od A do Z, a on to wszystko kwituje "gamemaster moze usmiercic ci postac kiedy tylko chce"

 

 

za @josek

 
 
Edytowane przez guyv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pisać osobną apelacje do tego czy ktoś stąd to załatwi? Nie wiem czemu te wszystkie punkty co mam nigdy nie wygasają, ale po krótce wypiszę czemu je posiadam.

1. Grenade 5pkt - napisałem w temacie Piru Brudnego post w stylu 'zajebisty gang inwalidow' i to było odnośnie skrina jego postaci co skonstruował for fun. Zresztą apelowałem już od tego i apelacja została przyjęta. 
https://forum.v-rp.pl/topic/4163-forumgrenade-nickname3572/

2. whisper - zmienił mi nick z Mielon Lodzi Huje na Nickname5372 i zostawił po sobie jeden punkt.

Łącznie z Twoimi punktami mam ich i tak 8, więc nie wiem dlaczego zbanowało mnie na 10 dni. Bo z tego co się orientuje to system nadaje po 10 punktach.
 

unknown.png
unknown.png

za @josek

Edytowane przez 1dooc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin