Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/ollie] olgiert


Ferdi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/713-olgiert/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Mk i sam wiesz za co
Członek ekipy nakładający karę: ollie
Wyjaśnienie sytuacji: Wszystko krok po kroku jest tu wyjaśnione, mk dober i skizze nie są moje. Konto olgiert_ jest zrobione z błędu, zapomniałem hasła zrobiłem konto i spróbowałem przywrócić - co się udało. Nigdy nie szkodziłem na serwerze i dobrze mi się niegdyś grało. Chciałbym powrócić do pogrania dobrego rp z ziomkami na serwisie, z góry przepraszam za mój błąd przez który stworzone zostało jedno konto (nie logowałem sie na nie ani nie wykazywałem żadnej aktywności). Apelowałem już dwa razy, do trzech razy sztuka. Pozdrawiam.

tajnytajniakpl lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mam do powiedzenia tylko tyle, że gdybyś potrafił chociaż trochę utrzymywać nerwy na wodzy i nie wypisywał głupot w stronę członka ekipy (czy to w wiadomościach prywatnych, czy to na publicznym serwerze Discord, czy to nawet w samych apelacjach na forum), to rzeczywiście pomyślałbym nad zdjęciem tego bana, bo już pal licho te multikonta, naprawdę. To, co wypisywałeś w swojej pierwszej apelacji i to, co wypisywałeś później do Olliego jest według mnie niedopuszczalne i naprawdę nie chciałbym, żeby do naszego środowiska serwerowego została dopuszczona aż tak toksyczna osoba. Nie mam pojęcia, czy pisałeś to w formie 'żartów', ale takie wygrażanie komuś OOC za sprawy internetowe jest daleko poza granicą jakiegokolwiek smaku. Odrzucam. Jeżeli będziesz miał zamiar jeszcze raz apelować, to weź pod uwagę to, że już naprawdę nikt nie patrzy na sprawę tych MK, tylko na to, o czym wspomniałem, więc jeżeli masz się z czegokolwiek tłumaczyć, to właśnie z tego.

ollie lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin