Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/donottrustyourself] Evorias


Evorias

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3997-evorias/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mohammed Alfashi
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) 
Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Słaba kreacja postaci, durne dyskusje. Postać znijaczona.
Członek ekipy nakładający karę: @laflare1017
Wyjaśnienie sytuacji: No wyjaśniać tu nie ma co więcej, poprzednia apelacje, którą złożyłem po 2 tygodniach Revo odrzucił ze względu na brak kolejnych argumentów ale jakie mam dać kolejne argumenty skoro w tamtej apelacji wszystko co było do powiedzenia zostało powiedzianie, a on tego nie wziął pod uwagę przy werdykcie. Powątpiewam nawet czy w ogóle cokolwiek sprawdzał z tego co pisałem czy jedynie przyklepał oskarżenia, że są prawdziwe bo tak mu się podoba. No więc nie widzę sensu robić ctrl c ctrl v tego samego, także odsyłam do tamtej apelacji i dodam jeszcze argumenty aby nie było, że ich nie ma. Całość jest zawarta w poprzedniej apelacji, podtrzymuje swoje zdanie z niej i nadal się trzymam wszystkiego, nie mam zamiaru się przyznawać do czegoś co jest niesłuszne, na siłę lub wymyślone bo mam jakieś swoje zasady, analizowałem sobie całość ponownie i nadal uważam, że większość oskarżeń to brednie a, te które uważam za logiczne, poparte argumentami się do nich przyznaje (np. posiadanie różnych rodzaju grup na /g), lecz oskarżenia typu:

Spoiler

 

Granie taksówkarza - nigdy ta postać nie grała taksówkarza, nie prowadziła taksówki ani nic z tych rzeczy 

Słaby sposób wypowiedzi - Miał autor tutaj na myśli słowa "co ty biadolisz" a jest to zwykłe słowo, synonim od słowa mówić i nie jest to wyznacznikiem poziomu czy gry

 

 

nie powinny mieć miejsca, gdyż gry taksówkarza nikt nie weryfikował czy tak było, czy nie a zostało to tylko przyklepane pod argumentem "Supporter mi tak powiedział więc musi tak być bo supporter nie kłamie" co nie jest żadnym argumentem a sposobu wypowiadania się nie oceniajmy bo jednym leży taka mowa, innym taka i wygląda to trochę jak "jak komuś może się podobać coś co mi się nie podoba"



Przepraszam za chaotyczne napisanie tego, ale tyle w tej apelacji się działo, że ciężko mi jest to jakoś bardziej składnie napisać, starałem się jak mogłem i proszę, aby tą apelacją zajął się ktoś inny niż osoba nadająca karę lub Revo 👊
Ewentualne screeny/świadkowie: 

 

Edytowane przez Evorias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przejrzałem jeszcze raz poprzednią apelację i jestem podobnego zdania, co reszta ekipy. Musisz pogodzić sie z tym, że twoja postać pozostanie z blokadą. Twoja sytuacja jest bardzo podobna do sytuacji kilku innych osób, które również wylądowały z blokadami, a my nie możemy robić dla nikogo taryfy ulgowej. Nie spodobał nam się sposób w jaki kreujesz swoją postać, więc niestety została na nią nałożona blokada i to się nie zmieni. Jest to decyzja kilku osob - nie tylko moja, czy też Revo. Na przestrzeni dni, a nawet tygodni, ekipa przyglądała się temu jak prowadzisz rozgrywkę, a gdy czara goryczy się przysłowiowo przelała, wylądowałeś z blokadą. Osobiście nie mam i nie będę miał już niczego więcej do dodania. Odrzucam. Jeżeli chcesz to możesz z oczywiście spróbować za dwa tygodnie, ale zobaczysz, że werdykt pozostanie niezmienny. Tym bardziej, jeżeli sprawie przyjrzy się jakiś Gamemaster, o ile znowu miałaby przyjrzeć się jej inna osoba. Jeszcze raz przypominam, że jest to decyzja paru osób, więc wypisywanie do nas na DM kompletnie niczego tutaj nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin